Magdalena Stępień o zastrzaszaniu przez Jakuba Rzeźniczaka
East News, ANDRZEJ IWANCZUK/REPORTER, Instagram @magdalena___stepien
Newsy

Magdalena Stępień w rozpaczliwym wideo: "Jestem zastraszana przez ojca mojego dziecka"

Magdalena Stępień opublikowała wideo na temat Jakuba Rzeźniczaka. Poruszyła temat zbiórki na leczenie syna i pomocy ze strony ojca.

Magdalena Stępień poinformowała, że udała się z chorym synem do szpitala na przyjęcie ostatniej chemii. W tym stresującym momencie, podzieliła się również szokującym wyznaniem na temat relacji z Jakubem Rzeźniczakiem: 

Od wczoraj jestem zastraszana przez ojca mojego dziecka, za to, że gdy ludzie do mnie piszą i pytają mnie, dlaczego nie opłacę sama leczenia to mówię, że dostaje 3 tysiące złotych alimentów co miesiąc

Poruszyła również temat stanowiska Jakuba Rzeźniczaka odnośnie drugiej zbiórki na chorego Oliwiera. Zrozpaczona mama już nie wytrzymała. Pojawiło się również oświadczenie. 

Edyta Zając zabrała głos w sprawie Magdy Stępień i Jakuba Rzeźniczaka: "Powiem szczerze..."

Magdalena Stępień o Jakubie Rzeźniczaku: "Jestem zastraszana przez ojca mojego dziecka"

Niedawno wydawać by się mogło, że Magdalena Stępień i Jakub Rzeźniczak w końcu doszli do porozumienia w kwestii ratowania chorego synka. Magdalena Stępień nawet pokazała, jak Jakub Rzeźniczak zajmuje się synem w Izraelu. Kiedy jednak pojawiły się informacje, że potrzebne będą kolejne kwoty na leczenie, a modelka zapewniła, że poinformowała po kosztach ojca dziecka, internauci byli pewni, że będzie mogła liczyć na pomoc sportowca. Ostatecznie w sieci wystartowała druga zbiorka na leczenie syna Magdaleny Stępień i Jakuba Rzeźniczaka. Internauci apelowali do Jakuba Rzeźniczaka: "Gdzie post o zbiórce dla syna?", gdy na jego profilu pojawiały się same zawodowe posty. W dodatku Jakub Rzeźniczak zareagował, gdy w sieci wypomniano mu drogi pasek przy jednoczesnym braku pieniędzy na leczenie synka. Niestety wygląda na to, że Magdalena Stepień i Jakub Rzeźniczak wciąż nie doszli do porozumienia w kwestii leczenia dziecka. Magdalena Stępień wyznała w sieci, że jest zastraszana: 

Obecnie przebywamy w szpitalu, właśnie zostajemy przyjęci na oddział na ostatnią chemię, która jest przewidziana dzisiaj i jutro. Chciałabym wam o czymś powiedzieć, że od wczoraj jestem zastraszana przez ojca mojego dziecka, za to że gdy ludzie do mnie piszą i pytają mnie, dlaczego nie opłacę sama leczenia, to mówię, że dostaje 3 tysiące złotych alimentów co miesiąc i z tego utrzymuje się tutaj w Izraelu, bo nie pracuję i z tego utrzymuje się tutaj, rodzina i tak mi pomaga , bo to jest kropla w morzu potrzeb. Gdy pytają o to dlaczego ojciec dziecka nie dokłada się do zbiórki, dlaczego się nie odzywa to mówię, że napisałam do niego dwie wiadomości z prośbą aby się odniósł ile jest w stanie nam pomoc ale on nie odpisał. Więc za to jestem teraz szykanowana i zastraszana, że ostrzegał mnie i że to koniec. Więc domyślacie się, co czuję. 

Magdalena Stępień o braku pomocy Jakuba Rzeźniczaka w leczeniu syna
Instagram @magdalena___stepien

Zobacz także: Magdalena Stępień zwraca się do synka: "Obiecałam Tobie, że się nie poddam"

Magdalena Stępień o chorobie synka: "Oliwiera rak nie jest genetyczny"

Magdalena Stepień przyznała, że żyje w ogromnym stresie. W dodatku wyznała, że Oliwier z racji choroby jest karmiony jedynie piersią i boi się, że jej nadmierny lęk może na niego wpłynąć: 

Z racji guza, którego ma Oliwier nie chce nic innego jeść oprócz mojego mleka. Ma również problem z butelką, więc nie możemy go inaczej dokarmiać. Więc każdy towarzyszący mi obecnie stres, szkodzi również jemu. Już mam dosyć tego, więc postanowiłam nagrać to story i powiedzieć wam jak wygląda sytuacja i w jakim stresie i lęku żyje i w jakim stresie i lęku żyje również mój syn podczas choroby nowotworowej. 

Magdalena Stępień przyznała, że nie chce więcej wypowiadać się na temat Jakuba Rzeźniczaka. 

Od tego momentu nie wypowiadam się na jego temat. Nie pytajcie mnie o jego stanowisko odnośnie zbiórki. Walczę o życie mojego syna ja, moja rodzina i wy. Za co wam z całego serca dziękuje. Oliwier musi  mieć silną matkę, która walczy a nie się stresuje. Wybaczcie mi te nerwy i emocje ale nie jesteście sobie w stanie wyobrazić, co ja przechodzę. I nie wiem jakim trzeba być człowiekiem, żeby jeszcze dokładać matce dziecka stres i automatycznie dokładać to dziecku, a dziecko wszystko czuje. Oliwiera rak nie jest genetyczny. Oliwiera rak sam się uaktywnił. 

Magdalena Stępień o chorym synku
Instagram @magdalena___stepien

Zobacz także: Magdalena Stępień pokazała nowe zdjęcie z Oliwierem! "Jaka matka taki syn"

Magdalena Stępień nie ma już siły. Wydała oświadczenie w sprawie Jakuba Rzeźniczaka

Magdalena Stepień opowiedziała o swoich emocjach, które towarzyszą się podczas leczenia syna. Przyznała, że nie ma już siły walczyć z przeciwnościami i chce skupić się tylko i wyłącznie na synku. 

Ostatni czas był dla mnie mega trudny. Kłóciliśmy się dużo z Kubą zanim rozpoczęłam zbiórkę ale pewnie się domyślacie. Ci co pewnie mieli dziecko chore na raka wiedzą co matka czuje. Przez co przechodzi, jakie to są emocje, stres. Jednego dnia czuje się dobrze, drugiego gorzej, ma stres, frustracje, emocje. To zamiast wpierać i być ponad to ja mam prawo do takich emocji. Ja jestem tutaj cały czas sama i walczę o niego.

Jakub Rzeźniczak nie odniósł się w sieci do stanowiska nagranego przez byłą partnerkę. Wideo opisane powyżej zniknęło jednak z mediów społecznościowych Magdaleny Stepień a w zamian pojawiło się oświadczenie: 

OŚWIADCZENIE
Kochani, To naprawdę ciężki okres dla mnie i dla Oliwiera. W głowie mi się nie mieści, jak można podważać cokolwiek, co dzieje się w tym momencie. Proszę was z całego serca, dajcie nam przetrwać przez to. Jest naprawdę ciężko. Jestem pod ogromnym wpływem emocji. Od tej pory nie będę wypowiadać się na temat ojca dziecka. Nie mam już na to siły. Skupiam się tylko i wyłącznie na moim synku. Nie zadawajcie pytań o postawę ojca dziecka w sprawie zbiórki. O to czy z alimentów nie mogę opłacić leczenia, bo nie mam już zwyczajnie na to siły. Oliwier odczuwa każdy mój stres. Wy mi go dokładaliście w wiadomościach, pytając mnie o takie rzeczy. To boli. Zbiórka jest założona przez portal Siepomaga. Wszystko jest zweryfikowane. Na każdą rzecz w leczeniu wystawiana jest faktura. Ja już wysiadam. Dziękuję za wsparcie ale zrozumcie tez mnie, że ja już naprawdę tracę siły. 

Magdalena Stępień w oświadczeniu o Jakubie Rzeźniczaku i jego pomocy
Instagram @magdalena___stepien

Magdalena Stępień płacze
Instagram @magdalena___stepien
Newsy
Magdalena Stępień z "Top Model" w rozpaczliwym wpisie: "Tej Magdy już nie będzie" 
Magdalena z "Top Model" zalana łzami pisze o Jakubie Rzeźniczaku: "Ojciec mojego dziecka dopiął swego, zniszczył mnie".

Magdalena Stępień i Jakub Rzeźniczak rozstali się tuż przed narodzinami syna. Po rozstaniu pozostają w konflikcie, który zaczyna być coraz bardziej medialny. Niedawno modelka zarzuciła sportowcowi, że "nie ma litości dla niej w czasie połogu". Teraz opublikowała kolejny rozpaczliwy wpis. W sieci pojawiło się również zdjęcie zapłakanej mamy Oliwiera: Ojciec mojego dziecka dopiął swego, zniszczył mnie totalnie O co chodzi?  Zobacz także:  Magdalena Stępień z "Top Model" urodziła! Pokazała urocze zdjęcie dziecka Magdalena Stępień w rozpaczliwym wpisie o Jakubie Rzeźniczaku  Kilka miesięcy temu, gdy Magdalena Stępień z "Top Model" i Jakub Rzeźniczak ogłosili, że są parą, a potem, że spodziewają się dziecka , nikt nie przypuszczał, że ich związek zakończy się jeszcze przed narodzinami malucha. Syn pary przyszedł na świat w lipcu i otrzymał piękne imię Oliwier. Gdy chłopiec się urodził, Jakub Rzeźniczak był w nowym związku. Sportowiec i modelka nie utrzymują dobrych kontaktów. Ostatnio uczestniczka "Top Model" napisała o samotnym rodzicielstwie w ten sposób:  Ostatnie dni to był jakiś HARDCORE. Gorączka 40 stopni, zapalenie piersi i ja sama z tym wszystkim. Teraz dopiero wiem, jak silna jestem. Ale ten widok wynagradza wszystko - napisała publikując zdjęcie z synkiem.  Teraz w sieci pojawił się kolejny wpis. Magdalena Stępień opublikowała na Instagramie zdjęcie, na którym nawet nie ukrywa w jakim jest stanie. Cała zapłakana poinformowała internautów, że na jakiś czas zawiesza aktywność w mediach społecznoścowych:  Obiecuje, że jak wrócę to tej Magdy już nie będzie. Całuję was. Będzie mi was brakować, bo daliście mi dużo siły i wsparcia, za które z całego serca dziękuję i Oliwier...

Magdalena Stępień w ciąży. Magdalena Stępień z wózkiem
Instagram @magdalena___stepien
Newsy
Magda Stępień wbija szpilę Jakubowi Rzeźniczakowi: "Ktoś nie ma litości dla mnie w czasie połogu"
Magda Stępień sama wychowuje syna po rozstaniu z Jakubem Rzeźniczakiem. Zdradziła, że ostatnie dni były dla niej bardzo ciężkie: "Gorączka 40 stopni, zapalenie piersi (...)". Ostry wpis w sieci!

Magdalena Stępień wystąpiła w programie "Top Model", ale słuch szybko o niej zaginął. Jednak od jakiegoś czasu jest o niej coraz głośniej, głównie od momentu kiedy zaczęła spotykać się z Jakubem Rzeźniczakiem. Wówczas chętnie razem się pokazywali na Instagramie i udzielali wywiadów. Doczekali się również dziecka, niestety, jeszcze przed narodzinami Magda i Jakub rozstali się! Jak ich relacje wyglądają dziś? W sieci pojawił się ostry wpis Stępień! Zobacz także:  Magdalena Stępień z "Top Model" urodziła! Pokazała urocze zdjęcie dziecka  Burzliwy związek Magdy Stępień i Jakuba Rzeźniczaka  Magda Stępień i Jakub Rzeźniczak szybko zdecydowali się na dziecko, bo już po kilku miesiącach związku. Internauci byli w szoku, że modelka zdecydowała się na dziecko z piłkarzem, znając jego burzliwą przeszłość. Jednak nikt się nie spodziewał, że modelka i piłkarz rozstaną się jeszcze przed narodzinami dziecka! Tym bardziej szokuje to, że sportowiec jest już w nowym związku.  Zobacz także:  Jakub Rzeźniczak po raz pierwszy pokazał córkę na Instagramie! Inez ma już 3 latka i jest śliczna Uczestniczka "Top model" nie ukrywa w mediach, że jest załamana całą sytuacją, a najbardziej nie może znieść tego, że Kuba znalazł już sobie inną dziewczynę. Miała jeszcze nadzieję, że po urodzeniu syna Oliwiera wrócą do siebie, ale kiedy dowiedziała się o nowym związku Rzeźniczaka, zdała sobie sprawę, że jest to już niemożliwe.  Magda Stępień ostro o byłym partnerze! Magda Stępień wczoraj podzieliła się z fanami niezwykle szczerym i przejmującym wyznaniem o samotnym macierzyństwie. Wyznała, że ostatnie dni były dla niej bardzo trudne: Ostatnie dni to był jakiś HARDCORE. Gorączka 40 stopni, zapalenie piersi i ja sama z...

Magdalena Stępień z "Top Model" urodziła
Instagram @magdalena___stepien
Newsy
Magdalena Stępień z "Top Model" urodziła! Pokazała urocze zdjęcie dziecka 
Magdalena Stępień z "Top Model" niedługo przed porodem rozstała się z ojcem dziecka, Jakubem Rzeźniczakiem. Właśnie została mamą. To chłopiec czy dziewczynka?

Jakub Rzeźniczak ponownie został ojcem. Magdalena Stępień z "Top Model" urodziła. Radosną nowiną pochwaliła się na Instagramie publikując urocze zdjęcie dziecka.  Witaj na świecie - napisała szczęśliwa mama  To synek czy córeczka?  Magdalena Stępień z "Top Model" urodziła. Jakub Rzeźniczak ma syna czy córkę?  Magdalena Stępień z "Top Model" i Jakub Rzeźniczak o tym, że spodziewają się dziecka  poinformowali już pod koniec 2020 roku. W lutym z kolei podczas jednego  z wywiadów dla "Dzień Dobry TVN" zdradzili, że będzie to synek, dla którego wybrali dość rzadko spotykane imię Oliwier.  Zobacz także:  Gwiazda "Top Model" zostanie mamą! Pokazała zdjęcie dużego ciążowego brzuszka i USG Początkowo Magdalena Stępień i Jakub Rzeźniczak cieszyli się swoim związkiem i publikowali sporo wspólnych zdjęć. Niedługo przed porodem okazało się, że para postanowiła się rozstać. Fani od razu zauważyli, że z ich profili społecznościowych zniknęły wspólne zdjęcia, jednak ani Magdalena ani Jakub początkowo nie komentowali domysłów. Informacje o końcu związku ostatecznie potwierdziła sama Magdalena Stępień:  Nie jesteśmy już z Kubą Wówczas Magdalena Stępień była już w zaawansowanej cięży. Dzisiaj pochwaliła się radosną nowiną, że jej synek właśnie się urodził:  Witaj na świecie synku  Szczęśliwa mama opublikowała urocze zdjęcie, na którym widać małą dłoń chłopca. Magdalena Stępień została mamą po raz pierwszy. Jakub Rzeźniczak ma również córkę Inez.  Zobacz także:  Gwiazda "Top Model" zostanie mamą! Pokazała zdjęcie dużego ciążowego brzuszka i USG Magdalena Stępień z "Top Model"...

Nasze akcje
Dua Lipa, Rihanna, Alessandra Ambrosio
Newsy
Te gwiazdy wiedzą jak stworzyć niezapomniane stylizacje!
Partner
Weleda
Newsy
Kosmetyki, które łączą tradycję z nowoczesnością. Poznaj je!
Partner
Zmysłowy i uwodzicielski czy delikatny i czarujący – jaki jest twój zapach?
Newsy
Ponadczasowy czy zaskakujący? Ten zapach ma jedno i drugie!
Partner
Sprawdź, jak skutecznie „cofnąć zegar” i odmłodzić spojrzenie!
Newsy
Spektakularny i jednocześnie naturalny wygląd? Sprawdź, jak odmłodzić spojrzenie!
Partner
Eva Longoria
Styl życia
Wymarzona sylwetka bez wyrzeczeń? To możliwe!
Partner
Newsy
Nowa kolekcja Lilou zachęca do świętowania wspólnych chwil
Partner
Pomysł na prezent: perfumy Tom Tailor
Newsy
Te perfumy symbolizują drogocenne chwile szczęścia i spokoju
Partner
Newsy
Niebanalna i ponadczasowa biżuteria Pandora zachwyca blaskiem
Partner
Nowości
PartyExtra
Małgorzata Rozenek-Majdan uśmiechnięta
Newsy
Małgorzata Rozenek-Majdan
BZ
Julia Wieniawa w neonowej sukience na lato
Newsy
Julia Wieniawa
BZ
Katarzyna Cichopek na 59 Festiwalu w Opolu
Newsy
Katarzyna Cichopek
BZ
Klaudia El Dursi na plaży
TV-Show
Hotel Paradise
BZ
Ślub od pierwszego wejrzenia x-news
TV-Show
Ślub od pierwszego wejrzenia
BZ
Versace wiosna-lato 2022
Fleszstyle
Trendy w koloryzacji włosów na wiosnę i lato 2022. Te odcienie robią mocne wrażenie
Marcelina Zielnik
Gorący trend: Dopamine dressing
Fleszstyle
Dopamine dressing to najgorętszy trend sezonu. Obłędną koszulę w stylu Małgorzaty Rozenek-Majdan kupisz w Sinsay za 39,99
Anna Kusiak
Klaudia Halejcio w najmodniejszych spodniach tego lata. Niemal identyczne kupisz w Sinsay za 35 zł
Newsy
Klaudia Halejcio w najmodniejszych spodniach tego lata. Podobne kupisz w Sinsay za 35 zł
Urszula Jagłowska-Jędrejek
Anna Lewandowska w swetrze za ponad tysiąc złotych
Newsy
Anna Lewandowska w modnym swetrze ponad tysiąc złotych. W Sinsay kupisz podobny za 50 złotych!
Aleksandra Skwarczyńska-Bergiel
Moda uliczna wiosna-lato 2022
Fleszstyle
Najmodniejsze buty na wiosenno-letni sezon. Te modele ma w szafie każda it-girl
Marcelina Zielnik