East News
1/4
East News

 

Wspaniała wiadomość! Gwiazda serialu "Ranczo" po raz kolejny zostanie mamą. Już za kilka miesięcy na świecie pojawi się jej kolejna pociecha. Aktorka odlicza dni do porodu. Zapewnia jednak, że nie ma zamiaru na długo rezygnować ze swojej kariery. Jak tylko odchowa dziecko, wróci na scenę. O kogo chodzi? Zobaczcie naszą galerię, aby dowiedzieć się więcej!

 

POLECAMY: Gwiazda "Rancza" dostała rolę w "M jak miłość". Kogo zagra?

2/4
Magdalena Waligórska Mateusz Lisiecki Lombard
Mat. prasowe

 

Magdalena Waligórska jest w ciąży

 

Tą szczęśliwą kobietą jest Magdalena Waligórska. Aktorka zasłynęła dzięki roli Wioletki w serialu "Ranczo". 1,5 roku temu na świat przyszła jej pierwsza pociecha. Synek Piotruś od razu skradł serca swoich rodziców. Teraz Magdalena Waligórska i jej mąż, Mateusz Lisiecki, oczekują narodzin drugiego dziecka, które przyjdzie na świat za cztery miesiące. Para na razie nie zdradza, czy będzie to chłopiec czy dziewczynka. Aktorka mówiła jeszcze niedawno, że marzy o siostrze dla swojego syna. 

 

- Jesteśmy z Mateuszem bardzo szczęśliwi. Na razie czuję się dobrze i mam nadzieję, że tak będzie aż do samego rozwiązania - zdradza Magdalena Waligórska w rozmowie z "Na żywo". 

 

Aktorka zapewnia także, że nie ma zamiaru na długo znikać z show-biznesu. Zobaczcie kolejny slajd!

3/4
Magdalena Waligórska wychodzi ze szpitala po porodzie

 

Niedawno synek pary poszedł do żłobka, gdzie świetnie się zaklimatyzował. Magdalena Waligórska ma nadzieję, że również w przypadku drugiej pociechy będzie podobnie. Aktorka nie chce bowiem rezygnować z kariery. Na szczęście może liczyć na pomoc kochającego i wspierającego męża, z którym wzięła ślub w 2016 roku. Piękna uroczystość odbyła się w Rzymie. 

4/4
East News

 

Trzymamy kciuki za szczęśliwe rozwiązanie!

Więcej na temat Ranczo