Magda Gessler w Kuchennych rewolucjach

Magda Gessler otworzyła z synem nową restaurację. Ceny zaskakują! 

Magda Gessler w Kuchennych rewolucjach

Magda Gessler razem ze swoim synem otworzyła nową restaurację na warszawskim Wilanowie. Gwiazda "Kuchennych rewolucji", która sama ma już kilka restauracji teraz postawiła połączyć dwa pokolenia. Obszerną relacją z otwarcia nowego lokalu w mediach społecznościowych pochwaliła się zarówno Magda Gessler, jak i jej syn Tadeusz. Otarcie nowego lokalu wywołało w sieci prawdziwą burzę ze względu na ceny, które nie należą do niskich! Fani restauratorki zarzucają jej, że sama poucza w swoim programie, aby właściciele nie zawyżali cen, a sama się do tego nie stosuje: dlaczego pani poucza innych, a sama ma tak wysokie ceny?

Magda Gessler otworzyła z synem nową restaurację

Nowa restauracja Magdy Gessler i  Tadeusza Müllera "Słodki Słony Familia" już od samego otwarcia wzbudza kontrowersje w sieci. Nowe miejsce na kulinarnej mapie Warszawy to jak pisze słynna restauratorka "najlepsza jakość składników i tradycyjne potrawy wzbogacone o zielony twist":

Nowe miejsce na Wilanowie, w Warszawie. Zaczarowane, Rodzinny twist :)))) słodko słony .. my dla was ❤❤❤❤❤❤❤❤❤ Słodki.. wypieki według rodzinnych receptur i najlepsza jakość składników . Słony ... bistro, tradycyjne potrawy wzbogacone o zielony twist. Familia - dwa pokolenia łączą siły Magda Gessler i @Tadeusz Muller 💗💗💗💗💗💗💗 - czytamy na Facebooku Magdy Gessler. 

Jednak ceny dań i ciast wzbudziły wśród Internautów duże zaskoczenie! Za drożdżówkę trzeba zapłacić 16 zł, ale najbardziej szokują ceny dań na wynos: zupa pomidorowa lub rosół do podgrzania w domu kosztuje uwaga... 60 zł. 

Drożdżówka 16 zł 🤑

Świetna babka ale ceny ma z kosmosu

Pani Magdo , ja rozumiem, ze trzeba sie cenic, ze nazwisko zobowiazuje ale 16 zl. za drozdzowke to chyba jednak przesada

Mnie tylko jedno zastanawia dlaczego w Kuchennych rewolucjach Pani Magda mówi że np . Cena jest za duża i nikt tego nie kupi mimo że np.produkt też jest wysokiej jakości (mówię tutaj o wizycie Pani Magdy już po udanej rewolucji) bo typowy polak chce dużo dostać i sobie pojesc A wszystko ma być w dostępnej cenie. 

Fani Magdy Gessler bronią restauratorki przed krytycznymi komentarzami i piszą wprost, że produkty są warte swojej ceny i kibicują kolejnemu projektowi gwiazdy "Kuchennych rewolucji".

Jadłem jagodzianki w Słodki Słony, które też tanie nie są, ale warte swojej ceny 😍 Wypełnione owocami jak tylko to możliwe 😍

Pięknie wyglada , przypomina mi angielskie restauracje które są w podobnym stylu . Brawo 👏👏👏

Znam Słodki Słony na ul. Mokotowskiej. Miejsce dla estetów, przepiękny wystrój, zapach, a ciasta są cudowne. Dbałość o każdy detal, a ceny normalne jak na tak piękne miejsce.

Zobaczcie stylowe wnętrze nowej restauracji Magdy Gessler. Sądzicie, że ceny są faktycznie za wysokie?

Zobacz także: Ta barwna stylizacja odejmuje Magdzie Gessler lat! "Po prostu wyjątkowo ślicznie, jak pani to robi"

Magda Gessler otworzyła nową restaurację
Instagram

Ceny w nowej restauracji Magdy Gessler i jej syna Tadeusza Müllera zaskoczyły Internautów! Cena za rosół czy zupę pomidorową na wynos to 60 zł. Syn restauratorki na Instastories zachwala nie tylko wystój, ale i najlepszej jakości dania na wynos:

Jest to klasyczne, stylizowane wnętrze, nie ma tu nic nowoczesnego. Kultywujemy rodzinną tradycję i dlatego warto tu przychodzić. Mamy też rzeczy na wynos, m.in. najlepszą zupę pomidorową cioci Małgosi, rosół, gołąbki, cielęcinę, czy kopytka. To wszystko można wziąć do domu i podgrzać

Ceny w nowej restauracji Magdy Gessler
Instagram

Wnętrze restauracji jest bardzo stylowe i nawiązuje do wystroju "Słodki słony" na Mokotowskiej.

 

 

 

Więcej na temat Magda Gessler
Przeładuj

Widzimy się wieczorem! Antek Królikowski zorganizował dla swoich gości prawdziwą włoską ucztę

zobacz 01:01