Ludwik Borkowski z Azja Express pracuje jako kelner w Londynie

Co się dzieje z Ludwikiem Borkowskim, zwycięzcą pierwszej edycji programu "Azja Express" w TVN? Wraz z aktorem Michałem Żurawskim wygrali aż 90 tysięcy złotych. Dziś fotograf, który próbuje również swoich sił jako aktor, pracuje jako kelner w Londynie. Poznajcie szczegóły!

Zwycięzca "Azji Express" pracuje jako kelner w Londynie

Do stolicy Wielkiej Brytanii Ludwik pojechał, aby zarobić pieniądze na kursy aktorskie. Następnie chce szkolić się w USA. Ale zanim wyjedzie za Ocean, musi zdobyć określoną sumę. Idąc śladami największych gwiazd na świecie, zaczął pracować jako kelner w jednej z londyńskich restauracji:

Skoro trzeba pracować, to wybrałem sobie taką drogę typowo aktorską. Co robią aktorzy na Zachodzie? Są kelnerami, więc ja sobie postanowiłem, że też nim będę - mówił w reportażu dla "Dzień Dobry TVN"

Co Ludwik zrobił z pieniędzmi z wygranej w show? Jak sam powiedział, rozeszły się bardzo szybko i głównie na długi:

Pieniędzy nie starczyło nawet na miesiąc po programie, bo poszły chwila moment. Poszło na długi i tyle - uciął szybko.

Borkowski wierzy, że dzięki ciężkiej pracy osiągnie swój cel i zostanie aktorem:

Jak to mówił Tom Hanks, gdyby to było łatwe, to by to robili wszyscy, więc krótko mówiąc, trzeba się trochę postarać i zaprzeć w sobie, żeby coś osiągnąć - tłumaczy. 

Trzymacie za niego kciuki?

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Znów ruch na mediach społecznościowych. @dziendobrytvn pofatygowało się do mnie pod postacią wesołej @annasenkara i fantastycznego operatora Łukasza. Zabawa była dobra. Materiał poszedł dziś rano na antenie. Teraz pewnie do wglądu na stronie Dzień Dobry TVN. Tyle powiem, bo spełnianie marzeń to ciężka praca. A przede mną dziś próba z nowym kolegą z kursu aktorskiego. Trzymajcie kciuki czy jak ja módlcie się za dalsze losy Pana Borkowskiego w Anglii. Dobrego popołudnia! Have a good afternoon! #działam #godisgood #fun #tired #dziendobrytvn #traintolondon #Repost @dziendobrytvn (@get_repost) ・・・ @annasenkara spotkała się z @ludwikborkowski - zwycięzcą programu „Azja Express” 💥 Już niedługo pokażemy materiał, który dla Was przygotowali 📺 #dziendobrytvn #poranek #morningshow #morning #show #telewizja #tv #telewizjasniadaniowa #tvn #studioddtvn #tobedziedobrydzien

Post udostępniony przez Ludwik Borkowski (@ludwikborkowski)

 

Po programie plotkowano o jego romansie z Marią Konarowską. Jak sam mówił, są tylko przyjaciółmi.

 

 

Więcej na temat Azja Express