Reklama

Łukasz z piątej edycji programu „Rolnik szuka żony” opublikował na Instagramie nagranie z drobnego wypadku, jaki mu się przydarzył. Zobacz, co się stało! Najbardziej zaskakują komentarze internautów...

Zobacz: Agata z "Rolnik szuka żony" zabrała głos w sprawie ciąży! Czy niedługo zostaną z Łukaszem rodzicami?

Wypadek Łukasza z "Rolnika"?

Łukasz i Agata są jedną z najpopularniejszych, a zarazem najbardziej kontrowersyjnych par piątej (ostatniej) edycji programu "Rolnik szuka żony". Rolnik oświadczył się swojej wybrance przed kamerami i oboje deklarują, że są bardzo zakochani. W końcu udało im się znaleźć miłość. Jak wiadomo mężczyzna ma za sobą już kilka nieudanych związków.

Zachowanie Łukasza było mocno krytykowane w programie i każda jego reakcja w mediach wywołuje spore zamieszanie. Ostatnio rolnik opublikował niepokojące nagranie. Na filmie widać krwawiącą ranę na czole. Rolnik wykorzystał ten mały wypadek, aby pokazać jak wygląda opatrywanie rany. Tak opisał film:

BHP dla Rolników - napisał w komentarzu

Internauci o wypadku Łukasza?

Reakcja internautów na nagranie rolnika była natychmiastowa. Fani programu zasugerowali, że Agata ma coś wspólnego z wypadkiem Łukasza:

No i ci Agata w koncu.przypierniczyła ładnie.Pozdrow Agatke????

Agata mu w końcu walnęła

Narzeczona Łukasza szybko odniosła się do tych oskarżeń i napisała:

Ja nie mam z tym nic wspólnego, ja się brzydzę przemocą i widokiem krwi ???? Rolnik szuka wrażeń pod nieobecność Rolnikowej ????

Zobaczcie nagranie!

Łukasz i Agata "Rolnik szuka żony 5"

vod.tvp.pl
Reklama

Świąteczny odcinek "Rolnik szuka żony"

AKPA
Reklama
Reklama
Reklama