Magda z Big Brothera zmieniła płeć? Oleh i Magda w Big Brotherze Magda i Oleh całują się w Big Brotherze Oleh wyznaje Magdzie miłość w programie Big Brother
Magda i Oleh w Big Brotherze
Mat. promocyjne

W minioną niedzielę (9 czerwca) z programem "Big Brother" musiały pożegnać się aż dwie osoby. Tydzień przed wielkim finałem dom Wielkiego Brata opuścili Oleh i Łukasz. Dziś ( w poniedziałek 10 czerwca) byli już uczestnicy reality-show pojawili się w "Dzień Dobry TVN" i zdradzili kulisy ich pobytu w domu. Oleh, który w domu Wielkiego Brata nie ukrywał,  że jest zakochany w Madzi teraz zdradził, czy jego uczucia były prawdziwe! Oleh Riaszeńczew skomentował przy okazji ostatnie wyznanie Magdy, która zdradziła, że w przeszłości była mężczyzną i 15 lat temu podjęła decyzję o zmianie płci. Czy to prawda? A może Magda próbowała oszukać pozostałych uczestników show?

Zobaczcie, co w programie "Dzień Dobry TVN" wyznał Oleh! Jak komentuje swój romans z Magdą? 

1/4
Magda z Big Brothera zmieniła płeć?

Ostatnio Magda w trakcie rozmowy z Olehem zaskoczyła swoim wyznaniem. Uczestniczka reality-show zdradziła, że w przeszłości była mężczyzną! 

Oleh: A jak byłaś chłopakiem to jak miałaś na imię?

Magda: Michał. Mówiłam Ci przecież.

Oleh: A od zawsze mówiłaś na przykład „mówiłam”, takie końcówki?

Magda: Tak, no.

Oleh: Czyli zawsze czułaś się kobietą?

Magda: No. Chociaż czasami nadal czuję się tutaj mężczyzną. Bywa. Zależy od wszystkiego.

Słowa Magdy zaskoczyły widzów programu. Teraz z pewnością wszyscy fani zastanawiają się, czy Madzia mówiła prawdę, czy kłamała ponieważ miała takie zadanie? Oleh opuścił dom Wielkiego Brata i skomentował wyznanie Magdy! 

2/4
Oleh i Magda w Big Brotherze
Mat. promocyjne

Oleh i Łukasz podczas wizyty w programie "Dzień Dobry TVN" zdementowali informacje o Madzi! Dlaczego Magda mówiła, że była mężczyzną?

- Zawsze była kobietą, to tylko udawana historia dla żartu - przyznał Oleh.
- To się wzięło od tego, że w pierwszym tygodniu dostaliśmy komentarze widzów, każdy uczestnik dostał komentarze widzów i tam ktoś napisał, że Madzia wygląda jak drag queen, jak osoba po zmianie płci. I to był po prostu żart, który pozostał z nami do końca programu. Traktowaliśmy to z przymrużeniem oka, dla niej to jest żadna obraza, że ktoś o niej powie, że jest transseksualna - dodał Łukasz. 

Oleh w śniadaniowym show TVN skomentował również swój romans z Madzią. Czy jego wyznania miłości były prawdziwe?

3/4
Magda i Oleh całują się w Big Brotherze
Instagram

Oleh nie ukrywał, że naprawdę zakochał się w koleżance z programu "Big Brother"! 

Tylko za siebie mogę odpowiadać, z mojej strony to są prawdziwe uczucia. Z mojej strony to wszystko było naturalne i prawdziwe - zapewniał były uczestnik "BB".

Zachowanie Oleha wobec Madzi często wywoływało mieszane uczucia wśród widzów. Prowadzący "DDTVN" zapytał więc wprost, czy według Oleha kobieta powinna być podporządkowana mężczyźnie! 

Mi się wydaje, że tak, ale nie do końca. Tak byłem wychowany w mojej rodzinie, że facet rządzi rodziną. Jestem tak wychowany, ale dziewczyna zawsze musi mieć prawo głosu, więc zawsze wysłucham Madzię, jak będzie miała swoje zdanie uszanuję, wysłucham, ale jednak ostateczna decyzja jest mężczyzny zawsze, przynajmniej u nas tak jest - przyznał szczerze Oleh. 

4/4
Oleh wyznaje Magdzie miłość w programie Big Brother
Instagram

Jesteście zaskoczeni wyznaniem Oleha? Myślicie, że po zakończeniu programu "Big Brother" Oleh i Magda będą razem? 

Oleh w "Dzień Dobry TVN" zdradził, że teraz kibicuję swojej partnerce i ma nadzieję, że to właśnie ona wygra show. 

Madzia najbardziej na to zasługuje - zapewnił Oleh. 

 

 

Więcej na temat Big Brother