Zespół Piękni i Młodzi rozpadnie się?
East News

Magdalena Narożna z zespołu "Piękni i Młodzi" trafiła do szpitala! Jak się czuje gwiazda?

Zespół Piękni i Młodzi rozpadnie się?
East News

Kilka dni temu Magdalena i Dawid Narożni z zespołu "Piękni i Młodzi" przekazali swoim fanom decyzję o rozstaniu. Teraz okazuje się, że gwiazda disco polo trafiła do szpitala! Co się stało? 

Kilka dni temu muzycy jednej z najpopularniejszych grup polskiego disco za pośrednictwem portalu społecznościowego poinformowali, że podjęli decyzję o rozwodzie! Magda i Dawid przyznali, że to koniec ich małżenstwa, ale zapewnili, że zespół dalej będzie koncertował.  

(...) Zaszły pewne zmiany w naszym życiu osobistym... Podkreślamy! Tylko i wyłącznie osobistym! Niestety, czasem tak bywa, że drogi dwóch osób się rozchodzą. Bardzo byśmy chcieli, byście uszanowali nasze życie osobiste, gdyż mamy cudowną córeczkę, którą bardzo kochamy! Zostajemy w przyjacielskich stosunkach! Jeżeli chodzi o zespół, nic się nie zmienia!- napisali w oświadczeniu na Facebooku. 

Niestety, kilka dni później Magdalena Narożna przekazała kolejną niepokojącą informację! 

Magdalena Narożna w szpitalu

Wokalistka zespołu "Piękni i Młodzi" na swoim profilu na Instagramie opublikowała zdjęcie ze szpitala, na którym pozuje z wenflonem. Magdalena Narożna nie zdradziła wówczas, co się stało i dlaczego musieli zająć się nią lekarze. 

Na razie sytuacja u mnie bez zmian, niestety. Na chwilę obecną wygląda na to, że weekend koncertowy będziemy musieli odwołać, bo nie ma jakieś poprawy jeżeli chodzi o moje leczenie. Dziękuje wam za wsparcie, jesteście kochani. Trzymajcie kciuki, ja walczę i wracam do zdrowia. Mam nadzieję, że już w przyszłym tygodniu będziemy się widzieć. Może coś się zmieni, będę was informowała- zdradziła podczas relacji na InstaStories. 

Teraz Magdalena Narożna na InstaStories opublikowała nowe zdjęcia ze szpitala.

3majcie kciuki, mam nadzieję, że dziś dostanę dobre wieści- napisała w piątek rano. 

Trzymamy więc kciuki i życzymy szybkiego powrotu do zdrowia! 

Magdalena Narożna opublikowała nowe zdjęcia ze szpitala.

Magdalena Narożna trafiła do szpitala
Instagram

Wokalistka jest pod opieką lekarzy.

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Magdalena Narożna (@madzia_pim)

 

 

Więcej na temat Piękni i młodzi
Przeładuj

Najmodniejsze fryzury na rok 2021. Hitem jest "syrenka", ale zobaczcie modern mullet. To dopiero odjazd

zobacz 02:09