1,1 mln widzów ogląda serial "Rodzinka.pl"

Małgorzata Kożuchowska zarabia mniej niż Tomasz Karolak!? To nie jedyna taka sytacja...

1,1 mln widzów ogląda serial "Rodzinka.pl"

 

Problem nierównych zarobków wśród kobiet i mężczyzn dotyczy również show-biznesu! Okazuje się, że nawet serialowi aktorzy, którzy grają główne role otrzymują zupełnie inne wynagrodzenia. Oczywiście gaża kobiety jest niższa. Doskonale to widać na przykładzie małżeństwa Boskich w serialu "Rodzinka.pl". Zobacz, o ile mniejsze wynagrodzenie za dzień zdjęciowy otrzymuje Małgorzata Kożuchowska...

 

Zobacz: Agata Kulesza zdradziła, o co pokłóciła się z Małgorzatą Kożuchowską!

 

Wynagrodzenie Małgorzaty Kożuchowskiej za rolę w serialu "Rodzinka.pl"...

 

Jak podaje se.pl Małgorzata Kożuchowska za dzień na planie popularnego serialu o rodzinie Boskich dostaje o dwa tysiące złotych mniej, niż jej serialowy partner, Tomasz Karolak. Okazuje się, że nie jest to odosobniona sytuacja i tak jest praktycznie w każdym serialu, czy filmie. Dla porówniania dziennikarze podali przykład z planu "Zimnej wojny". Tam Tomasz Kot otrzymał aż dwukrotnie wyższą gażę za dzień zdjęciowy niż Joanna Kulig, która też gra w filmie główną rolę. 

 

Czy fakt, że gwiazdy głośno mówią o swoich zarobkach pomoże im zmienić tę sytuację? Warto wziąć pod uwagę, że przy ustalaniu wynagrodzenia duże znaczenie ma też doświadczenie aktora.

 

Małgorzata Kożuchowska na pokazie Violi Piekut

ONS.pl

Tomasz Karolak z nową partnerką na premierze "7 uczuć"

Tomasz Karolak z nową partnerką na premierze "7 uczuć"
ONS.pl

Przeładuj

"Kogel Mogel 4": To nowa postać zachwyci wszystkich najbardziej! "Rozbije bank"

zobacz 02:41