Magda Gessler komentuje swoją karierę
Instagram

Magda Gessler bez fałszywej skromności... "Jestem królową. W Ameryce zarabiałabym fortunę!"

Magda Gessler komentuje swoją karierę
Instagram

Magda Gessler skomentowała sukces "Kuchennych rewolucji". Program z udziałem jednej z najsłynniejszych restauratorek w Polsce już od kilku lat jest wielkim hitem TVN. Sukces "Kuchennych rewolucji" przynosi stacji ogromne zyski dzięki reklamodawcom, którzy chcą promować swoje produkty w czasie emisji programu. Niestety, Magda Gessler przyznaje, że nie przekłada się to na jej zarobki.

 

Zobacz także: Ta gwiazda to żyła złota dla TVN! Wojewódzki, Gessler, Urbański czy Rusin? Kto przynosi największe zyski z reklam?

 

Magda Gessler o swojej karierze: "Jestem królową"

Magda Gessler w rozmowie z Faktem skomentowała sukces "Kuchennych rewolucji" w Polsce. Jedna z największych gwiazd TVN przyznała, że czuje się "królową" i doskonale zdaje sobie sprawę z tego, że gdyby mieszkała w Ameryce, zarabiałaby fortunę. 

W Polsce gwiazdy nie mają procenta z przychodów reklamowych jak tam. Niestety, zyski stacji nie mają nic wspólnego z moimi. Nie zarabiam na tym i to najgorsza strona mojej pracy - przyznała Magda Gessler.

Tabloid przypomina, że dzięki Magdzie Gessler "Kuchenne rewolucje" w poprzednim sezonie mogły zarobić nawet 23 miliony złotych. Jak swój sukces komentuje sama gwiazda?

Może nie będę skromna, ale powiem, że jestem królową. Tyle już barier pokonałam, tyle osiągnęłam! Patrząc na to, jaką furorę robią „Kuchenne rewolucje”, śmiało już mogę się tak nazywać.

A Wy oglądacie program "Kuchenne rewolucje"? Zgadzacie się z opinią Magdy Gessler, że jest królową?

 

Zobacz także: Zyski liczą w milionach. Oto 8 najlepiej zarabiających Polek

 

Magda Gessler komentuje swój wielki sukces.

Magda Gessler
ons.pl

Gwiazda TVN nazywa siebie "Królową".

Magda Gessler Bal TVN 2016

 

 

Przeładuj

Sobowtór Roxie Węgiel w "The Voice Kids"! Trenerzy przecierali oczy: "Ona wygląda jak Roksana!"

zobacz 00:47