Magda Gessler
East News
Newsy

Magda Gessler znowu schudła! Znamy sekret jej nowej diety

Po zasłużonych wakacjach Magda Gessler wróciła do Polski kilkanaście kilogramów szczuplejsza! Jej nowa sylwetka to nie efekt katorżniczych ćwiczeń, a jedynie kilku modyfikacji w jadłospisie. – Czuję się fantastycznie! – mówi restauratorka. Na jakiej diecie tak schudła?

Z urlopu na Sri Lance Magda Gessler przyjechała prosto na plan 23. sezonu „Kuchennych rewolucji” – pełna pozytywnej energii, humoru i... wyraźnie szczuplejsza! Okazuje się, że słynąca z ratowania upadających restauracji gwiazda sama też po raz kolejny przeszła metamorfozę! W wywiadzie dla "Party" Gessler zdradziła, że jej szczuplejsza figura to zasługa nowego stylu odżywiania się! 

Ile dokładnie schudła restauratorka i jak wygląda teraz jej jadłospis?

Jak uchronić restauratorów przed przed bankructwem? Posłuchajcie, co powiedziała nam Magda Gessler!

Sekret diety Magdy Gessler

Trudno znaleźć w polskim show-biznesie gwiazdę, która dorównuje jej energią. A ta w dużej mierze bierze się również ze sposobu odżywiania i stylu życia. W rozmowie z magazynem "Party" Magda Gessler  przyznała, że trudno jej usiedzieć w miejscu, ale żeby móc przemierzać tysiące kilometrów między kręceniem kolejnych odcinków "Kuchennych rewolucji" i utrzymać efekty diety, musiała wprowadzić zdrowe nawyki i trochę zmodyfikować swoje menu. Już półtora roku temu gwiazda TVN, za namową syna Tadeusza Müllera, podczas pierwszej kwarantanny zupełnie zmieniła sposób odżywania i z diety niemal całkowicie wykluczyła mięso.

Pozwalam sobie na nie tylko raz w tygodniu. Kiedy nie pracuję i mogę zarządzać własną dietą, jem cztery lekkie posiłki dziennie, głównie warzywa z dodatkiem kwiatów i ziół z mojego ogrodu. Co dwie godziny wypijam szklankę ciepłej wody z cytryną, zaparzam też czarną herbatę z dużą ilością mięty i piję werbenę – zdradziła w 2020 roku Magda Gessler.

Ograniczyła też pieczywo. Zrezygnowała z białych bułek, chrupiących bagietek i pszennych chlebów. Pozwalała sobie tylko na jedną kromkę chleba pytlowego, przygotowywanego na zakwasie żytnim dziennie. A jak teraz wygląda jej dzienny jadłospis?

Magda Gessler z synem Tadeuszem
East News

Ile kilogramów schudła Magda Gessler? 

W ostatnim czasie syn Magdy Gessler zajął się wegetariańskim cateringiem. Tadeusz Müller osobiście komponuje smaki i przyrządza posiłki. Czyżby sekretem nowej figury restauratorki była właśnie roślinna dieta pudełkowa przygotowana przez niego? 
Syn nie musiał mnie do niej namawiać, bo ja i tak nigdy nikogo nie słucham (śmiech). Rzeczywiście ograniczyłam ilość spożywanego mięsa. Postawiłam na warzywa, ryż, dobre ryby i takie menu mi służy. Czuję się lżejsza, mam więcej energii tak potrzebnej w moim zawodzie, a efektem ubocznym jest kilkanaście kilogramów mniej – powiedziała w wywiadzie z "Party" Gessler.
Ile dokładnie schudła Magda Gessler? Tego restauratorka nie zdradziła, bo jak zapewnia, nie stawała na wadze. Powód? Dla niej bardziej liczy się efekt wizualny niż cyfra na elektronicznym wyświetlaczu, a ten jest widoczny gołym okiem! Okazuje się, że przy swoim tempie pracy Magda zdecydowała się ograniczyć ilość spożywanych kalorii i jeść więcej niż trzy posiłki dziennie.
Jem oszczędniej, staram się jeść pięć posiłków dziennie. Jeśli wybieram sałatę, to zjadam jedną czwartą główki, a nie pół – zdradziła restauratorka. 
W wywiadzie z "Party" Magda Gessler odniosła się też do plotek, dotyczących rzekomego spożywania przez nią nadmiernych ilości alkoholu. Już wielokrotnie plotkarskie portale oskarżały ją o to, że m.in. literówki, które zdarzają się jej we wpisach na Instagramie, komentarzach lub dyskusjach z fanami, to efekt "kieliszka wina za dużo". Jak na te spekulacje zareagowała gwiazda? 
Piję dużo wody, ziołowych naparów. Jeśli alkohol, to tylko okazjonalnie kieliszek szampana. W przeciwieństwie do tych bzdur, które piszą niektóre plotkarskie portale, alkohol nigdy nie był moim przewodnikiem. Odkąd pamiętam, czuję paniczny strach przed pijanymi ludźmi. Zwyczajnie się ich boję - wyznała Gessler. 
 
Czego jeszcze boi się Magda Gessler? Jaki challenge postawiła sobie na ten rok? Przeczytasz w najnowszym "Party".
 
Agnieszka Kaczorowska na okładce Party
Party.pl
 
Magda Gessler nie tylko wróciła na plan "Kuchennych rewolucji". Gwiazda zdradziła, że wspólnie z Dominikiem Linowskim – współautorem jej biografii "Magda" rozpoczęli prace nad drugą częścią książki. Pierwsza okazała się takim hitem, że na jej podstawie ma powstać film o Magdzie Gessler.
 
 
Magda Gessler w białym płaszczu
Newsy
Magda Gessler podczas kwarantanny schudła prawie 10 kilogramów! Jaką dietę stosowała?
Magda Gessler podczas kwarantany schudła prawie 10 kilogramów. Nam restauratorka zdradziła sekret swojej diety!

W drugiej połowie maja Magda Gessler wróciła na plan "Kuchennych rewolucji" – pełna pozytywnej energii, humoru i... wyraźnie szczuplejsza! Okazuje się, że słynąca z ratowania upadających restauracji gwiazda podczas epidemii koronawirusa sama przeszła metamorfozę! Jak czytamy we "Fleszu", Gessler wystarczyło ponad dwa miesiące, by pozbyć się zbędnych kilogramów. Ile dokładnie schudła? Przez ponad dwa miesiące udało mi się schudnąć ok. 10 kilogramów – zdradziła w rozmowie z "Fleszem" restauratorka. Magda Gessler schudła 10 kilo! Jaką stosuję dietę? Jak jej się to udało? Gwiazda TVN zdradziła, że już półtora roku temu, za namową syna Tadeusza, zupełnie zmieniła sposób odżywania i z diety niemal całkowicie wykluczyła mięso. Pozwalam sobie na nie tylko raz w tygodniu. Kiedy nie pracuję i mogę zarządzać własną dietą, jem cztery lekkie posiłki dziennie, głównie warzywa z dodatkiem kwiatów i ziół z mojego ogrodu. Co dwie godziny wypijam szklankę ciepłej wody z cytryną, zaparzam też czarną herbatę z dużą ilością mięty i piję werbenę – zdradza Magda Gessler. Co ciekawe, Magda ograniczyła też pieczywo. Zrezygnowała z białych bułek, chrupiących bagietek i pszennych chlebów. Pozwala sobie tylko na jedną kromkę chleba pytlowego, przygotowywanego na zakwasie żytnim dziennie. Czy do zdrowej i zbilansowanej diety włączyła również sport? Moim ukochanym sportem jest praca. Właśnie otworzyliśmy 10 kawiarni Ice Queen Magda Gessler Cafe, w których serwujemy kawę, czekoladki i moje lody – dodaje gwiazda. Więcej o metamorfozie Magdy Gessler przeczytasz w nowym "Fleszu". Magda Gessler sama ułożyła sobie dietę, na której schudła prawie 10 kilogramów!  ...

Magda Gessler o filmie
Artur Zawadzki/REPORTER
Newsy
Powstaje film o Magdzie Gessler! Kto zagra główną rolę?
Drogę do wielkiej sławy, miłości, bolesne straty, wzloty i upadki Magda Gessler opisała w swojej biografii i zrobiła to tak dobrze, że materiałem zainteresowało się kilku reżyserów. Szykuje się nowy kinowy hit?

Nie ma w Polsce osoby, która nie zna Magdy Gessler! Ludzie kochają ją za szczerość, niespożytą energię  i charyzmę. Uratowała od upadku już ponad 300 biznesów i na tym nie poprzestanie, bo do „Kuchennych rewolucji” z prośbą o pomoc wciąż zgłaszają się kolejni restauratorzy. W wywiadzie z "Party" gwiazda TVN zdradziła, że jej "zakon smaku" nigdy się nie poddaje, dlatego zrobi wszystko, by zagrożone zamknięciem restauracje przetrwały. Ale nadchodzący rok zapowiada się dla niej jeszcze bardziej pracowicie. Okazuje się bowiem, że Gessler zaczęła prace nad kolejną częścią swojej biografii. Pierwsza część pod tytułem "Magda" okazała się takim hitem, że na jej podstawie powstanie film! Która aktorka zagra Magdę Gessler? Restauratorka ma już swoje typy! Magda Gessler o walce z peselem Życie Magdy Gessler to nieustający bieg i mało kto byłby stanie wytrzymać takie tempo. Ale gwiazda TVN nie tylko wymyśla nowe lokale, które trafiają na listę "Kuchennych rewolucji". Jej córka Lara ma rację: Magda jest wciąż w ruchu i nieustannie wyznacza sobie nowy „challenge”, którym zadziwia świat. Jakie wyzwania postawiła przed sobą w tym roku restauratorka? W wywiadzie z "Party" Magda przyznała, że mocno pracuje nad nowymi sposobami pokazania się na social mediach, które sama prowadzi. Zaczynam trochę dilować z młodymi twórcami, co widać choćby na rolce poświęconej promocji mojej książki „Magda”, w której wykorzystałam utwór idolki młodego pokolenia Young Leosi. Nie wszystkim się to spodobało, a przecież to jest piosenka o mojej młodości, gdy byłam kompletnie szalona. Wiem, że nigdy nie będę stateczną kobietą z krótkimi włosami, która nosi garsonki. Zawsze będę szaloną Magdą bez wieku,...

Magda Gessler w sukience w truskawki
Newsy
Magda Gessler wzięła ślub? Obrączka od Tiffany'ego na jej serdecznym palcu to nie przypadek!
Magda Gessler i Waldemar Kozerawski wzięli w Hiszpanii tajny ślub?

W styczniu Magda Gessler wróciła z dłuższego wypoczynku w Hiszpanii. Na Fuerteventurze spędzała czas z rodziną: córką Larą i jej mężem Piotrem Szelągiem oraz wnuczką Neną, synem Tadeuszem i swoim partnerem Waldemarem Kozerawskim . W rozmowie z "Party" restauratorka zdradziła, dlaczego zdecydowali się wyjechać z Polski i dlaczego po powrocie na jej serdecznym palcu pojawiła się obrączka od Tiffany'ego. Czyżby Magda, podobnie jak kilka miesięcy wcześniej jej córka Lara, wzięła ślub w tajemnicy przed mediami? Magda Gesssler i Waldemar Kozerawski wzięli ślub? Magda Gessler tłumaczy, że wyjechała do Hiszpanii, ponieważ było to jedyne rozwiązanie, które pozwalało spotkać się całej jej rodzinie w jednym miejscu. Ze swoim partnerem Waldkiem nie widziała się od kwietnia i dopiero na Fuerteventurze para mogła  spędzić ze sobą czas. Mimo ogromnej tęsknoty ich związek przetrwał i tę próbe czasu. Jak sobie radzili podczas rozłąki? Nam szczęśliwie się to udało, bo od lat jesteśmy zakochani. Miłość to coś niezwykłego. Pozwala zapomnieć o smutku, problemach i rozłące, która trwała miesiącami. Wystarczyła nam sekunda, abyśmy znowu poczuli się jak 18-latki (śmiech) – powiedziała w wywiadzie z "Party". Po powrocie do Polski Magda Gessler znów rzuciła się w wir pracy, m.in. na planie "Kuchennych rewolucji". Nie ukrywa jednak, że z utęsknieniem czeka na kolejny urlop i spotkanie ze swoim Waldkiem. Restauratorka przyznaje, że każdy dzień spędzony z ukochanym wnosi do ich związku coś nowego. Lubię, jak Waldek mnie zaskakuje. Lubię jego powagę i wyjątkowy humor. Lubię, jak się zmieniamy, jak dojrzewamy przy sobie. Wybraliśmy się lata temu i nic się w tej kwestii nie zmieniło. Mimo lat i doświadczenia nadal potrafimy na siebie patrzeć jak wtedy,...

Nasze akcje
wernisaż-12.-kalendarza-artystycznego-gedeon-richter
Newsy
Kobiety i astrologia inspiracją dla polskich artystów. Przedstawiamy 12. edycję Kalendarza Artystycznego
Współpraca reklamowa
Gwiazdy
Newsy
Chcesz dobrze czuć się we własnej skórze tak, jak największe gwiazdy? Działaj metodą małych kroków!
Współpraca reklamowa
Skuteczny trening bez wysiłku? Teraz to możliwe!
Newsy
Skuteczny trening to nie tylko siłownia!
Współpraca reklamowa
Nowości
PartyExtra
Małgorzata Rozenek-Majdan uśmiechnięta
Newsy
Małgorzata Rozenek-Majdan
BZ
Julia Wieniawa w neonowej sukience na lato
Newsy
Julia Wieniawa
BZ
Katarzyna Cichopek na 59 Festiwalu w Opolu
Newsy
Katarzyna Cichopek
BZ
Klaudia El Dursi na plaży
TV-Show
Hotel Paradise
BZ
Ślub od pierwszego wejrzenia x-news
TV-Show
Ślub od pierwszego wejrzenia
BZ
Versace wiosna-lato 2022
Fleszstyle
Trendy w koloryzacji włosów na wiosnę i lato 2022. Te odcienie robią mocne wrażenie
Marcelina Zielnik
Gorący trend: Dopamine dressing
Fleszstyle
Dopamine dressing to najgorętszy trend sezonu. Obłędną koszulę w stylu Małgorzaty Rozenek-Majdan kupisz w Sinsay za 39,99
Anna Kusiak
Klaudia Halejcio w najmodniejszych spodniach tego lata. Niemal identyczne kupisz w Sinsay za 35 zł
Newsy
Klaudia Halejcio w najmodniejszych spodniach tego lata. Podobne kupisz w Sinsay za 35 zł
Urszula Jagłowska-Jędrejek
Anna Lewandowska w swetrze za ponad tysiąc złotych
Newsy
Anna Lewandowska w modnym swetrze ponad tysiąc złotych. W Sinsay kupisz podobny za 50 złotych!
Aleksandra Skwarczyńska-Bergiel
Moda uliczna wiosna-lato 2022
Fleszstyle
Najmodniejsze buty na wiosenno-letni sezon. Te modele ma w szafie każda it-girl
Marcelina Zielnik