"Love Island": Uczestnicy
Mat. prasowe

Niespodziewane przeparowanie w "Love Island"! Z programem pożegnają się dwaj uczestnicy!

"Love Island": Uczestnicy
Mat. prasowe

W "Love Island" nie brakuje zaskoczeń i zwrotów akcji! W dzisiejszym odcinku programu, sielanka uczestników dobiegnie końca. Po uroczych, romantycznych i gorących ostatnich dniach w willi, przyszedł czas na zburzenie dotychczasowego ładu. Nastąpi niespodziewane przeparowanie, a dwóch panów pożegna się z programem.

Sprawdźcie szczegóły! 

Zobacz także: "Love Island 2": Jak kiedyś wyglądała Ada Gotowicka? Mamy jej zdjęcia sprzed lat! Nie poznacie jej!

"Love Island": Niespodziewane przeparowanie

Takich zwrotów akcji uczestnicy programu "Love Island" z pewnością nie lubią. Już dziś w willi pojawi się  piękna prowadząca show, Karolina Gilon, która niespodziewanie rozpocznie... ceremonię przeparowania. Jak wiadomo w willi jest o dwóch panów za dużo, dlatego Ci uczestnicy, którzy nie połączą się w pary, wrócą do domu. Dzisiaj wybór partnera będzie należał oczywiście do pań. 

Układ par z piątkowego przeparowania zdaje się, że uległ pewnym zmianom. Natalia, która jest w parze z Mikołajem, obecnie flirtuje z nowym uczestnikiem, Mundkiem. Z kolei Dominik, który spędził noc w kryjówce z Adą, następnego dnia zaczął flirtować z... Julią. Wiele wskazuje na to, że to właśnie może być nowa para! Alicja, która aktualnie jest w parze z Bartkiem, najwyraźniej jest jednak zainteresowana nowym uczestnikiem, Miką.

Do tej pory byli prawdziwymi pewniakami, jednak po ostatniej rozmowie również u Oli i Rafała nastąpił mały kryzys. Ciekawe, czy Ola jednak da szanse chłopakowi i ponownie stworzy z nim parę. Najbardziej trwały związek na ten moment tworzą Oliwia i Igor, ale jak wiadomo w "Love Island" tak naprawdę nikt nie może być pewny swojego losu - z pewnością każdy fan pamięta szokującą decyzję Karola z ostatniego przeparowania. 

Jak zatem będą wyglądały nowe pary? Kto opuści program? Tego wszystkiego dowiemy się już dziś o godzinie 22:10 na antenie telewizji Polsat! 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Będzie się działo🔥 #loveislandwyspamilosci #loveisland2020 #nowyodcinek #kryjowka

Post udostępniony przez Love Island. Wyspa Miłości (@loveislandwyspamilosci)

Czy Ola zdecyduje się dać szansę Rafałowi i po raz kolejny stworzy z nim parę? 

Ola i Rafał z Love Island
mat. prasowe

Ciekawe, czy Julia zrezygnuje z Karola i wybierze Dominika. Po ich ostatniej rozmowie, wiele na to wskazuje, że tak właśnie będzie!

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

J+D=WM 💘😉 #motylewbrzuchu #kreciszmnie #strzalaamora

Post udostępniony przez Love Island. Wyspa Miłości (@loveislandwyspamilosci)

 

 

Więcej na temat Love Island
Przeładuj

Doda przerywa milczenie! Zabrała głos w sprawie małżeństwa z Emilem. Mają kryzys?

zobacz 00:39