Magda Gessler ma milion fanów na Facebooku
ONS

Magda Gessler skazana wyrokiem sądu! O co chodzi?

Magda Gessler ma milion fanów na Facebooku
ONS

Magda Gessler skazana! Taką informację podał serwis internetowy "Głosu Pomorza" gp24.pl. Znana restauratorka, według portalu, została uznana winną zniesławienia. Jaki wyrok otrzymała?

Magda Gessler skazana wyrokiem sądu

Jak czytamy w gp24.pl, sprawa dotyczy jednego z odcinków prowadzonego przez Magdę Gessler programu "Kuchenne rewolucje". W maju 2013 roku nagrywano odcinek w pubie "Viking" w Słupsku. Wówczas Magda Gessler nocowała w hotelu "Dolina Charlotty". W hotelu miało dojść do awantury pomiędzy Magdą Gessler a Mirosławem Wawrowskim, menadżerem hotelu.

Gospodyni "Kuchennych rewolucji" udzieliła wywiadu w „Głosie Pomorza", w którym opisała swoją wersję wydarzeń w "Dolinie Charlotty" i ostro krytykując obsługę hotelu. Przedstawiciele hotelu, twierdzili natomiast, że to Magda Gessler zachowała się skandalicznie, a nawet nie chciała uregulować rachunku za swój pobyt. Mirosław Wawrowski wystąpił do sądu z oskarżeniem prywatnym przeciwko Magdzie Gessler.

Dziś znamy już finał tej sprawy. Jak informuje portal, sąd w Słupsku uznał, że restauratorka pomówiła w mediach menadżera hotelu. Prowadząca "Kuchenne rewolucje" będzie musiała zapłacić 7,5 tys. zł grzywny oraz dodatkowo wpłacić 5 tys. zł na PCK. Wyrok nie jest prawomocny, więc Gessler może się odwołać.

Proces toczył się za zamkniętymi drzwiami. Jego wyrok jest jawny, lecz jego uzasadnienia nie upubliczniono.

Zobacz też: Kuba Wojewódzki naśmiewa się z nowej reklamy z Magdą Gessler! Dlaczego?

 

Magda Gessler została skazana nieprawomocnie za zniesławienie

Magda Gessler w niebieskiej sukience
ONS

 

Restauratorka, po uprawomocnieniu się wyroku, będzie musiała zapłacić grzywnę

Magda Gessler w białym zestawie z szarą torbą

Więcej na temat Magda Gessler
Przeładuj

Eurowizja 2020: Kto pojedzie z Polski? Oto wszyscy kandydaci!

zobacz 00:50