Małgorzata Kożuchowska Małgorzata Kożuchowska Małgorzata Kożuchowska Małgorzata Kożuchowska Małgorzata Kożuchowska
Małgorzata Kożuchowska
ons.pl
1/7
Małgorzata Kożuchowska
ons.pl

Małgorzata Kożuchowska jest ambasadorką marki Avon. Mogłoby się wydawać, że rola ta sprowadza się jedynie do udziału w kampaniach reklamowych i promowaniu marki swoją twarzą. Nic bardziej mylnego! Aktorka jest niezwykle zaangażowana w swoją rolę, dzięki czemu ciężko chora kobieta na raka otrzymała pomoc! 

 

Zobacz: Zjawiskowa Małgorzata Kożuchowska na 25-leciu marki AVON. Jej torba jest warta majątek!

 

Małgorzata Kożuchowska pomogła chorej kobiecie

 

O sytuacji chorej na raka Patrycji było głośno już jakiś czas temu. Kobieta dodała emocjonalny wpis na Facebooku, żaląc się, że została zwolniona z pracy w Avon, mimo że zdiagnozowano u niej nowotwór. Kobieta była zatrudniona przez firmę zewnętrzną, ale i tak był to duży szok, bo jak wiadomo, od lat marka angażuje się w pomoc chorym na raka, organizując akcję charytatywną „Dzień Różowej Wstążki” oraz „Avon Kontra Rak Piersi”. W Internecie zawrzało, a na pełne emocji wpisy trafiła Małgorzata Kożuchowska.

 

- Na pewno ze swojej strony zrobię wszystko, żeby pomóc i rozwiązać problem - napisała Małgorzata Kożuchowska. - Trzeba wysłuchać obu stron, a dopiero później osądzać. Postaram się, żeby pani Patrycja otrzymała pomoc - dodała.

 

Jak obiecała, tak zrobiła. „Rewia” informuje, że Małgorzata Kożuchowska bardzo przejęła się sytuacją Patrycji i aktywnie brała udział w mediacjach. 

 

- Byłyśmy z Małgosią w tym czasie w ciągłym kontakcie z przedstawicielami marki i otrzymałyśmy zapewnienie o toczących się rozmowach - powiedziała Gabriela Piekarniak, menadżerka aktorki, w rozmowie z „Rewią”.

 

Cała sytuacja ma swój happy end. Pani Patrycja otrzymała stanowisko pełnomocnika do spraw pomocy pracownikom przewlekle chorym w Avon. Nie tylko więc sama otrzymała pomoc, ale także będzie pomagać innym. 

- Małgosia jest bardzo zadowolona, że sprawa szybko znalazła swoje szczęśliwe zakończenie. Jako ambasadorka Avon jest dumna, że reprezentuje firmę, która potrafi z klasą stawić czoła nawet najtrudniejszym sytuacjom i dla której na pierwszym miejscu zawsze jest człowiek - podkreśliła menadżerka gwiazdy.

Gratulujemy Małgosi postawy! Nie da się ukryć, że doskonale spełniła swoją rolę ambasadorki marki. 

 

Zobacz: Największa metamorfoza polskiego show-biznesu? Zobaczcie, jak zmieniała się Małgorzata Kożuchowska

 

Przeczytaj też: Małgorzata Kożuchowska zdradza nam swoje plany! Znów wybiera się na wakacje?!

2/7
Małgorzata Kożuchowska
ons.pl
3/7
Małgorzata Kożuchowska
ons.pl
4/7
Małgorzata Kożuchowska
ons.pl
5/7
Małgorzata Kożuchowska
ons.pl
6/7
Małgorzata Kożuchowska
ons.pl
7/7
Małgorzata Kożuchowska
ons.pl
Więcej na temat Małgorzata Kożuchowska