East News

Małgorzata Ostrowska-Królikowska pokazała zdjęcie z wnukiem! Obchodziła ważne święto

East News

Małgorzata Ostrowska-Królikowska przeżywa bardzo trudne chwile. 27 lutego aktorka straciła swojego ukochanego męża, Pawła Królikowskiego.

Na szczęście gwiazda zawsze może liczyć na wsparcie swoich dzieci. Aktorka jest babcią i teraz... postanowiła pochwalić się swoim wnukiem! Małgorzata Ostrowska-Królikowska pokazała go w mediach społecznościowych - świętowała bowiem ważne wydarzenie.

Zobaczcie sami!

Zobacz także: Małgorzata Ostrowska-Królikowska i Antoni Królikowski żegnają ukochanego męża i tatę

Małgorzata Ostrowska-Królikowska pokazała wnuka

Śmierć Pawła Królikowskiego wstrząsnęła wielbicielami jego talentu. Chociaż aktor od 20 grudnia 2019 roku przebywał ciągle w szpitalu, to jednak wszyscy mieliśmy nadzieję, że uda mu się pokonać chorobę. Niestety, 27 lutego 2020 media doszła do nas tragiczna informacja o śmierci artysty.

Paweł Królikowski po wielu miesiącach walki z ciężką chorobą niestety odszedł, pozostawiając piątkę dzieci oraz swoją ukochaną żonę Małgorzatę. Ostatnio w rozmowie z "Faktem" aktorka wyjawiła, jak przeżywa okres żałoby.

Trzeba jakoś żyć. Nie mam problemu z organizacją czasu. Nie brakuje nam zajęć domowych. Moje córki chętnie gotują teraz za mnie obiady, grają ze mną w szachy czy planszówki. Z przyjemnością spędzam czas z nimi i synami - wyjawiła Małgorzata Ostrowska - Królikowska w rozmowie z "Faktem". 

Rodzina jest dla aktorki najważniejsza, a oprócz dzieci, ma także wspaniałego wnuka, Józefa! Na Instagramie Małgorzaty Ostrowskiej-Królikowskiej właśnie pojawiło się zdjęcie, na którym artystka zapozowała ze swoim wnukiem. Okazało się, że aktorka świętowała ważne wydarzenie. 19. marca obchodzony jest dzień świętego Józefa, patrona rodzin! 

19.03 to święto św. Józefa patrona rodzin, ludzi pracy i co ciekawe internetu. Polecajmy mu nasze sprawy, niech umacnia nasze rodziny i wspiera ojców w troskliwym wychowywaniu dzieci na pracowitych ludzi o dobrym sercu - napisała pod zdjęciem Małgorzata Ostrowska - Królikowska. 

W komentarzach pod zdjęciem pojawiło się mnóstwo komplementów od fanów!

- Wnuk prześliczny bardzo podobny do rodziny Królikowskich.

- Buziaki imieninowe dla cudnego wnusia i dla Pani najcieplejsze usciski🍀💚🤗

- Króliczek cudowny ❤️❤️❤️ - piszą zachwyceni fani. 

Cieszymy się, że na twarzy aktorki znów zagościł uśmiech. Józiowi składamy oczywiście serdeczne życzenia imieninowe! 

Małgorzata Ostrowska - Królikowska i Paweł Królikowski byli małżeństwem ponad 30 lat 

Paweł Królikowski i Małgorzata Ostrowska-Królikowska, 2011 rok
EastNews

Dla małżeństwa rodzina zawsze była najważniejsza 

East News

 

 

Przeładuj

"Kogel Mogel 4": To nowa postać zachwyci wszystkich najbardziej! "Rozbije bank"

zobacz 02:41