ONS
Newsy

Socha skupia się na wychowaniu dziecka. Ma jednak przed córką pewną tajemnicę

O co chodzi?

Małgorzata Socha jest oddaną matką i każdą wolną chwilę stara się spędzać z ukochaną córką. Gwiazda jednak bardzo marzy o powiększeniu rodziny i ma nadzieję, że wkrótce to nastąpi. Zobacz: Małgorzata Socha marzy o drugim dziecku. Chciałaby córkę czy syna?

Gwiazda ma też bardzo dużo obowiązków, a jej czas jest zaplanowany niemal co do minuty. Socha przyznaje jednak, że jej córeczka nie wie jeszcze, że jej mama jest sławną aktorką i na razie nie planuje jej uświadamiać. Jak sama przyznała ma nadzieję, że wkrótce szum medialny wokół niej nieco ustanie:

Na razie o tym nie myślę, by tłumaczyć córce, że jestem sławna. Może wokół mojej osoby niedługo trochę się uspokoi i nie wtedy nie stanę przed takim dylematem - mówi w rozmowie z "Gwiazdami". 

Dobre podejście?

Zobacz na Polki.pl: Letni look w stylu Małgorzaty Sochy
 Małgorzata Socha, Inga, Przyjaciółki
Instagram
Newsy
Ciężarna Małgorzata Socha wkrótce zniknie z "Przyjaciółek"? Znamy plany aktorki!
Ciężarna Małgorzata Socha wkrótce zniknie z "Przyjaciółek"? Znamy plany aktorki!

Małgorzata Socha wkrótce zniknie z "Przyjaciółek" ? Kilka tygodni temu aktorka potwierdziła, że spodziewa się trzeciego dziecka. Gwiazda jest już mamą dwóch córek- Zosi i Basi. Teraz Małgorzata Socha czeka na pojawienie się kolejnego dziecka. Pojawia się więc pytanie, czy w związku z ciążą, aktorka planuje przerwę w pracy? My już wiemy! Małgorzata Socha w jednym z wywiadów zdradziła, do kiedy będzie pojawiać się na planie "Przyjaciółek"! Małgorzata Socha planuje przerwę w pracy? Gwiazda serialu "Przyjaciółki" w rozmowie z Faktem zdradziła, jak się czuje w trzeciej ciąży i czy w związku ze swoim stanem planuje przerwę w pracy.  Bardzo dobrze się czuję, więc przed nami kolejny sezon "Przyjaciółek". Inga nie znika, więc dużo się będzie działo. Cały czas jestem aktywna, więc póki co udaje mi się to wszystko godzić. Mam nadzieję, że tak do szczęśliwego rozwiązania- przyznała aktorka. Małgorzata Socha do tej pory nie zdradziła, na kiedy zaplanowany jest poród i jakiej płci będzie jej trzecie dziecko. Zobacz także:  Gwiazdy "Przyjaciółek" bez grama makijażu. Naturalna Socha czy Sienkiewicz - która podoba Ci się bardziej? GŁOSUJ! Małgorzata Socha jest w trzeciej ciąży. Aktorka planuje pracować do końca ciąży.

ONS
Newsy
Małgorzata Socha marzy o drugim dziecku. Chciałaby córkę czy syna?
Wkrótce jej rodzina się powiększy?

Małgorzata Socha udowadnia, że można mieć w życiu wszystko - wspaniałą karierę oraz udane życie rodzinne. Wzięta aktorka jest również spełnioną żoną biznesmena - Krzysztofa Wiśniewskiego oraz mamą 2-letniej córeczki Zosi. O kazuje się, że Socha marzy, by jej rodzina się powiększyła. Zobacz też: Małgorzata Socha martwi się o męża. Boi się powtórki wypadku Na łamach "Na żywo" możemy przeczytać wypowiedź tajemniczego informatora, który zdradził, że piękna aktorka coraz poważniej myśli o drugim dziecko i jest na nie gotowa: Powiedziała, że chce jak najszybciej zostać po raz drugi mamą , bo dobrze jest, gdy różnica wieku między rodzeństwem nie jest zbyt duża - zdradził anonimowy informator. Oni marzą teraz o synku - takim małym Krzysiu . Myślicie, że już wkrótce usłyszymy o drugiej ciąży Małgorzaty Sochy? Zobacz na Polki.pl: Letni look w stylu Małgorzaty Sochy

Małgorzata Socha chwali męża
Newsy
Jak Socha stworzyła związek idealny?
Gwiazda zdradza przepis

Małgorzata Socha jest jedną z najbardziej lubianych postaci show-biznesu. Wszystko przez jej skromność, otwartość i fakt, że bardzo dba o swoje życie prywatne. Najbliższą osobą jej sercu jest mąż Krzysztof, który od czasu do czasu pojawia się u boku aktorki na oficjalnych galach i imprezach. W jednym z ostatnich wywiadów gwiazda postanowiła pochwalić swoją drugą połówkę. - Jest taką przystanią, opoką i kimś dla mnie niezwykle ważnym w sferze zarówno uczuciowej, jak i życiowej - zachwala swojego męża Socha. Gwiazda traktowana jest bowiem przez swojego męża niczym prawdziwa księżniczka. Krzysztof dba o nią, jak może najlepiej, znosi jej humory, a w trakcie natłoku pracy odsuwa się w cień, aby Małgorzata mogła się w pełni skupić. - Wiem, że zawsze mogę na nim polegać. On jest jak mocne drzewo, które będzie stało i nic nie jest go w stanie przewrócić. Zawsze mówiłam, że chcę mieć normalną rodzinę, dom, dzieci. Ktoś może powiedzieć: "O, Boże! Jaka ona jest przyziemna, mieszczańska!" Trudno, niech sobie mówią. Ja tego potrzebuję, żeby dopełnić swojej kobiecości, a nawet człowieczeństwa - mówi aktorka. Czyżby Małgorzata Socha odkryła przepis na związek idealny? Mamy nadzieję, że aktorka spełni wkrótce swoje największe marzenie i w końcu zamieszka z mężem w swoim domu wybudowanym od podstaw oraz doczeka się upragnionego dziecka. Zobacz: Tego nie wiecie o Małgorzacie Sosze!  

Nasze akcje

Uwielbiasz taniec? Rozwijaj swoje umiejętności i dziel się nimi ze światem!

Partner
Newsy

Kosmetyki, które dbają o ciebie i planetę. Poznaj nową linię przeciwzmarszczkową Laboratorium Kosmetycznego Ava

Partner

Lubisz zieloną herbatę? Poznaj jej prozdrowotne właściwości

Partner

Słuchawki jak ekskluzywne kosmetyki? To możliwe z Huawei FreeBuds Lipstick

Partner
Newsy

Pierścionek zaręczynowy w codziennych stylizacjach. Sprawdź najmodniejsze zestawienia na jesień 2021

Partner
Kosmetyki Neboa
Newsy

Zadbaj o włosy w duchu eko. Jak duży wpływ na planetę ma zawartość naszych kosmetyczek? Będziesz zaskoczona!

Partner