Wczoraj w centrum Warszawie odbył się festyn dla dzieci i ich rodziców "Żyj zdrowo i kolorowo". Imprezę zorganizowała Fundacja Dr Clown. Na wydarzeniu pojawiła się ciężarna Małgorzata Socha, która od jakiegoś czasu współpracuje z organizacją.

Reklama

Aktorka z czerwonym nosem clowna pojawiła się na scenie, aby poopowiadać dzieciom bajki, chwilę się z nimi pobawić oraz zrobić pamiątkowe zdjęcia. Pochmurna pogoda za oknem nie zachęcała do spędzania czasu na świeżym powietrzu, jednak atrakcje festynu sprawiły, że wszyscy miło spędzili czas.

Podczas wydarzenia Małgosia mogła zaprezentować swoją kolejną ciążową stylizacje. Tym razem był to typowo miejski zestaw na niepogodę. Aktorka miała na sobie luźną bluzkę swobodnie opadającą na zaokrąglony brzuszek, skórzaną kurtkę, wygodne getry, modną chustę Louis Vuitton oraz żółte kalosze marki Hunter, które rozweseliły look.

Małgorzata Socha podczas festynu udowodniła, że ma bardzo dobry kontakt z dziećmi, co tylko wskazuje na to, iż wkrótce będzie wspaniałą mamą. A jak podoba się wam aktorka w takim casualowym wydaniu?

Zobacz: Ciężarna Socha z mężem zachwycili na gali "Glamour"

Zobacz także

Pierwsza ciążowa sesja Małgorzaty Sochy:

Reklama

Reklama
Reklama
Reklama