Julia Nowakowska i Dominik Grot to zwycięzcy drugiej edycji programu "Love Island". Kilka dni temu ta przeurocza para wróciła do kraju, a my postanowiliśmy zaprosić ich na wywiad! Julia i Dominik zdradzili nam wiele ciekawostek, których nie możecie przegapić. 

Zobacz także: "Love Island 2": Julia i Dominik po wygranej spóźnili się na powrotny samolot! Co na to produkcja?

Julka to prawdziwa seksbomba, a jej uroda po prostu zapiera dech w piersiach. Jeszcze przed udziałem w programie "Love Island", świetnie radziła sobie jako Influencerka. Występowała również w kilku teledyskach w tym u... Malika Montany! W rozmowie z reporterką Party.pl Julia Nowakowska przyznała, że uwielbia występować w teledyskach i zamierza dalej pracować na planach takich produkcji. Jak Julia wspomina swój występ u Malika Montany?

Była to super przygoda życia i nie tylko u niego w teledysku, ogólnie występuje w wielu teledyskach, bo lubię to, dobrze się czuję przed kamerą i na pewno będę to kontynuować - powiedziała nam Julia. 

A jak na występ Julki w teledysku Malika Montany zareagował Dominik? Będziecie zaskoczeni tą historią! Wszystkiego dowiecie się z naszego wideo, które możecie obejrzeć powyżej! 

Julia Nowakowska i Dominik Grot wygrali  "Love Island 2"
Mat. prasowe

Więcej na temat Love Island