Paweł Królikowski i Małgorzata Ostrowska-Królikowska, 2011 rok
EastNews

Małgorzata Ostrowska - Królikowska opowiedziała o codzienności po śmierci męża: "Ten czas staramy się przerobić na pozytyw, żeby wynikało z tego coś dobrego"

Paweł Królikowski i Małgorzata Ostrowska-Królikowska, 2011 rok
EastNews

Już od ponad dwóch miesięcy nie ma wśród nas Pawła Królikowskiego. To bardzo trudny czas przede wszystkim dla rodziny, która przeżywa okres żałoby. Małgorzata Ostrowska - Królikowska razem z synem Antonim opowiedzieli w rozmowie z "Dzień Dobry TVN" o rzeczywistości po śmierci męża i ojca. Aktorka przyznała, że najstarszy syn bardzo jej pomaga i jest z niego niezwykle dumna. Zobaczcie co jeszcze wyjawiła rodzina Pawła Królikowskiego. 

Zobacz także: Małgorzata Ostrowska-Królikowska świętuje 18. urodziny córki: "Życie toczy się dalej..."

Małgorzata Ostrowska Królikowska i Antoni Królikowski opowiedzieli o rzeczywistości po śmierci Pawła Królikowskiego

Paweł Królikowski zmarł 27 lutego po walce z ciężką chorobą neurologiczną. Aktor zostawił piątkę dzieci oraz swoją ukochaną żonę Małgorzatę, która czuwała przy swoim mężu do ostatniej chwili. To dla całej rodziny bardzo trudny czas, jednak muszą znaleźć w sobie siłę, aby żyć dalej. O tym jak wygląda życie bez Pawła Królikowskiego po dwóch miesiącach od jego śmierci opowiedzieli w "Dzień Dobry TVN" Małgorzata Ostrowska - Królikowska i Antoni Królikowski. 

Jest różnie, bo wiadomo, jakie mamy czasy. W naszym domu jest pewna pustka, która od niedawna powstała, ale jednocześnie jest też pełna chata, bo jest dużo dzieciaków. Dajemy radę - powiedział Antek Królikowski. 

Małgorzata Ostrowska - Królikowska przyznała, że jej najstarszy syn, Antek, bardzo jej pomaga i jest z niego niezwykle dumna. Cała rodzina zaś stara się poświęcić wspólnym zajęciom, i spędza wiele czasu razem. 

Mamy poczucie, że Paweł tu z nami jest, jest jasno. [...] W tej chwili jestem w domu z dziećmi, przytulamy się, czytamy książki. Ten czas staramy się przerobić na taki pozytyw, żeby wynikało z tego coś dobrego. Antek bardzo mi pomaga i stoi na wysokości zadania. Jest kawał faceta z niego - przyznała Małgorzata Ostrowska - Królikowska w rozmowie z "Dzień Dobry TVN" 

Marcin Prokop zadał też pytanie Antoniemu Królikowskiemu, czy po odejściu taty to on "wszedł w jego buty". 

Jak zakładam te buty, to myślę sobie, że muszę iść w tych jego butach przez życie. Zresztą mieliśmy taki sam rozmiar  - wyznał syn zmarłego aktora

Wdowa po Pawle Królikowskim przyznała również, że wiele radości w tym trudnym czasie daje jej wnuk Józio. 

Cudowne, nowe życie. Daje bardzo dużo radości, daje poczucie ciągłości, cykliczności - wyznała aktorka

Najważniejsze, że cała liczna rodzina Pawła Królikowskiego wspiera się wzajemnie i może na siebie liczyć w każdej sytuacji. 

Paweł Królikowski i Małgorzata Ostrowska-Królikowska, Antek Królikowski 2013 rok
EastNews

Paweł Królikowski zmarł w wieku 58 lat. 5 marca spoczął na warszawskich Powązkach 

Paweł Królikowski nie żyje. Takiego go zapamiętamy!
EastNews

 

Przeładuj

Taniec z Gwiazdami. Czy były mąż Kuba Rzeźniczak kibicował Edycie Zając w finale? Odpowiedź modelki wymowna!

zobacz 01:43