Party Stories
Dawid Kwiatkowski w redakcji Party.pl
Martyna Wojciechowska o dramatycznej diagnozie
Doda w zielonej marynarce
Agnieszka Woźniak Starak w białym t-shircie na konferencji Big Brothera
beata-kozidrak
„Hotel Paradise” Ata Postek rozstała się z partnerem, ale już ma nowego! Zdradziła, jak się poznali
Michał Kostrzewski i pozostali jurorzy You Can Dance
Justyna Steczkowska z fanami
Ida Nowakowska prowadzącą "You Can Dance"
Doda
Kożuchowska zachwycona swoim mężem
ONS
Newsy

Mąż Kożuchowskiej to żywe złoto: Nie mogłabym go oszukiwać

Ale go wychwaliła w wywiadzie...

Małgorzata Kożuchowska obchodzić będzie w przyszłym roku 20-lecie swojej pracy. Obecnie skupia się na grze w teatrze, gdzie przygotowuje się do roli w sztuce "Kotka na gorącym blaszanym dachu". Z tej okazji pokazała się na okładce "Gali". Przypomnijmy: Kożuchowska w woalce na okładce magazynu

Sesji zdjęciowej towarzyszy również obszerny wywiad, w którym Małgorzata dokonuje zawodowego i życiowego bilansu. Mówi m.in. o odejściu z serialu "M jak Miłość", które odbiło się szerokim echem. Po raz pierwszy też od dłuższego czasu, wypowiedziała się na temat swojego męża, Bartłomieja Wróblewskiego. Gwiazda podkreśla, że ukochany wspiera ją i ma w sobie wiele wyrozumiałości wobec tego, w jaki sposób pracuje i jak wygląda jej kariera.

Kiedyś byłam bardzo skupiona na pracy. Pewnie bardziej na pracy niż na życiu prywatnym. Ale to już za mną. Mój zawód jest wymagający, ale mam to szczęście, że mój mąż to rozumie. I pomaga mi. Na początku naszej znajomości rozwinęłam czarną wizję życia z aktorką. (śmiech) Powiedziałam, że to egoistyczny, okrutny i często niesprawiedliwy zawód. Bałam się, że się przestraszy, ale musiałam mieć pewność. Nie mogłam go oszukiwać, bo to byłby dom zbudowany na piasku. Bartek jest superkatalizatorem, ma dużą dozę empatii i wyrozumiałości - wyznała w rozmowie z "Galą".


Kożuchowska mocno strzeże swojej prywatności i bardzo rzadko pokazuje się z mężem na salonach. To jej recepta na udany związek?

Zobacz: Kożuchowska PIERWSZY RAZ opowiedziała o ślubie

Zjawiskowa Kożuchowska na teatralnej gali:

Okładka Flesza
Flesz
Newsy
Uśmiechnięta Małgorzata Kożuchowska na okładce najnowszego "Flesza"
Już wróciła do pracy!

Na okładce najnowsze wydania magazynu "Flesz" pojawiła się uśmiechnięta Małgorzata Kożuchowska . W minionym tygodniu mogliśmy ją zobaczyć po raz pierwszy od czasu porodu. Aktorka pojawiła się na uroczystej gali u Bronisława Komorowskiego. Co prawda mały Jaś ma dopiero 2 miesiące , ale jego mama nie zwalnia tempa i już planuje powrót do pracy. Czy synka będzie zabierała na plan zdjęciowy? Wszystkiego dowiecie się z najnowszego numeru "Flesza". Przeczytajcie więcej o stylu Małgorzaty Kożuchowskiej Dowiecie się również jak Agnieszka Popielewicz radzi sobie po rozwodzie z mężem. Zaś tylko dziennikarzom dwutygodnika "Flesz" Katarzyna Zielińska zdradziła jaką płeć będzie miało jej dziecko . Syn czy córka? Jak myślicie? Natomiast styliści podpowiadają jaką kreację wybrać na Sylwestra i jaka stylizacja będzie najlepsza na Wigilię . Życzymy udanej lektury!

Kożuchowska nie żałuje odejścia z "M jak Miłość"
ONS
Newsy
Kożuchowska: Przez "M jak Miłość" sporo mnie ominęło
Rola Hanki Mostowiak była błędem?

Wielkimi krokami zbliża się jubileusz działalności artystycznej Małgorzaty Kożuchowskiej . W związku z 20-leciem kariery Kożuchowska udzieliła obszernego wywiadu w "Gali", gdzie dzieli się nie tylko refleksjami na temat swojej pracy, ale również życia prywatnego. Przypomnijmy: "Nie mogłabym oszukiwać męża" W wywiadzie poświęconym jej pracy aktorskiej nie mogło oczywiście zabraknąć tematu serialu "M jak Miłość". Gwiazda występowała w nim przez ponad dekadę, a jej decyzja o odejściu była dla wielu osób zaskakująca. Sposób, w który uśmiercono jej bohaterkę również wywołał sporo emocji. Jak na to zapatruje się sama Kożuchowska? Aktorka twierdzi, że jej decyzja była bardzo przemyślana i daleka od zwykłego impulsu. Odejście z "M jak Miłość" to nie była fanaberia, tylko przemyślana decyzja, do której dojrzewałam dłuższy czas. Najpierw analizowałam, myślałam. A potem na odwrót. (śmiech) Ryzyko jest ceną wiernym sobie. 11 lat to kawał mojego życia. Dużo zyskałam, ale na pewno też sporo mi umknęło . Kożuchowska wspomina też moment, w którym przyjęła rolę słynnej już Hanki Mostowiak . Małgorzata podkreśla, że choć była popularna to nie było łatwo o kolejne role i dobre scenariusze, a propozycja zagrania w "M jak Miłość" wydała się jej ciekawa, podobnie jak bohaterka, w którą miała się wcielić. Nie byłam anonimową aktorką, ale też nie przebierałam w scenariuszach. Odmawiałam ról dziennikarek, nie chciałam już grać kolejnych Ew Szańskich, więc miałam do wyboru albo czekać dalej, uzbroić się w cierpliwość, albo przyjąć rolę w serialu, która wyglądała ciekawie. Zagranie Hanki zaproponowali mi Ilona Łepkowska i Ryszard Zatorski, który był drugim reżyserem i scenarzystą w "Killerze". Miałam do niego ogromne zaufania, a rola sama w sobie była interesująca. Hanka na początku była czarnym charakterem...

Małgorzata Kożuchowska w Tańcu z gwiazdami
ONS
Newsy
Małgorzata Kożuchowska narzeka na swoje zarobki
"Pracy poświęciłam bardzo dużo czasu"

Wydawać się może, że Małgorzata Kożuchowska to kobieta spełniona nie tylko w życiu prywatnym, ale też zawodowym. Po przeczytaniu ostatniego artykułu w "Pani", w którym o aktorce wypowiadają się przyjaciele z branży można jednak odnieść inne wrażenie. Gwiazda nie do końca jest zadowolona ze stanu rzeczy jakie dają jej zawód i popularność . Zobacz: "Jestem załamana, rwę włosy, łzy lecą mi ciurkiem" W rozmowie z miesięcznikiem Kożuchowska wyżaliła się, że praca nie zwróciła jej się jeszcze tak bardzo, na ile liczyła. - Pracy poświęciłam bardzo dużo czasu, sił, zdrowia i chociaż mam wrażenie, że dużo osiągnęłam to ten zawód nie oddał mi tyle, ile w niego zainwestowałam . No ale jeszcze nie umieram, więc może ten rachunek się wyrówna. Kożuchowska zdradziła też, że praca czasami stawia ją przed poważnymi życiowymi wyborami: - Dokładnie w tym samym dniu, w którym miałam pierwszą premierę u Jarockiego, moja siostra urodziła dziecko. Nie użalałam się nad sobą, bo to były moje wybory, bo aktorstwo tak mnie pochłaniało. Czuję się fair wobec siebie. Niczego nigdy nie odpuściłam, ale zawsze byłam w tym co robię uczciwa . Spodziewaliście się takiego wyznania akurat po Małgorzacie Kożuchowskiej, która "nie należy do osób rozrzutnych" ? Małgorzata Kożuchowska zaprosiła paparazzi na zdjęcia podczas wizyty u kosmetyczki:

Nasze akcje
wyniki konkursu duplo 2021
Fleszstyle

KONKURS! Wygraj zaproszenie na największą imprezę modową w Polsce i inne supernagrody!

Partner
hada-labo-3d-lifting-mask
Fleszstyle

Sposób Japonek na zatrzymanie upływu czasu tkwi w prostocie kosmetyków

Partner
kosmetyki-neutrogena-bright-boost
Fleszstyle

TEST REDAKCJI: Sprawdziłyśmy kosmetyki Neutrogena® Hydro Boost® i Bright Boost!

Partner