Maciej Nowak o wycofaniu emisji spotu z jego udziałem
Newsy

Maciej Nowak, po zdjęciu reklamy ze swoim udziałem nie czuje się ofiarą władzy. "Głosowałem na Dudę"

Maciej Nowak, po zdjęciu reklamy ze swoim udziałem nie czuje się ofiarą władzy. "Głosowałem na Dudę"

Ministerstwo Środowiska wycofało reklamy dotyczące promocji segregacji śmieci z udziałem Macieja Nowaka i Wojciecha Modesta Amaro. Jak poinformował wiceminister środowiska Sławomir Mazurek, propaguje ona w miękki sposób ideologię gender. Co na to Maciej Nowak, gwiazdor "Top Chefa" i dyrektor artystyczny Teatru Polskiego? Okazuje się, że sprawa go nie przejęła.

Dagmara z "Królowych życia" ma kompleksy?! Zdradziła nam, co chciałaby sobie poprawić!

Maciej Nowak: Głosowałem na Dudę i nie żałuję

Krytyk teatralny i kulinarny udzielił szczerego wywiadu gazecie.pl. Nie żałuję udziału w spocie, a do całej sprawy podchodzi z wielkim dystansem. Dziwi go to, że tak wiele osób uznało go za ofiarę nowej władzy. On zupełnie się nią nie czuje:

To zamieszanie mnie zaskakuje, bo w ogóle nie jestem w to emocjonalnie zaangażowany. Spot zebrał dobre recenzje, było sporo śmiechu, że - ha ha! - Święty Mikołaj bez brody i w muszce. "Fronda" miała jakieś obiekcje do mojego "genderyzmu", ale szybko o tym zapomnieliśmy. [...]. Nie czuję się ofiarą. To, że są na świecie również ludzie dziwni, wiem nie od ostatnich wyborów - mówi Nowak.

Co więcej, Nowak jest pewny, że nie tylko nowa władza jest homofobiczna, ale cała klasa polityczna...

Ależ, homofobiczna jest nie tylko obecna władza! Z taką ironią, kwestionowaniem, głupimi żartami, które dotyczą mojej orientacji, spotykam się od dawna. I PO, i PiS są homofobiczne. Nie mam wątpliwości, że klasa polityczna w Polsce jest homofobiczna. Mało tego, uważam, że politycy są bardziej homofobiczni niż reszta społeczeństwa - przekonuje Nowak.

Krytyk przyznaje, że w wyborach prezydenckich głosował na Andrzeja Dudę i wcale nie żałuję tej decyzji. Docenia fakt, że Duda zna języki i jest młody:

Tak, no i co? Uważałem, że młody, znający języki człowiek z pokolenia 40-latków jest alternatywą dla "statusiałego" systemu, w którym poprzednio żyliśmy. Nie żałuję decyzji. Ja zawsze chodzę swoimi drogami i z żadną opcją polityczną się nie utożsamiam. Tak samo jak nie akceptowałem pewnych rozwiązań koalicji PO-PSL, tak samo nie akceptuję dużej części decyzji obecnie wprowadzanych w życie.

Zobacz także: Wachowicz uznawana jest za seksbombę. Jej kolega z planu obalił ten mit jednym zdjęciem

 

Maciej Nowak w reklamie z Wojciechem Modestem Amaro.

Maciej Nowak i Wojciech Modest Amaro w kampanii promującej segregację śmierci

 

Maciej Nowak przyznał, że głosował na Andrzeja Dudę.

Maciej Nowak w różowej marynarce
ONS

Top Chef. Gwiazdy od kuchni
TV-Show
Za nami kolejny odcinek show "Top Chef. Gwiazdy od kuchni". Kto odpadł?
Za nami kolejny odcinek show "Top Chef. Gwiazdy od kuchni". Kto odpadł?

Za nami 5. odcinek programu "Top Chef. Gwiazdy od kuchni". Tym razem z show pożegnała się... Olga Bończyk. Aktorka poległa na konkurencji, w której trzeba było przygotować popcorn. Wcześniej jednak musiała wraz ze swoją drużyną przygotować obiad z ziemniakami i mizerią. Powstały dwie drużyny.    Tomek do drużyny wybrał: Beatę, Edytę, Rafała i Andrzeja. Vienio do drużyny wybrał: Anitę, Olgę, Małgorzatę oraz Piotra. Jurorzy ocenili, że lepszy obiad przygotował Tomek ze swoją drużyną. Zespół Vienia musiał walczyć ze sobą w dogrywce i każdy uczestnik musiał przygotować popcorn. Jurorzy bardzo pochwalili popcorn zrobiony przez rapera Vienio oraz gwiazdę serialu "Przyjaciółki" Anitę Sokołowską.  Vienio i Anita zapraszam was do szatni. Zostajecie w programie - powiedziała Ewa Wachowicz. Jurorzy " Top Chef. Gwiazdy od kuchni " musieli zdecydować czy z programu odpadnie Małgorzata Kalicińska czy Olga Bończyk. Za tym, żeby została Olga była Ewa Wachowicz, Maciej Nowak głosował na Kalicińską. Co powiedział Amaro? Jestem za tym, żeby w programie została Małgosia, twój popcorn Olga to nie była dobra propozycja, powiedział szef Wojciech Modest Amaro.  Żałujecie, że z programu odpadła Olga?    ZOBACZ:  Córka Tomasza Oświecińskiego skradła show na planie "Top Chef. Gwiazdy od kuchni" ZDJĘCIA   Olga Bończyk odpadła z show Polsatu Oglądacie "Top Chef. Gwiazdy od kuchni"?

Maciej Nowak o Robercie Leszczyńskim
ONS
Newsy
Śmierć Leszczyńskiego to wciąż szok dla wielu jego przyjaciół. Maciej Nowak jest wstrząśnięty: Jego śmierć to ponury żart
Byli dobrymi znajomymi

Robert Leszczyński miał wielu przyjaciół z branży. Świadczą o tym liczne wpisy po jego śmierci z wyrazami ubolewania i żalu. Wczoraj w programie "Na Językach" kilka minut temu tematowi poświęciła również Agnieszka Szulim. Zobacz: Szulim wspomina Leszczyńskiego Pomimo, że ogłoszenia tej smutnej nowiny minęło już kilka dni to jeszcze nie wszyscy mogą uwierzyć w to co się stało. Faktem, że Leszczyński zakończył już swoja przygodę na Ziemi zdruzgotany był Michał Witkowski, który mocno opłakiwał dziennikarza. Tak samo zszokowany jest Maciej Nowak . Krytyk kulinarny tak wspomina Roberta: Znałem się z Robertem przez ponad 20 lat. Miła świetną intuicję muzyczną, potrafił przewidzieć, co się spodoba publice. Wciąż mieliśmy kontakt. Z nas dwóch to ja byłem ten narzekający, a on mówił, że nigdy nie byliśmy tak młodzi i przed nami jeszcze wiele. Jego śmierć to ponury żart, wręcz okrutny -zdradził dziennikowi "Fakt".  Takie podejście ma chyba wielu bliskich Leszczyńskiego. Zobacz:  Wachowicz uznawana jest za seksbombę. Jej kolega z planu obalił ten mit jednym zdjęciem    

Andrzej Duda, Jacek Poniedziałek
ons
Newsy
Jacek Poniedziałek ostro o prezydencie Dudzie: "Chamstwo, prostactwo i..."
Będzie kolejna afera?

  Jacek Poniedziałek krytykuje Andrzeja Dudę Wybór Andrzeja Dudy na prezydenta od początku budził wiele emocji w świecie polityki, ale też show-biznesu. Wiele gwiazd popierało Bronisława Komorowskiego,   wśród nich był Tomasz Karolak czy Anna Czartoryska , która namawiała do głosowania na kandydata PO. Na Andrzeja Dudę chyba nie głosował też Jacek Poniedziałek . Aktor dodał na swoim Facebooku wpis, w którym ostro skrytykował urzędującego prezydenta za to, że na poniedziałkowych obchodach rocznicy wybuchu II wojny światowej nie przywitał się z Ewą Kopacz. Politycy nie rozmawiali ze sobą, ani nie podali sobie ręki.  “W tym plastikowym wytworze pisowskich PR-owców, który został prezydentem przez pomyłkę (bo nikt mi nie powie, że ktoś z nich wierzył w sukces Dudy, i że on sam nie był skrajnie zaskoczony wygraną) jak w soczewce skupiają się wszystkie najgorsze cechy ludzi tej paranoidalnej formacji: mściwość, małostkowość, mentalny przerost grasicy, obrażalstwo, dzielenie na gorszych i lepszych, lizusostwo. A teraz jeszcze donosicielstwo do obcego państwa! Niepodanie ręki kobiecie, do tego premierowi kraju, którego jest się prezydentem to chamstwo, prostactwo i gówniarstwo. Mały plastikowy obrażalski laluś!” - napisał Poniedziałek. Znawcy protokołu dyplomatycznego uważają, że Andrzej Duda jako najważniejsza osoba w państwie powinien pierwszy podać rękę Ewie Kopacz. Ze względu na zasady protokołu, ale również fakt, że Ewa Kopacz jest kobietą i to nie ona powinna inicjować uścisk ręki. Ale trzeba przyznać, że pod wpisem Jacka Poniedziałka pojawiło się też mnóstwo komentarzy krytykujących aktora i zarzucających mu, że jego wpis również nie jest specjalnie elegancki... Co o tym myślicie? Jacek Poniedziałek przesadził czy ma rację? Andrzej Duda nie podał ręki Ewie Kopacz:  ...

Nasze akcje
materiały prasowe Lenovo
Fleszstyle

Świetna jakość w stylowym opakowaniu. Natalia Szroeder wybrała laptop Lenovo Yoga Slim 7

Partner
rafal-brzozowski
Newsy

Ci uczestnicy „The Voice of Poland” robią karierę muzyczną. Znasz wszystkich?

Partner
fotona-tatuaż
Fleszstyle

Nieudany tatuaż lub makijaż permanentny ? Wiemy, jak się go pozbyć!

Partner
torebka-skoda-hollie-warsaw
Fleszstyle

Barbara Kurdej - Szatan: "Nie miałam pojęcia, że niezabezpieczone drobiazgi mogą uderzyć z taką siłą"

Partner
justyna-steczkowska
Newsy

Justyna Steczkowska ponownie w „The Voice of Poland”! To wyjątkowy czas dla artystki

Partner
Revitalift Filler L'Oréal Paris
Fleszstyle

Wiele może się zmienić w ciągu 10 lat, ale twoja skóra nie musi! Test linii Revitalift Filler L'Oréal Paris

Partner
kosmetyki-weleda
Fleszstyle

Weleda, czyli pielęgnacja w harmonii z naturą i człowiekiem

Partner
materiały prasowe TVP
TV-Show

Sylwia Grzeszczak nową trenerką w „The Voice of Poland”! Jak się sprawdzi?

Partner