Karolina Gilon w Love Island 2
Mat. promocyjne

"Love Island 2": Kiedy finał show? To już ostatnie chwile uczestników na "Wyspie miłości"

Karolina Gilon w Love Island 2
Mat. promocyjne

Wielki finał programu "Love Island" zbliża się wielkimi krokami. Po 6 tygodniach dowiemy się, która para wygra drugą edycję miłosnego show. Na ten moment w grze pozostały jeszcze cztery pary - Oliwia i Mikołaj, Ola i Rafał, Julia i Dominik oraz Magda i Igor, jednak do finału dojdą jedynie trzy. Wielkich zwycięzców wybiorą oczywiście widzowie, za pośrednictwem głosowania. Kiedy zatem zostanie wyemitowany ostatni odcinek show? Zobaczcie! 

Zobacz także: Kto wygra drugą edycję programu "Love Island"? Zagłosuj na swoją ulubioną parę w naszym plebiscycie!

"Love Island 2": Kiedy finał show? To już ostatnie chwile uczestników na "Wyspie miłości"

Druga edycja programu "Love Island" wystartowała pod koniec sierpnia 2020 roku i dostarczyła nam wielu emocji. Po raz kolejny uczestnicy show zameldowali się w hiszpańskiej willi, aby odnaleźć miłość swojego życia. Byliśmy świadkami pięknych miłosnych wyznań, ale również kłótni i zgrzytów. Pary, które pozostały w grze wyglądają na bardzo zgrane, ale zwyciężyć może jednak tylko jedna z nich.

Do grona faworytów niewątpliwie należą Julia i Dominik! Widzowie bardzo ich polubili i na ten moment to właśnie oni są stawiani przez fanów show jako pretendenci do głównej wygranej. 

- Wygra Julka z Dominikiem

- Najbardziej szczera relacja jest pomiędzy Julią a Dominikiem

- Julia i Dominik wygrają 😍😍

- Julia i Dominik 1 - para która stworzyła prawdziwy związek powinni wygrać pasują do siebie💞🔥

- Wygrać powinni Julia i Dominik - piszą fani. 

Kiedy zatem zostanie wyemitowany ostatni odcinek programu "Love Island 2" i dowiemy się, kto zwycięży? Finał show zaplanowany jest na 9. października, na godzinę 22:10 - oczywiście w telewizji Polsat. Wtedy też para, która wygra program będzie musiała stanąć przed jeszcze jednym, poważnym wyzwaniem. 

Każde z dwojga zwycięzców otrzyma dwie koperty – jedną z napisem "miłość", a drugą z napisem "100 000 zł". Jeśli obydwoje wybiorą "miłość", wtedy główna nagroda jest dzielona po równo między uczestników (każdy otrzyma po 50 000 zł). Jeśli jednak  jedna osoba wybierze kopertę z napisem "miłość", a druga "100 000 zł", to wtedy cała kwota trafi tylko do osoby, która zdecydowała się wybrać pieniądze. Najgorszym scenariuszem jest decyzja obydwojga uczestników o wyborze koperty ze "100 000" zł - pula pieniężna przepadnie i obydwoje pozostaną bez nagrody. 

Kto już nie może doczekać się finału "Love Island"? Szykują się naprawdę wielkie emocje! 

Love Island. Kto opuścił program? Karolina Gilon

Finał show zaplanowany jest na 9. października. 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

4 dni... 🏝👫💞 Odliczamy! #odliczaniedofinalu #final

Post udostępniony przez Love Island. Wyspa Miłości (@loveislandwyspamilosci)

 

 

Więcej na temat Love Island
Przeładuj

"Love Island": Caroline i Mateusz mają nietypowy plan na wydanie nagrody głównej! Na to pójdzie 100 tysięcy?!

zobacz 02:11