Party Stories
Doda z mężem Emilem Stępniem
Krystian Ferretti z "Hotel Paradise 3"
Jacob Bartnik, Piotr Najsztub, Kazimiera Szczuka i Magda Steczkowska w Ugotowanych
Facebook
Newsy

Kiedyś Wendzikowska, Witkowski, Wierzbicka, a teraz? Kolejne gwiazdy w show "Ugotowani"

Kto tym razem będzie gotował?

Program Ugotowani cieszy się niebywałą popularnością widzów. Producenci show postanowili jednak urozmaicić jego formułę i w kilku odcinkach mogliśmy podziwiać  znane twarze oraz uczestników innych produkcji TVN. Przypomnijmy: Zmiana zasad w "Ugotowanych". Zamiast gwiazd wystąpią uczestnicy popularnego show

W Ugotowanych mogliśmy już oglądać m.in. Annę Wendzikowską, Michała Szpaka, Martę Wierzbicką czy Macieja Zienia. W nadchodzącym sezonie zobaczymy zaś odcinek z czwórka nowych gwiazd: Jakubem Bartnikiem (zwycięzcą Project Runway), dziennikarzami Piotrem Najsztubem oraz Kazimierą Szczuką oraz  wokalistką, Magdą Steczkowską. Jest już pierwsze zdjęcia z planu show, gdzie wszyscy zajadają się pysznymi potrawami. Kto z nich okaże się mistrzem kuchni?

Komu będziecie kibicować?

Zobacz: Ups... Wendzikowska najgorzej gotującą gwiazdą w PolsceMagda Steczkowska na nagraniu sylwestrowego odcinka Świat się kręciDom Magdy Steczkowskiej:

Komentarze
Zapraszamy do dyskusji
Czekamy na Twoją opinię w tym temacie. Dołącz do dyskusji!
Zmiana zasad w "Ugotowani"
Facebook
Newsy
Zmiana zasad w "Ugotowanych". Zamiast gwiazd wystąpią uczestnicy popularnego show
Kto pojawi się w show?

" Ugotowani " to jeden z najpopularniejszych programów kulinarnych w TVN. W poprzednim sezonie udział w show wzięło kilka gwiazd, które rywalizowały w gotowaniu, przy okazji pokazując, jak mieszkają. Przypomnijmy: Rok temu Wierzbicka, Szpak... A teraz? Kto wystąpi w Ugotowanych? W tym sezonie stacja przygotowała dla widzów jeszcze więcej niespodzianek. W nadchodzącym sezonie udział w rywalizacji wezmą udziałuczestnicy „MasterChefa”: Monika Goździalska z pierwszej edycji oraz występujący w drugiej odsłonie formatu Diana Volonkhova, Charles Daigneault i Daniel Hucik. Odcinki z ich udziałem uczestników TVN pokaże od 16 do 19 lutego  o godz. 20.50 oraz w niedzielę 22 lutego o 18.00. Który z nich okaże się najlepszy? Przekonamy się już wkrótce. Zobacz: Dzisiaj Ugotowani u Witkowskiego. Pokazała swoją kuchnię po wielkiej rewolucji Gwiazdy w "Ugotowanych":

Gwiazdy w Ugotowanych
TVN
Newsy
Rok temu Wierzbicka, Szpak... A teraz? Kto wystąpi w Ugotowanych?
Kto okaże się najlepszym kucharzem?

"Ugotowani" to program kulinarny, w którym czworo nieznajomych z tego samego miasta spotyka się przy jednym stole. Każdy z nich zaprasza gości do swojego domu i przygotowuje dla nich kolację. Wygrywa ten, kto zdobędzie najwięcej punktów od pozostałych uczestników. Oprócz rywalizacji, gotowaniu towarzyszy dobra zabawa i pyszne jedzenie. Zobcz: Ups... Wendzikowska najgorzej gotującą gwiazdą. Program bije rekordy oglądalności na całym świecie, dlatego od tego sezonu w Polsce możemy oglądać go na antenie aż cztery razy tygodniowo! Producenci chcąc zapewnić swoim widzom więcej rozrywki, dlatego też co jakiś czas zapraszają do programu znane twarze. Przypomnijmy: Gwiazdy zmierzą się w "Ugotowanych" W kulinarnym show mieliśmy okazję zobaczyć już jak gotują: Marta Wierzbicka , Maciej Zień , Michał Szpak czy Ania Wendzikowska . Gwiazdy, które biorą udział w zabawie swoją wygraną przeznaczają na cel charytatywny. Teraz nadszedł czas na kolejny odcinek specjalny. Tym razem zmierzą się ze sobą Otylia Jędrzejczak , Michał Witkowski , Filip Chajzer i Kasia Klich . Emisja pierwszego z czterech odcinków już 3 listopada w TVN. Jak im pójdzie? Zobacz: Gwiazdy pokazały swoje kuchnie w "Ugotowanych"   Tak rywalizowały gwiazdy w "Ugotowanych":

Gwiazdy w "Ugotowanych"
Facebook
Newsy
Która polska gwiazda gotuje najlepiej? Oni zmierzą się w "Ugotowanych"
Mały przedsmak wielkiego kulinarnego pojedynku

Od kilku sezonów w niedzielne popołudnia TVN emituje kulinarny hit "Ugotowani" , w którym czwórka nieznajomych wzajemnie się gości i przygotowuje dla siebie trzydaniową kolację. Format znakomicie przyjął się w Australii, RPA czy Anglii, a teraz bije rekordy popularności w Polsce przyciągając milionową publiczność. W zeszłym roku TVN po raz pierwszy zaprosił do udziału w programie osobistości ze świata show-biznesu. Swoimi kulinarnymi zdolnościami chwalili się projektant Maciej Zień (który wygrał), tancerz Stefano Terrazzino, dziennikarka Anna Wendzikowska oraz aktorka Małgorzata Potocka. W tym roku producenci przygotowali kolejny odcinek specjalny z gwiazdami . Przypomnijmy: Gwiazdy zmierzą się w "Ugotowanych" Już wkrótce na wizji gotować będą Marta Wierzbicka , Michał Szpak , Rafał Brzozowski i Natalia Nguyen . Gwiazdy na swoich profilach w serwisach społecznościowych już pochwaliły się fotkami z planu. Odcinek z ich udziałem zostanie wyemitowany najprawdopodobniej w listopadzie. Jak myślicie, kto wygra główną nagrodę? Gwiazdy w poprzedniej edycji "Ugotowanych":

Nasze akcje
Delia My Cream
Styl życia

Krem idealnie dopasowany? Zrób go sama, z Delią to łatwe!

Partner
Macchia marki Tubądzin - wystrój we włoskim stylu
Styl życia

Mieszkanie inspirowane słoneczną Italią. Styl, który pokochały gwiazdy!

Partner
lenor-fresh-air-efect
Fleszstyle

Jak urządzić wnętrze, by zawsze zachwycało świeżością?

Partner
dax-cashmere-podklad-moon-blink
Fleszstyle

Klaudia El Dursi i Marcelina Zawadzka pokochały ten drogeryjny podkład i bazy pod makijaż!

Partner
Motorola moto g100
Styl życia

Uwielbiasz spędzać czas z przyjaciółmi? Wiemy, co zrobić, żeby te spotkania dawały ci jeszcze więcej radości!

Partner