Małgorzata Kożuchowska opowiedziała o pracy i wychowaniu syna
ONS

Kożuchowska szczerze o macierzyństwie: Nie jest łatwo

Małgorzata Kożuchowska opowiedziała o pracy i wychowaniu syna
ONS

Małgorzata Kożuchowska kilka miesięcy temu została mamą swojego pierwszego dziecka- Jasia. Ciąża, narodziny i macierzyństwo gwiazdy wzbudzały w mediach wiele emocji. Prasa rozpisywała się o tym, jak młoda mama radzi sobie w nowej roli i kiedy zamierza wrócić do pracy. Okazało się, że Kożuchowska jak większość jej koleżanek z show-biznesu, dość szybko wróciła na salony. Zobacz: Kożuchowska w pięknej kreacji PIERWSZY RAZ publicznie po porodzie

I chociaż w sieci pojawiło się wiele komentarzy, że aktorka nie radzi sobie z nadmiarem pracy i obowiązkami przy małym dziecku, to sama Kożuchowska w rozmowie z "Fleszem" rozwiała wszystkie wątpliwości.


- Jestem dumna z tego, jak w ostatnich miesiącach udało mi się pogodzić macierzyństwo i intensywną pracą zawodową. Chyba każda mama wie, że to nie jest łatwe- zdradziła gwiazda. Planuję odpocząć. Końcówkę wiosny zamierzam spędzić wyłącznie w otoczeniu bliskich. Jaś ma już sześć miesięcy. Jest bystrym i pogodnym chłopcem.


Wygląda więc na to, że Małgorzata Kożuchowska odnalazła złoty środek, aby być szczęśliwą mamą i spełnioną zawodowo aktorką.

Zobacz na Polki.pl: Małgorzata Kożuchowska: Zmarszczek nie liczę

Kożuchowska za kulisami spotu nowej reklamy:

Więcej na temat Małgorzata Kożuchowska
Przeładuj

Widzimy się wieczorem! Antek Królikowski zorganizował dla swoich gości prawdziwą włoską ucztę

zobacz 01:01