Magdalena Narożna z "Pięknych i młodych" nie boi się kontrowersji! Gwiazda disco-polo od czasu do czasu umieszcza na swoim Instagramie odważne zdjęcia, które są szeroko komentowane przez jej fanów. Teraz wokalistka zdecydowała się pochwalić wspólnym zdjęciem z partnerem i oprócz seksownej sukienki uwagę Internautów wzbudziła widoczna bielizna i częściowo odsłonięta pierś! Faktycznie tym razem Magda Narożna pokazała zbyt wiele?

Reklama

Magdalena Narożna z "Pięknych i młodych" szokuje nowym zdjęciem!

Gwiazda zespołu "Piękni i młodzi" po raz pierwszy wywołała w sieci prawdziwą burzę, kiedy na komunię swojej córki założyła garnitur, który odsłonił seksowny biustonosz. Potem Magda Narożna chwaliła się odważnymi zdjęciami z wakacji, na których pozowała topless, a teraz opublikowała nowe zdjęcie ze swoim partnerem, na którym widać biustonosz. Pod zdjęciem pojawiło się mnóstwo komentarzy z komplementami:

Ten kolor włosów najładniejszy

Magda normalna kobieta, naturalnie piekna.

Piękni, młodzi, zakochani❤️❤️

Jednak niektórzy fani zwracają też uwagę na mocno wyeksponowany dekolt Magdaleny Narożnej i jedna z Internautek żartuje, że gwiazda powinna "schować pierś":

Madziu schowaj pierś heheh ???? czekam na nową piosenkę ????????????????

Madziu seksownie wyglądasz

Tylko spójrzcie na zdjęcie gwiazdy "Pięknych i młodych"! Faktycznie pokazała za dużo?

Zobacz także: Magdalena Narożna jest w ciąży? Tylko u nas jednoznaczna odpowiedź gwiazdy "Pięknych i młodych" na plotki!

Zobacz także

Instagram

Reklama

Reklama
Reklama
Reklama