Party Stories
Doda z mężem Emilem Stępniem
Krystian Ferretti z "Hotel Paradise 3"
ONS
Newsy

Kożuchowska doceniona za kampanię. To kolejny sukces na jej koncie

Jaką?
Małgorzata Kożuchowska to prawdziwa kobieta sukcesu! Aktorka ma nie tylko udane życie prywatne i zawodowe, ale także doceniana jest w projektach, które realizuje dodatkowo. 21 maja odbyło wręczenie prestiżowych nagród Lampartów, wręczanych przez bankowców i ubezpieczycieli za najbardziej podziwianą kreację wizerunku marki z tej branży. Zobacz: Kożuchowska za kulisami spotu nowej reklamy. Tak prezentuje się na co dzień [FOTO+WIDEO]

W tym roku druga nagroda przypadła marce AVIVA, w której kampanii udział wzięła właśnie Małgorzata Kożuchowska! Uznano, że jest to świetna reklama produktowa, do której doskonale dopasowano wizerunek gwiazdy. Gratulujemy!


Zobacz na Polki.pl: Małgorzata Kożuchowska zasiądzie w jury nowego programu

Komentarze
Zapraszamy do dyskusji
Czekamy na Twoją opinię w tym temacie. Dołącz do dyskusji!
Patryk Vega
EastNews
Newsy
Nie tylko Małgorzata Kożuchowska. Wiemy, które wielkie gwiazdy zagrają w filmie Patryka Vegi!
Nie tylko Małgorzata Kożuchowska. Wiemy, które wielkie gwiazdy zagrają w filmie Patryka Vegi!

  Ruszyły zdjęcia do nowego filmu Patryka Vegi , w którym wystąpi Małgorzata Kożuchowska. Aktorka pochwaliła się ostatnio fotką z planu, na której pozuje razem z reżyserem. Według informacji portalu wirtualnemedia.pl, akcja filmu toczy się we Wrocławiu, a fabuła opowiada o makabrycznych zabójstwach. W nowej produkcji Vegi, oprócz Kożuchowskiej, wystąpią m.in. Tomasz Oświeciński, Andrzej Grabowski i Ewa Kasprzyk. Portal informuje jednak, że nowy film prawdopodobnie nie trafi do kin! Dlaczego? Zobacz:  MAŁGORZATA KOŻUCHOWSKA Z WYGOLONĄ GŁOWĄ I... CZARNYMI WŁOSAMI! DOBRA ZMIANA?   Gdzie emisja nowego filmu Patryka Vegi? Informacje o nowej produkcji, w której wystąpi Małgorzata Kożuchowska wywołały spore emocje wśród  jej fanów. Aktorka w filmie Patryka Vegi wcieli się w postać Heleny. Wszyscy z pewnością czekają na premierę filmu, jednak teraz okazuje się, że produkcja może wcale nie trafić do kin! Dlaczego? Według nieoficjalnych doniesień portalu wirtualnemedia.pl, "Plagi Breslau" pojawi się platformie Showmax. Przedstawiciele platformy  nie komentują jednak tych informacji.  Czekacie na premierę filmu z Małgorzatą Kożuchowską?   Zobacz także:  Rosyjska mafia i problem  dziecięcej  pornografii. Patryk Vega wyreżyseruje sześć filmów! Polecamy również:  TYLKO DROGIE MARKI? NIE! MAŁGORZATA KOŻUCHOWSKA ZACHWYCA W SUKIENCE Z ZARY   Małgorzata Kożuchowska wystąpi w nowym filmie Patryka Vegi.    Nie wiadomo jednak, czy film trafi do kin.

Małgorzata Kożuchowska pokazała zdjęcie z synem
Newsy
Małgorzata Kożuchowska pokazała ZDJĘCIE z synem! Jan Franciszek to już duży chłopiec
Małgorzata Kożuchowska pokazała ZDJĘCIE z synem! Jan Franciszek to już duży chłopiec

Małgorzata Kożuchowska pokazała zdjęcie z synem! Aktorka od ponad dwóch lat jest szczęśliwą mamą małego Jana Franciszka. Gwiazda urodziła chłopca w październiku 2014 roku. Od tamtej chwili minęło już sporo czasu i jak widać, mały Jan Franciszek nieźle już wyrósł. Aktorka bardzo rzadko pokazuje swoje prywatne zdjęcia z dynem- jednak tym razem zrobiła wyjątek. Zobacz także:  Bunt dwulatka: czym się charakteryzuje? Małgorzata Kożuchowska pokazała zdjęcie z synem Małgorzata Kożuchowska bardzo dba o swoje życie prywatne i nie pokazuje się na oficjalnych imprezach z synem. Chłopca mogliśmy zobaczyć zaledwie jeden raz kiedy odbierała Krzyż Kawalerski Orderu Odrodzenia Polski z rąk Andrzeja Dudy. Zdjęcia aktorki z synem i prezydentem obiegły wówczas wszystkie media. Później Małgorzata Kożuchowska prosiła, aby nie pokazywać fotografii na której widoczny jest mały Jan. Aktorka tłumaczyła, że w czasie, kiedy fotograf prezydencki robił im pamiątkowe zdjęcie z Andrzejem Dudą nie zauważyła, że w Belwederze są również fotoreporterzy prasowi.  Teraz Małgorzata Kożuchowska pochwaliła się prywatną fotką z synem. Mały Jan Franciszek to już duży chłopiec!    Mama w domu... - podpisała zdjęcie.   Zobaczcie zdjęcie Małgorzaty Kożuchowskiej z synem. Teraz aktorka będzie miała znacznie więcej czasu na wspólne chwile z chłopcem. Gwiazda zdradziła bowiem, że zakończyła już pracę na planie seriali "Rodzinka.pl" i "Druga szansa".   Zobacz także:  Małgorzata Kożuchowska o roli mamy: „Dziecko tłumaczy wszystko, jest poza jakąkolwiek dyskusją”   Małgorzata Kożuchowska z synem. Aktorka zakończyła pracę na planie 10. sezonu "Rodzinki.pl" i 3. sezonu "Drugiej szansy".

Małgorzata Kożuchowska zabierze synka na plan serialu
ONS
Newsy
Kożuchowska wraca do pracy po porodzie. Nie zostawi dziecka dziadkom
Lekko nie będzie

Małgorzata Kożuchowska to świeżo upieczona mama, która powoli wraca do formy po porodzie. Od narodzin Jana Franciszka minął już prawie miesiąc, a aktorka planuje powrócić na plan serialu Rodzinka.pl pod koniec grudnia. Synek jednak będzie miał najlepszą opiekę z możliwych. Zobacz: Małgorzata w pierwszej reklamie po porodzie [WIDEO] Kożuchowska do samego końca ciąży chroniła swoją prywatność i nie komentowała tego tematu. O szczęśliwym rozwiązaniu dowiedzieliśmy się dopiero, kiedy aktorka zamieściła urocze zdjęcie rączki syna. W środę gwiazda pochwaliła się też pierwszym zdjęciem ze spaceru, na który wybrała się z Janem Franciszkiem i psami. Teraz nadszedł czas na poważniejsze wyjścia, ponieważ jak podaje Twoje Imperium Kożuchowska zabierze syna na plan serialu: Dla pani Małgorzaty i jej synka przygotowywana jest garderoba, w której będzie miejsce do karmienia i przewijania. Produkcja dokłada starań, by mały Jaś miał poczucie bliskości i miłości, czuł się błogo i bezpiecznie. Pani Małgorzata będzie miała komfortowy powrót do zajęć. Zobacz: Kożuchowska wraca do formy po porodzie. Jest pierwsze zdjęcie aktorki ze spaceru z synem     Tak Kożuchowska ukrywała brzuszek w ciąży:

Nasze akcje
Delia My Cream
Styl życia

Krem idealnie dopasowany? Zrób go sama, z Delią to łatwe!

Partner
Macchia marki Tubądzin - wystrój we włoskim stylu
Styl życia

Mieszkanie inspirowane słoneczną Italią. Styl, który pokochały gwiazdy!

Partner
lenor-fresh-air-efect
Fleszstyle

Jak urządzić wnętrze, by zawsze zachwycało świeżością?

Partner
dax-cashmere-podklad-moon-blink
Fleszstyle

Klaudia El Dursi i Marcelina Zawadzka pokochały ten drogeryjny podkład i bazy pod makijaż!

Partner
Motorola moto g100
Styl życia

Uwielbiasz spędzać czas z przyjaciółmi? Wiemy, co zrobić, żeby te spotkania dawały ci jeszcze więcej radości!

Partner