Party Stories
Magdalena Narożna w zielonej sukience
East News
Newsy

Małgorzata Ostrowska-Królikowska pokazała zdjęcie z wnukiem! Obchodziła ważne święto

Małgorzata Ostrowska - Królikowska pokazała wnuka. To był bardzo ważny dzień dla aktorki

Małgorzata Ostrowska-Królikowska przeżywa bardzo trudne chwile. 27 lutego aktorka straciła swojego ukochanego męża, Pawła Królikowskiego.

Na szczęście gwiazda zawsze może liczyć na wsparcie swoich dzieci. Aktorka jest babcią i teraz... postanowiła pochwalić się swoim wnukiem! Małgorzata Ostrowska-Królikowska pokazała go w mediach społecznościowych - świętowała bowiem ważne wydarzenie.

Zobaczcie sami!

Zobacz także: Małgorzata Ostrowska-Królikowska i Antoni Królikowski żegnają ukochanego męża i tatę

Ostatnie pożegnanie Pawła Królikowskiego. Zapamiętamy jego uśmiech i dobre serce!

Małgorzata Ostrowska-Królikowska pokazała wnuka

Śmierć Pawła Królikowskiego wstrząsnęła wielbicielami jego talentu. Chociaż aktor od 20 grudnia 2019 roku przebywał ciągle w szpitalu, to jednak wszyscy mieliśmy nadzieję, że uda mu się pokonać chorobę. Niestety, 27 lutego 2020 media doszła do nas tragiczna informacja o śmierci artysty.

Paweł Królikowski po wielu miesiącach walki z ciężką chorobą niestety odszedł, pozostawiając piątkę dzieci oraz swoją ukochaną żonę Małgorzatę. Ostatnio w rozmowie z "Faktem" aktorka wyjawiła, jak przeżywa okres żałoby.

Trzeba jakoś żyć. Nie mam problemu z organizacją czasu. Nie brakuje nam zajęć domowych. Moje córki chętnie gotują teraz za mnie obiady, grają ze mną w szachy czy planszówki. Z przyjemnością spędzam czas z nimi i synami - wyjawiła Małgorzata Ostrowska - Królikowska w rozmowie z "Faktem". 

Rodzina jest dla aktorki najważniejsza, a oprócz dzieci, ma także wspaniałego wnuka, Józefa! Na Instagramie Małgorzaty Ostrowskiej-Królikowskiej właśnie pojawiło się zdjęcie, na którym artystka zapozowała ze swoim wnukiem. Okazało się, że aktorka świętowała ważne wydarzenie. 19. marca obchodzony jest dzień świętego Józefa, patrona rodzin! 

19.03 to święto św. Józefa patrona rodzin, ludzi pracy i co ciekawe internetu. Polecajmy mu nasze sprawy, niech umacnia nasze rodziny i wspiera ojców w troskliwym wychowywaniu dzieci na pracowitych ludzi o dobrym sercu - napisała pod zdjęciem Małgorzata Ostrowska - Królikowska. 

W komentarzach pod zdjęciem pojawiło się mnóstwo komplementów od fanów!

- Wnuk prześliczny bardzo podobny do rodziny Królikowskich.

- Buziaki imieninowe dla cudnego wnusia i dla Pani najcieplejsze usciski🍀💚🤗

- Króliczek cudowny ❤️❤️❤️ - piszą zachwyceni fani. 

Cieszymy się, że na twarzy aktorki znów zagościł uśmiech. Józiowi składamy oczywiście serdeczne życzenia imieninowe! 

Małgorzata Ostrowska - Królikowska i Paweł Królikowski byli małżeństwem ponad 30 lat 

Paweł Królikowski i Małgorzata Ostrowska-Królikowska, 2011 rok
EastNews

Dla małżeństwa rodzina zawsze była najważniejsza 

East News

 

 

Komentarze
Zapraszamy do dyskusji
Czekamy na Twoją opinię w tym temacie. Dołącz do dyskusji!
Rodzina na pogrzebie Pawła Królikowskiego
PAP
Newsy
To dla nich najtrudniejszy dzień w życiu... Dzieci żegnają ukochanego ojca, Pawła Królikowskiego
Rodzina żegna Pawła Królikowskiego. Dzieci na pogrzebie Pawła Królikowskiego. Ile dzieci miał Paweł Królikowski?

Paweł Królikowski zmarł w wieku 58 lat po ciężkiej chorobie neurologicznej. Dziś w Warszawie odbywa się pogrzeb aktora. Żegnają go najbliżsi - przyjaciele, rodzina, żona oraz dzieci. Paweł Królikowski był ojcem Antoniego, Julii, Marceliny, Ksawerego i Jana, doczekał również jednego wnuka, Józefa.  Zobacz także:  Pogrzeb Pawła Królikowskiego: rodzina i przyjaciele uczestniczą w ostatnim pożegnaniu aktora [zdjęcia] Dzieci żegnają Pawła Królikowskiego Dla Pawła Królikowskiego najważniejsza była rodzina. Z Małgorzatą Ostrowską-Królikowską w tym roku obchodziliby 32. rocznicę małżeństwa. Doczekali się piątki dzieci - najstarszy syn, Antek, poszedł w ślady rodziców i został aktorem. Jan Ignacy Królikowski jest kompozytorem. Rok temu Jan i jego partnerka, aktorka Joanna Jarmołowicz, zostali rodzicami Józefa - to pierwszy wnuczek Pawła i Małgorzaty. 21-letnia Julia Królikowska również stawia pierwsze kroki w aktorstwie - od lat gra w serialu "Klan" razem z mamą. Pawła Królikowskiego pożegnali także 19-letnia córka Marcelina oraz 13-letni syn Ksawery.  Antek Królikowski po śmierci ojca napisał w sieci: Dzisiaj, po wielu miesiącach walki z chorobą, odszedł Paweł Królikowski. Nasz ukochany Tata i Mąż. Zawsze będziesz w naszych sercach❤️ Do zobaczenia Tato Dziś dzieci Pawła Królikowskiego po raz ostatni żegnają ukochanego tatę i dziadka.  Zobacz także:  Małgorzata Ostrowska-Królikowska i Antoni Królikowski żegnają ukochanego męża i tatę         Wyświetl ten post na Instagramie.            ...

Paweł Królikowski i Małgorzata Ostrowska-Królikowska, 2014 rok
East News
Newsy
Żona Pawła Królikowskiego była przy nim do końca. Troskliwie opiekowała się mężem w ostatnich chwilach
Małgorzata Ostrowska-Królikowska czule opiekowała się swoim mężem do samego końca.

Śmierć Pawła Królikowskiego wstrząsnęła całym światem polskiej kultury. Po długiej walce z chorobą i dwóch miesiącach hospitalizacji aktor zmarł w wieku 58 lat. Do samego końca czuwała przy nim ukochana żona, Małgorzata Ostrowska-Królikowska. Aktorka troskliwie zajmowała się mężem i niechętnie informowała media o tym, co dzieje się z jej ukochanym. Do końca walczyła o jego prywatność i powrót do zdrowia. Niestety, 27 lutego wszystkie nadzieje zgasły... Zobacz także:  Paweł Królikowski nie żyje. Był kochającym ojcem piątki dzieci i troskliwym mężem Małgorzata Ostrowska-Królikowska do ostatnich chwil czuwała przy mężu Wiadomość o tym, że Paweł Królikowski trafił do szpitala, pojawiła się w mediach 20 grudnia 2019 roku. Wtedy jednak jeszcze nic nie zwiastowało najgorszego. Wszyscy mieli nadzieję, że to tylko chwilowe pogorszenie stanu zdrowia i za chwilę artysta wróci do swoich obowiązków. Jednak hospitalizacja Pawła Królikowskiego przeciągała się. Wtedy też Małgorzata Ostrowska-Królikowska wyjawiła "Faktowi", że wkradła się infekcja i z tego powodu jej mąż musi pozostać jeszcze w szpitalu. Paweł jest w dobrej formie. Niestety, zostanie jeszcze w szpitalu, bo wkradła się jakaś infekcja. To się zdarza. Konsultuję wszystko na bieżąco z lekarzem - powiedziała Małgorzata Ostrowska-Królikowska w rozmowie z "Faktem".  Te słowa dały nadzieję mediom i fanom na to, że będzie już tylko lepiej. Niepokojący był fakt, że Paweł Królikowski przez kolejne tygodnie nie wychodził ze szpitala, a informacje o jego polepszającym się stanie zdrowia nie pojawiały się. Wiadomo było jednak, że kochająca żona artysty bardzo troszczy się o męża i stara się mu pomóc ze wszystkich sił. Regularnie odwiedzała go w...

 Małgorzata Ostrowska-Królikowska świętuje 18. urodziny córki: "Życie toczy się dalej..."
Instagram
Newsy
Małgorzata Ostrowska-Królikowska świętuje 18. urodziny córki: "Życie toczy się dalej..."

Małgorzata Ostrowska-Królikowska pokazała na Instagramie wyjątkowe zdjęcie z 18. urodzin jej córki, Marceliny. Marcelina to najmłodsza córka Małgorzaty Ostrowskiej-Królikowskiej i Pawła Królikowskiego . Trudno uwierzyć, że Marcelina jest już pełnoletnia! Wszyscy pamiętamy jeszcze jak była taka maleńka  Marcelina i Magnolcia skończyły 18 lat ... dorosłość??? Magnolcia kwitnąca zawsze będzie zapowiadała nowy początek, a Marcelina zawsze będzie nasza małą Cyśką❤️❤️życie toczy się dalej.... - napisała Małgorzata Ostrowska-Królikowska. Zobacz także:  Jak Małgorzata Ostrowska-Królikowska radzi sobie po śmierci Pawła Królikowskiego? Na jej twarzy znów pojawił się uśmiech! To zdjęcie, którym z fanami podzieliła się Małgorzata Ostrowska-Królikowska.         Wyświetl ten post na Instagramie.                       Post udostępniony przez Małgorzata Królikowska (@malgorzata_ok) Maj 1, 2020 o 12:34 PDT Zobacz także:  Antoni Królikowski wspomina ojca w wyjątkowy sposób. "Tata, najlepszy bajerant" Paweł Królikowski był ojcem Antoniego, Julii, Marceliny, Ksawerego i Jana, doczekał również jednego wnuka, Józefa. Na zdjęciu widzicie jak Marcelina (oznaczona czerwonym okręgiem) wyglądała jeszcze kilkanaście lat temu. Marcelina Królikowska jest już dorosła! Wyrosła na piękną kobietę. Marcelina Królikowska kocha fotografię. Swoimi pracami dzieli się m.in. na Instagramie. Jej modelką była np. jej siostra Julka...

Nasze akcje
maseczki-orientana
Fleszstyle

Maseczki stworzone przez naturę – 99% naturalnych składników i 100% skuteczność! 

Partner
kosmetyki-alkemie
Fleszstyle

Alkmie - polska marka, która tworzy kosmetyczne dzieła sztuki!

Partner
Newsy

Natura i nauka łączą siły w walce ze zmarszczkami. Poznaj kosmetyki Botanical HiTech

Partner
jane-perkins
Newsy

Plastikowa REwolucja, czyli o sile REcyklingu!

Partner
anabelle-minerals
Fleszstyle

Doskonały makijaż w duchu eko i zero waste: odkryj mineralne kosmetyki Annabelle Minerals! 

Partner