Małgorzata Socha z córką na spacerze
Flesz (18/2013)

Socha po porodzie odzyskała idealną figurę [PAPARAZZI]

Małgorzata Socha z córką na spacerze
Flesz (18/2013)

Małgorzata Socha cztery tygodnie temu urodziła córeczkę Zosię. Pojawiły się już pierwsze zdjęcia aktorki po ciąży. Widać na nich, że bardzo szybko wraca do figury z przed dziewięciu miesięcy. "Flesz" poznał sekret zgrabnej sylwetki gwiazdy. Zobacz: Socha na spacerze z córeczką w nosidełku za 3 tysiące

- Całą ciążę dbała o siebie, a teraz karmi piersią i uważa na to, co je - mówi "Fleszowi" znajoma aktorki.


Magazyn dowiedziała się również, że Małgosia planuje wrócić do ćwiczeń z trenerem personalnym. Czyżby aktorka planowała już niebawem wrócić do pracy?

- Najbliższe tygodnie Gosia spędzi w domu z córką, ale już wstępnie ustala swój kalendarz gry w teatrze i na planie serialu - wyjaśnia Paweł Bieńkowski, menadżer gwiazdy.


Flesz informuje również, że być może Socha już niedługo pojawi się na dużym ekranie. Aktorka jest właśnie w trakcie czytania scenariusza.

Bardzo czekamy na powrót Małgosi do show-biznesu. Wiemy jedno. Jej pojawienie się po ciąży na czerwonym dywanie będzie wielkim wydarzeniem.

Zobacz: Socha i Liszowska wracają do pracy. Kiedy zobaczymy je na ekranie?Socha idzie z córką do szpitala na badania kontrolne:

Przeładuj

"Rolnik szuka żony": Czy Ania i Grzegorz korzystają z pomocy niani?

zobacz 01:37