Z okazji Dnia Babci w studiu "Dzień dobry TVN" pojawiły się gwiazdy, które już doczekały się wnucząt. Wśród gości widzowie zobaczyli Magdalenę Zawadzką, Tomasza Stockingera i Magdę Gessler. Niespodziewanie restauratorka podzieliła się radosną nowiną. Zdradziła, że już niedługo jej rodzina się powiększy!

Reklama

A ja mam w sumie już niedługo troje wnucząt — ujawniła.

Magda Gessler znów zostanie babcią

To wyjątkowy weekend dla wszystkich babć. Swój dzień świętowała Magda Gessler, która ma dwoje wnucząt. Niedawno jej córka, Lara Gessler po raz drugi została mamą. W jej rodzinie pojawił się mały Bernard, brat 2-letniej Neny. Chłopiec przyszedł na świat we wrześniu ubiegłego roku. Podczas wizyty w "Dzień dobry TVN" restauratorka ujawniła, że w drodze jest jej trzeci wnuk!

VIPHOTO/East News

Zobacz także: Małgorzata Ostrowska-Królikowska spędziła Dzień Babci z Vincentem! Pokazała zdjęcie

Okazało się, że tym razem to syn gwiazdy, Tadeusz Muller spodziewa się dziecka. Mężczyzna w lipcu 2022 roku wziął ślub z Małgorzatą Downar. Magda Gessler nie kryła radości i przyznała, że zawsze marzyła o byciu babcią.

Największa radość. To jest niewiarygodne, zawsze o tym marzyłam, ale po cichu. Nigdy nie mówiłam głośno, żeby dzieci się nie stresowały. I jedno i drugie. Syn będzie niedługo tatą. A ja mam w sumie już niedługo troje wnucząt — zdradziła.

East News

Gwiazda "Kuchennych rewolucji" zaznaczyła, że nie ma problemu z tym, że jest nazywana babcią. Wyjaśniła, że ta rola jest dla niej szczególnie ważna i sama ma ciepłe wspomnienia związane z własną babcią.

Zobacz także

Moja babcia byłą cudowna, wspaniała i bardzo młoda, więc też "babcia" do niej nie pasowało. Uczucie, jakie ma babcia do wnucząt i wnuczęta do babci jest jedyne i niepowtarzalne — oświadczyła.

Mateusz Jagielski/East News

Jak typowa babcia, Magda Gessler pozwala wnukom na więcej niż rodzice dzieci. Opowiadając o tym, jak spędza czas z maluchami, ujawniła, że razem ze swoją wnuczką Neną buszuje po mediach społecznościowych!

Robimy to, czego nie wolno. Komórka jest zabroniona, a Nena robi ze mną dokładny przegląd zdjęć i dużo pracujemy w social mediach — przyznała.

Artur Zawadzki/REPORTER

Zobacz także: Lara Gessler o zdrowiu swojej córki! "Ostatnie dwa dni nie wiedzieliśmy, co jej jest"

Benio jest idealny. Nena kocha go nad życie i cudownie się nim opiekuje. Nena jest kopią Magdy Gessler razy sto — dodała.

Reklama

Myślicie, że restauratorka pochwali się fotografią trzeciego wnuka? Serdecznie gratulujemy przyszłym rodzicom oraz babci!

Mateusz Jagielski/East News
Reklama
Reklama
Reklama