Łukasz na planie 5. edycji "Rolnik szuka żony"
Facebook

Łukasz Sędrowski pokazał zdjęcie z tajemniczą kobietą! To nowa partnerka rolnika?

Łukasz na planie 5. edycji "Rolnik szuka żony"
Facebook

Łukasz Sędrowski z piątej edycji "Rolnik szuka żony" znów jest zakochany? Łukasz to zdecydowanie jeden z najpopularniejszych uczestników ostatniej odsłony show TVP. W programie zakochał się w Agacie, która miała być miłością jego życia. W jednym z ostatnich odcinków rolnik oświadczył się nawet swojej wybrance! Niestety, kilka miesięcy po emisji piątej edycji "Rolnik szuka żony"  okazało się, że związek Agaty i Łukasza nie przetrwał próby czasu. Teraz fani programu z pewnością zastanawiają się, jak potoczyły się dalsze losy rolnika. Czy Łukasz znalazł swoje szczęście? 

Z kim spotyka się Łukasz z "Rolnik szuka żony"?

Jak już wiemy, kilka tygodni temu Łukasz pojawił się na ślubie Kasi i Piotra. Później okazało się, że rolnik bawił się w towarzystwie pewnej kobiety. Nie wiadomo jednak, czy tajemnicza kobieta jest jego partnerką czy tylko znajomą, która towarzyszyła mu na weselu. Teraz Łukasz opublikował zdjęcie, która z pewnością podsyci plotki o nowym związku! Rolnik na swoim profilu na Instagramie pochwalił się fotką, na której pozuje z tajemniczą brunetką. Czy to jego nowa miłość? Tego rolnik nie zdradził, ale internauci podejrzewają, że kobieta ze zdjęcia to... Agata! 

- a może to Agata 😉
- też mi się tak właśnie wydaje że to może być Agata :))
- Kolor włosów jakby Agaty 😉😉- komentują internauci. 

Łukasz Sędrowski do tej pory nie skomentował wpisów, które pojawiły się pod jego najnowszym zdjęciem. Myślicie, że wkrótce zdradzi, kim jest tajemnicza kobieta ze zdjęcia?

Zobacz także: Dlaczego rozpadł się związek Łukasza i Agaty? Komentuje Marta Manowska!

Łukasz pokazał zdjęcie z tajemniczą kobietą. 

 

 

Internauci podejrzewają, że to Agata z którą rolnik rozstał się kilka miesięcy temu!

Łukasz i agata, rolnik szuka żony
mat. prasowe
 

Przeładuj

Hotel Paradise. One zrobiły operacje plastyczne: Ania zoperowała nos, a Martyna powiększyła biust... To nie wszystko!

zobacz 01:44