Miłość Małgorzaty Heretyk i Ernesta Musiała narodziła się na planie serialu "19+". Para młodych aktorów tworzy szczęśliwy związek już od kilku lat, a teraz ogłosiła, że spodziewa się dziecka! Zakochani przekazali radosną nowinę za pośrednictwem mediów społecznościowych. Małgorzata Heretyk pokazała swoje ciążowe krągłości i z dumą ogłosiła światu, że niedługo zostanie mamą. Sprawdźcie szczegóły!

Reklama

Zobacz także: Baby boom w show-biznesie: Farna, Opozda, Czartoryska... Które gwiazdy wkrótce zostaną mamami?

Małgorzata Heretyk i Ernest Musiał z "19+" spodziewają się dziecka!

Małgorzata Heretyk i Ernest Musiał z "19+" dali się poznać jako niezwykle pozytywna i szaleńczo w sobie zakochana para. Serca tysięcy fanów skradli również podczas swojego udziału w programie "Ameryka Express" - Małgosia i Ernest powiedzieli nam nawet, że dzięki programowi jeszcze bardziej umocnili swoje uczucie.

- To nas tak bardzo wzmocniło, że te myśli o ślubie pojawiły się właśnie po tym programie, że my naprawdę jesteśmy już dla siebie rodziną, że jesteśmy scaleni, że naprawdę bardzo się kochamy. [...] Chcemy żeby ten dzień był taki nasz, naszej rodziny i naszych przyjaciół - mówiła w rozmowie z reporterką Party.pl, Małgorzata Heretyk.

Instagram/Małgorzata Heretyk

I rzeczywiście, para niedługo po udziale w "Ameryka Express", zdecydowała się na sformalizowanie swojego związku. Małgorzata Heretyk i Ernest Musiał zdecydowali się na ślub w sierpniu 2020 roku. O tej pięknej uroczystości poinformowali jednak fanów po fakcie. Teraz jednak para postanowiła nie zwlekać tak długo z ogłoszeniem kolejnej radosnej nowiny i właśnie poinformowała, że spodziewa się pierwszego dziecka!

- ❤️ We’ve been keeping a secret (Trzymaliśmy to w sekrecie - przyp. red.)❤️Jesteśmy ogromnie szczęśliwi i wdzięczni za ten SKARB ???? Cieszymy się, że możemy podzielić się z Wami tą cudowną wiadomością❤️

Małgorzata Heretyk opublikowała również zdjęcie, na którym możemy zobaczyć już piękne, ciążowe krągłości aktorki.

Zobacz także

Pod postem pojawiło się oczywiście mnóstwo gratulacji od fanów.

- Gratulacje ????????????????❤️❤️????????

- Oooogromne gratulacje, Kochani ???? dużo zdrówka ❤️❤️❤️❤️

- Gratulacje Gosia ???? dużo zdrówka i siły ????

- Aaaaaa!!!! Cóż za nowina! Gratuluję Wam z całego ❤️

- Aleee cudownie ???????????? będziecie cudownymi rodzicami! Moje gratulacje ❤️❤️ - piszą fani.

My oczywiście również dołączamy się do gratulacji i życzymy dużo zdrowia dla przyszłej mamy i maleństwa!

Reklama

Reklama
Reklama
Reklama