To już trzecia kampania projektantów Bohoboco realizowana ze znaną polską modelką Magdaleną Jasek. Kamil Owczarek i Michał Gilbert Lach odkryli ją dwa lata temu w trakcie łódzkiego Fashion Weeku. Jej rude włosy i oryginalna uroda urzekły ich na tyle, że zaproponowali jej współpracę przy kolekcji wiosna-lato 2011, a pół roku później wspólnie zrealizowali kampanię jesień-zima 2012/2013. Na świecie dostrzeżono ją, gdy wystąpiła w lookbooku Alexandra McQueena.

Reklama

Obecnie jest wręcz rozchwytywana. Mieszka w Nowym Jorku, podróżuje po całym świecie, a w Polsce bywa niezwykle rzadko. Teraz przyjechała na zaledwie kilka dni i już dziś jest w drodze do Tokio. „Długo zwlekaliśmy ze zdjęciami do naszej aktualnej kolekcji, gdyż czekaliśmy na dostępność Magdy, która w styczniu i lutym szalała na światowych fashion weekach.” – mówi Michał Gilbert Lach.

W tym sezonie modelka pojawiła się na wybiegu aż 63 razy. W polskich mediach zawrzało, gdy wystąpiła w kampaniach LOUIS VUITTON i Valentino. „Cieszy nas to, że i tym razem udało się zrealizować kampanię z Magdą w roli głównej. Jej profesjonalizm sprawia, iż praca z nią to czysta przyjemność.” – mówi Kamil Owczarek.

Reklama

Już wkrótce zdjęcia Bohoboco wykonane przez Marcina Kempskiego, z którym projektanci pracują od samego początku istnienia marki, ujrzą światło dzienne. A już dziś przedsmak kampanii w postaci zdjęć z backstage’u sesji.

Reklama
Reklama
Reklama