Magda Waligórska
EastNews

Magdalena Waligórska urodziła! Znamy płeć i imię. Gwiazda "Rancza" pokazała również zdjęcie!

Magda Waligórska
EastNews

Magdalena Waligórska została po raz drugi mamą. Aktorka ma już synka, Piotrusia, a 17 maja na świat przyszła jej córka. Gwiazda była aktywna zawodowo niemal do samego porodu. W "Pytaniu na śniadanie" prezentowała cykl reportaży dotyczących ciąży i rodzicielstwa. Teraz może skupić się na macierzyństwie. Zobaczcie, jakie imię wybrała dla swojej córeczki!

Jak ma na imię córka Magdaleny Waligórskiej?

Jak informuje magazyn „Na żywo” dziewczynka po narodzinach ważyła 3800 gram i mierzyła 56 cm. Gwiazda razem ze swoim mężem, Mateuszem Lisieckim-Waligórskim, jeszcze przed porodem wybrali imię dla córeczki. Dziewczynka ma na imię Natalia i urodziła się w szpitalu w Piasecznie. Przy porodzie był obecny mąż Magdaleny Waligórskiej. 

Mateusz zakochał się w córce od pierwszego wejrzenia. (…) W tych pierwszych dniach bardzo pomagali nam rodzice mojego męża. Nasz synek Piotruś przebywał u nich, kiedy ja byłam na porodówce – powiedziała gwiazda „Rancza” w rozmowie z „Na żywo”

Magdalena Waligórska zdradziła też, jak na młodszą siostrę zareagował jej synek:

Natalka przyjechała do Piotrusia z prezentem. Ofiarowała mu hulajnogę. Bardzo się ucieszył i od razu zaakceptował nowego członka rodziny. Teraz co chwila przychodzi do niej, głaszcze ją i przytula. - wyznała gwiazda.

Gratulujemy!

Zobacz takżeGwiazda "Rancza" pochwaliła się ciążowym brzuszkiem na TeleKamerach!

 

Magdalena Waligórska w ciąży wyglądała kwitnąco!

Magda Waligórska
EastNews

 

Więcej na temat Magdalena Waligórska
Przeładuj

Hotel Paradise 2. Łukasz pojechał ostro po Ivanie: "To się wytnie?! Jest pantoflem Ani!"

zobacz 02:08