Party Stories
Doda z mężem Emilem Stępniem
Krystian Ferretti z "Hotel Paradise 3"
AFTERPARTY EXCLUSIVE
Newsy

Kożuchowska na okładce Flesza. Zdradza, jak wygląda życie po urodzeniu dziecka

Co jeszcze w numerze?

Małgorzata Kożuchowska niedawno po raz pierwszy została mamą. Mały synek Jaś wywrócił jej życie do góry nogami. Aktorka bardzo chwali sobie uroki macierzyństwa i za każdym razem podkreślą, że jest ono dla niej najwyższą wartością. Zobacz: Kożuchowska pokazała zdjęcie z okazji dnia matki. Uroczy widok

Gwiazda pojawiła się na okładce najnowszego Flesza. W wywiadzie, który znalazł się w tym numerze zdradza, jak teraz wygląda jej życie. Co jeszcze w numerze? Ciekawy temat z udziałem Anji Rubik. Pojawiły się doniesienia o tym, że najsłynniejsza polska top modelka Anja Rubik zmieniła swojego stylistę. O tym, czy to prawda dowiecie się z magazynu. Ponadto, coś specjalnego dla miłośniczek mody: wybieramy seksowny kostium kąpielowy, dopasowany do figury. Lato tuż-tuż!

Nowy numer w sprzedaży już od jutra za jedyne 1,99 zł.

Zobacz na Polki.pl: Małgorzata Kożuchowska najdroższą polską aktorką?


Komentarze
Zapraszamy do dyskusji
Czekamy na Twoją opinię w tym temacie. Dołącz do dyskusji!
Małgorzata Kożuchowska odbiera order od Andrzeja Dudy
Newsy
Małgorzata Kożuchowska na okładce magazynu "Party"! "Została skrzywdzona", mówią gwiazdy. O co chodzi?
Małgorzata Kożuchowska na okładce magazynu "Party"! "Została skrzywdzona", mówią gwiazdy. O co chodzi?

Co w nowym numerze magazynu "Party"? Na okładce Małgorzata Kożuchowska, o której ostatnio było głośno za sprawą odebrania przez nią  Krzyża Kawalerskiego Orderu Odrodzenia Polski z rąk prezydenta Andrzeja Dudy. Pojawiło się wiele głosów, że aktorka nie zasłużyła na takie wyróżnienie. Jej fani jednak bronili gwiazdy i uważali, że słusznie została odznaczona przez Kancelarię Prezydenta. Aktorki bronią też inne gwiazdy, które podkreślają, że Małgorzata Kożuchowska została skrzywdzona! Kto jej broni? Odpowiedź znajdziecie w najnowszym numerze "Party". Co jeszcze przeczytacie w magazynie?   Małgorzata Kożuchowska na okładce "Party" Ruszają przygotowania do nowej edycji "Azja Express", która będzie realizowana w Indiach? Wiemy, kto weźmie udział w show! Z "Party" dowiecie się również, jak wygrana w "Tańcu z gwiazdami" zmieniła życie Roberta Wabicha oraz dlaczego Anna Wendzikowska rozstała się ze swoim partnerem, Patrykiem Ignaczakiem. Zajrzyjcie do nowego "Party"!   ZOBACZ:  Małgorzata Kożuchowska tłumaczy się z orderu od prezydenta i zdjęć synka, pisze o "zaczepkach i prowokacjach"   Małgorzata Kożuchowska na okładce "Party" Kożuchowska znalazła się w ogniu krytyki po tym, jak odebrała order od Andrzeja Dudy.

Kożuchowska urodzi jesienią
ONS
Newsy
Znajomi zdradzili termin porodu Kożuchowskiej: Macierzyństwo będzie rolą jej życia
W którym miesiącu jest gwiazda?

Nieoczekiwana wiadomość o ciąży Małgorzaty Kożuchowskiej rozpaliła polskie media do czerwoności. Już teraz wiadomo, że będzie to jedno z najgłośniejszych wydarzeń tego roku w show-biznesie. Sama aktorka konsekwentnie milczy, choć jej plany zawodowe na najbliższych kilka miesięcy uchylają nieco rąbka tajemnicy. Przypomnijmy: Ciężarna Kożuchowska idzie na urlop? Jest oficjalny komentarz O kulisach ciąży gwiazdy więcej możemy przeczytać w najnowszym numerze magazynu "Party". Kilka dni temu Kożuchowska zrobiła prawdziwą furorę pojawiając się na gali rozdania "Orłów 2014", tuż po tym, jak informacja o jej błogosławionym stanie przedostała się do mediów. Wszyscy, którzy liczyli na pierwsze zdjęcia Małgorzaty z ciążowym brzuszkiem, byli jednak rozczarowani. Powód jest prosty - to dopiero początek ciąży, a poród planowany jest na jesień.   Wszyscy polowali na jej zdjęcie z brzuszkiem, ale przecież to dopiero początek ciąży, więc nie mogło być nic widać. Małgosia urodzi jesienią, a macierzyństwo będzie najważniejszą rolą jej życia. Aktorka już podjęła jedną znaczącą decyzję: zrezygnowała z ważnego wyjazdu do Ameryki Północnej - czytamy w "Party" relację znajomej aktorki. Więcej na ten temat w nowym numerze "Party". Myślicie, że Kożuchowska potwierdzi w końcu oficjalnie swoją ciążę? Zobacz: Kożuchowska wygrała z tabloidem. Przepraszają ją na pierwszej stronie Małgorzata Kożuchowska na rozdaniu "Orłów 2014":

Małgorzata Kożuchowska
Newsy
Czy Małgorzata Kożuchowska pójdzie w ślady Anny Czartoryskiej i odda Jasia do żłobka?
Czy Małgorzata Kożuchowska pójdzie w ślady Anny Czartoryskiej i odda Jasia do żłobka?

Małgorzata Kożuchowska pośle swojego synka Janka do żłobka? Ostatnio coraz więcej gwiazd zamiast zatrudniać opiekunkę na pełny etat, posyła dziecko do żłobka.  Jasio ma już 15 miesięcy i Małgosia, która niebawem będzie miała więcej pracy na planach filmowych, rozgląda się za idealnym żłobkiem dla niego - mówi nam koleżanka gwiazdy.  Pierwszą parą, która zdecydowała się na taki krok byli  Anna Czartoryska-Niemczycka  i  Michał Niemczycki , którzy  tuż po narodzinach swojej córeczki , zapisali 1,5-rocznego synka Ksawerego, do żłobka. Ania uważa, że jej synek najlepiej będzie się rozwijał wśród rówieśników, a w tym czasie ona będzie mogła spokojnie  skupić się na malutkiej Janince - zdradza nam znajoma Czartoryskiej. Czy to oznacza, że wysłanie dziecka do żłobka to nowy trend wśród gwiazd? Cały tekst w najnowszym numerze „Party”! Już w kioskach.   Anna Czartoryska-Niemczycka z mężem Michałem. Anna Czartoryska w ciąży. Małgorzata Kożuchowska z mężem i synkiem na lotnisku.

Nasze akcje
Jenny Fairy Midday Coctail
Newsy

Ten stylowy dodatek przeniesie cię w świat wakacji i słodkiego lenistwa!

Partner
piekna-kobieta-bella
Fleszstyle

Jak się czuć pewnie i wygodnie przez cały dzień? Stawiaj na jakość

Partner
huawei-6-band-opaska
Fleszstyle

Asystent i trener personalny w jednym?

Partner
Kolekcja-wiosna-lato-CCC-2021
Fleszstyle

Czy zdrowe i wygodne dziecięce buty nie mogą być modne?

Partner
Kolekcja-wiosna-lato-CCC-2021
Fleszstyle

O tych butach marzy twoje dziecko!

Partner
catering-tajm
Fleszstyle

Pyszne, zdrowe i niebanalne dania z dostawą pod twoje drzwi?

Partner