Magda Wójcik w finale Big Brothera
East News

Magda Wójcik to zwyciężczyni najnowszej edycji "Big Brothera". W show dała się poznać jako spokojna i koleżeńska osoba. Nie wchodziła w konflikty, była uśmiechnięta i chętna do rozmów z innymi mieszkańcami Domu Wielkiego Brata. Do tego związała się z jednym z nim - Olehem. Niektórym przeszkadzało jednak, że Magda jest skupiona na sobie i swoim wyglądzie, godzinami potrafiła się malować, gdy inni przygotowywali śniadania. Z tego względu parę razy była nominowana i o mały włos nie opuściłaby Domu Wielkiego Brata. Stało się jednak inaczej i obecnie Magda jako zwyciężczyni budzi ogromne emocje, najczęściej jednak pozytywne. Jesteście ciekawi, jak Madzia zmieniała się przez lata? Mamy jej zdjęcia z dzieciństwa i z wczesnej młodości! Znajdziecie je poniżej.

1/4
Magda Wójcik jako kilkuletnia dziewczynka
archiwum prywatne

Magda Wójcik ma 31 lat i pochodzi z Kielc. Od dawna jednak nie jest związana ze swoim rodzinnym miastem. Gdy miała 19 lat, wyjechała do Szkocji, gdzie zaczęła studiować biotechnologię żywności, ale jej prawdziwą pasją była moda! To zresztą widać na jej zdjęciach z dzieciństwa. Tylko spójrzcie na tę stylizację! 

2/4
Magda Wójcik w młodości
archiwum prywatne

W pewnym momencie swojego życia Magda podjęła decyzję o wyjeździe do Londynu, gdzie zaczęła pracować w jednym ze znanych butików. Pracę tę traktowała jako jeden z przystanków w swoim życiu, bo w przyszłości planowała otworzyć sklep w własną kolekcją ubrań. Magda z pewnością miałaby do tego dryg.

 

3/4
Magda Wójcik na zdjęciu z dzieciństwa
archiwum prywatne

Wygląd zawsze był ważny w życiu Madzi, to już widać na jej pierwszych w życiu fotografiach! Co ciekawe, od lat Magda przyjaźni się z Maffashion. Możliwe, że wspólna pasja połączyła obie dziewczyny! 

4/4
Magda Wójcik zdjęcie z młodości
archiwum prywatne

Magda lubiła też eksperymentować, także ze stylem emo! Patrząc na to zdjęcie, ciężko rozpoznać w nim zwyciężczynię Big Brothera. Bardzo mocny make-up i różowe włosy musiały być jej znakiem rozpoznawczym. Zamiłowanie do różu zostało Madzi do tej pory! Rozpoznalibyście ją na dawnych zdjęciach?