Od lat Magda Gessler słynie z ciętego języka i rozbrajającej szczerości. Jest silna, odważna, nieustępliwa i dzięki temu cieszy się niesłabnącą popularnością i odnosi wielkie sukcesy zawodowe. W wywiadzie dla "Party" restauratorka opowiedziała nie tylko o swoich porażkach i dramatach, które zmieniły jej życie, ale także o swoich dzieciach: Larze i Tadeuszu.

Reklama

Magda Gessler nie ukrywa, że aby znaleźć się na szczycie, sama musiała przejść wiele życiowych rewolucji. Co ciekawe, już od wczesnego dzieciństwa wiedziała, że jest stworzona do wyższych celów. Jak uwierzyła w siebie i swoje możliwości?

(...) Już jako mała dziewczynka wiedziałam, że moje życie nie będzie pospolite. Pewnego dnia stanęłam przed lustrem i powiedziałam do siebie: „Ja jestem królową”. Czułam, że jestem inna, że różnię się od moich rówieśników, inaczej odbieram świat i doskonale wiem, co jest dla mnie ważne. Nie mogłam przejść obojętnie wobec wszystkiego, co mnie otaczało, a drobiazgi zawsze miały dla mnie znaczenie. Tak jest do dziś i może dlatego widzę każdy detal w kuchni i w życiu - tłumaczy nam Magda Gessler.

Jaką matką jest Magda Gessler?

Magda Gessler zdradziła, że relacje między nią a dorastającymi dziećmi: Larą i Tadeuszem nie zawsze były najlepsze. Powód? Nastolatki nie zawsze rozumiały jej życiowe wybory. Mimo to restauratorka zawsze szła za głosem swojego serca. Jak na tym wyszła? I jak poradziły sobie z tym jej dzieci?

Dawałam im wolność, ale nie ograniczałam swojej. Dzieci, widząc szczęśliwą matkę, potrafią dążyć do własnego szczęścia. Był czas, że jako rodzina byliśmy w rozsypce, bo ani Lara, ani Tadeusz nie zawsze zgadzali się z moimi wyborami. Dziś rozumieją, że trzeba być wobec siebie szczerym. Nie udawać miłości, bo złe relacje między rodzicami zawsze odbiją się na dziecku. Moje dzieci dostały ode mnie wszystko, co mogłam im dać. Dziś najważniejsze jest to, że jestem obok, ale niczego im nie narzucam.

Dziś Magda Gessler ma z Tadeuszem i Larą bardzo dobry kontakt. Na spotkaniach rodzinnych wspólnie gotują i rozmawiają o świecie i kulinarnych nowinkach. Jako mama jest dumna, że oboje wyrośli na silne i niezależne osoby. A które z nich bardziej przypomina restauratorkę? Będziecie zaskoczeni!

Lara! Ona jest ostrzejszą wersją mnie: autentyczną, konsekwentną w działaniu kobietą. To żyletka, która ma swoje zasady i o wiele twardszy charakter niż ja. Tadek to odbicie swojego ojca – spokojny, wyważony, nawet ma ten sam głos. Jest protestantem, deistą o silnym kręgosłupie moralnym. Kocham ich oboje, choć mają różne osobowości. Każdy daje mi inną dawkę emocji - mówi Magda Gessler.

Jesteś ciekaw ile telewizyjnej Magdy Gessler jest w domowym zaciszu? Za co kocha Waldemara Kozerawskiego i dlaczego mówi o sobie, że jest typem gejszy? Przeczytaj wywiad z Magdą Gessler w nowym "Party".

Zobacz także
Party

Magda Gessler udzieliła wywiadu magazynowi "Party", w którym opowiedziała o swoich dzieciach

ONS

Czy Lara jest podobna do mamy?

Reklama

Zobacz także: Magda Gessler pokazała się bez loków!

Reklama
Reklama
Reklama