Party Stories
Doda z mężem Emilem Stępniem
Krystian Ferretti z "Hotel Paradise 3"
ONS/AKPA
Newsy

Lis przeżywała powrót do Panoramy

Bała się, że powtórzy się wpadka z przeszłości?

Trzy lata zajęły Hannie Lis zanim przygotowania do powrotu do pracy w mediach. Po niesympatycznym zakończeniu współpracy z Telewizją Polską w 2009 roku, dziennikarka obawiała się, że wracając na antenę "Panoramy" może powtórzyć się wpadka sprzed lat. Przypomnijmy, że poszło o nieprzeczytanie informacji, które później Hanna tłumaczyła jako przeoczenie. W strachu przed ewentualną pomyłką Lis bardzo dokładnie śledziła scenariusz.

W rozmowie z magazynem "Party" Hanna przyznała, że była "potwornie zdenerwowana" na widok kamer i studia. Przed wejściem na wizję nie mogła zmrużyć oka ze strachu.

- To była moja najdłuższa, bo trzyletnia, przerwa w prowadzeniu programu. Podobno z tą pracą jest jak z jazdą na rowerze - nigdy się nie zapomina, jak się zachować przed kamerą. Ale diabli wiedzą, więc w nocy z emocji nie mogłam spać.

Co ciekawe, Hanna Lis aż dwa lata zastanawiała się nad przyjęciem propozycji TVP2. Wybierała pomiędzy pracą w firmie PR-owej, a jej dotychczasowym zawodem. Ostatecznie z nowymi wyzwaniami wygrała pasja.

- Okazało się, ze ciągnie wilka do lasu nawet po kilku latach na łące.

Zastanawiające jak szybko TVP zatęskniło za Hanną Lis. A jeszcze niedawno media utrzymywały, że propozycja z "Panoramy" pojawiła się z dnia na dzień... Zobacz: Lis zarobi w "Panoramie" 30 tysięcy za odcinek!

Komentarze
Zapraszamy do dyskusji
Czekamy na Twoją opinię w tym temacie. Dołącz do dyskusji!
Hanna Lis na planie Panoramy
Eastnews
TV-Show
Z OSTATNIEJ CHWILI: Hanna Lis zwolniona z TVP! Pożegnała się z widzami!
Z OSTATNIEJ CHWILI: Hanna Lis zwolniona z TVP! Pożegnała się z widzami!

Hanna Lis zwolniona z TVP! Nie poprowadzi już "Panoramy". Dziennikarka na swoim Twitterze podziękowała widzom ze 4 lata pracy w programie: Dziękuję moim Przyjaciołom z Panoramy. Jestem dumna, że mogłam być częścią tego zespołu. To były fantastyczne 4 lata! Trzymajcie się ciepło. - napisała Hanna Hanna Lis oficjalnie odchodzi z TVP! Jeszcze dziś rano Hanna Lis spotkała się z nowym szefem Panoramy, Piotrem Lichotem. Po tym spotkaniu okazało się, że dziennikarka straci pracę. Dziękuję moim Przyjaciołom z Panoramy. Jestem dumna, że mogłam być częścią tego zespołu.To były fantastyczne 4 lata!Trzymajcie się ciepło.❤️👍🏼 — Hanna Lis (@hannalisowa) styczeń 13, 2016 Hanna Lis związana jest z TVP od 1992 roku, gdzie prowadziła „Teleexpress” w latach 1993-2001 roku. Od 2004 do 2007 roku prowadziła "Wydarzenia" w Polsacie (szefem wówczas  był Tomasz Lis). Do TVP wróciła w 2008 roku. Zaczęła prowadzić "Wiadomości" w TVP1, ale po pewnym czasie została zwolniona. Od 2012 roku prowadzi Panoramę w TVP 2.   Z TVP pożegnał się również Tomasz Lis. Jak dalej potoczą się ich kariery?   Żałujecie?   Zobacz: Hanna Lis skomentowała wpadkę z paczką papierosów w "Panoramie"   Hanna Lis odchodzi z TVP Hanna Lis zwolniona z Panoramy! Hanna i Tomasz Lis zostali bez pracy

Hanna Lis z torebką Chanel na ulicach Warszawy
Newsy
Hanna Lis dostanie program w TVN Style? "Toczą się rozmowy"
Hanna Lis dostanie program w TVN Style? "Toczą się rozmowy"

Hanna Lis będzie mieć swój program w TVN Style? Jak donosi Show,  Hanna Lis już niedługo dołączy do zespołu TVN Style. Ale czy to prawda? Jak się dowiedzieliśmy, Hanna Lis na razie była na jednym spotkaniu w stacji, bez żadnych konkretów. Wiadomo, że obie strony są zainteresowane, ale nie było pomysłów co do tego jaki program mogłaby prowadzić. Już cztery lata temu Hanna Lis miała dostać w TVN Style swój program kulinarny. Rozmowy były mocno zaawansowane, ale tuż przed wejściem do studia pomysł upadł. A Hanna Lis została prezenterką Panoramy i dalej zajmowała się polityką. Czy tym razem Lis i TVN Style dogadają się? Jest na to duża szansa! Jaki program mogłaby mieć Hanna Lis? W Na temat zaczęła się zajmować działem lifestyle, ale z tego, co wiadomo, na razie przestała szefować temu działowi.  Jednak zainteresowania ma raczej takie same: kulinaria, styl życia, podróże i co dobrego i zdrowego ugotować. Podobno w stacji TVN Style prowadziłaby właśnie program kulinarny. Bo na razie rola polskiej Marty Stewart już jest zajęta i jest nią Małgorzata Rozenek .   Zobacz także: Przyjaciółki na salonach: Hanna Lis i Joanna Przetakiewicz na otwarciu butiku ZDJĘCIA   Hanna Lis została zwolniona z TVP ponad trzy miesiące temu. Czy znowu zobaczymy ją na wizji?   Hanna Lis dawno nie była widziana z Tomaszem Lisem, który ostatnio ma swój program w Internecie.   Hanna Lis ma teraz więcej czasu dla swoich córek.

Hanna Lis na planie Panoramy
Eastnews
Newsy
„Będzie uruchomione konkretne łamanie kręgosłupów”. Hanna Lis o kulisach zwolnienia z TVP
„Będzie uruchomione konkretne łamanie kręgosłupów”. Hanna Lis o kulisach zwolnienia z TVP

Zwolniona z TVP Hanna Lis za pośrednictwem Twittera pożegnała się z widzami TVP. Po czterech latach pracy w "Panoramie" nowy szef serwisu informacyjnego podziękował dziennikarce za współpracę. Dziennikarka zdradza kulisy rozstania z  „Panoramą” w rozmowie z natemat.pl: Nie poczułam zaskoczenia​, s​podziewałam się tego od dłuższego czasu. Paradoksalnie, to moi koledzy z redakcji byli zaskoczeni. Dziwię się, że to nie nastąpiło w piątek i łaskawie pozwolono mi jeszcze poprowadzić programy - powiedziała dla natemat.pl - Rozmowa o zwolnieniu wyglądała tak, że nowy dyrektor powiedział mi, że... to nic osobistego. Stwierdził, że oni będą na nowo budować wizerunek TVP i "odzyskiwać wiarygodność programów informacyjnych", a ja się w te plany nie wpisuję. Zdziwiłam się, że nie miał przygotowanej podkładki. Na przykład, oskarżenia, że "manipulowałam" lub "promowałam" ​obecną ​opozycję. Przy okazji była już gwiazda "Panoramy" dała swoim kolegom z TVP radę. Obawiam się, że będzie uruchomione konkretne łamanie kręgosłupów. Mogę tylko radzić kolegom, by spróbowali się temu przeciwstawić. Ale będzie ciężko. Żałujecie, że Hanna Lis nie poprowadzi już "Panoramy"?   Zobacz także: Piotr Kraśko żegna się z TVP po 25 latach! "Bardzo, bardzo dziękuje za te niezwykłe lata"   Hanna Lis zwolniona z TVP Hanna Lis z mężem Hanna Lisz zwolniona z TVP

Nasze akcje
Delia My Cream
Styl życia

Krem idealnie dopasowany? Zrób go sama, z Delią to łatwe!

Partner
Macchia marki Tubądzin - wystrój we włoskim stylu
Styl życia

Mieszkanie inspirowane słoneczną Italią. Styl, który pokochały gwiazdy!

Partner
lenor-fresh-air-efect
Fleszstyle

Jak urządzić wnętrze, by zawsze zachwycało świeżością?

Partner
dax-cashmere-podklad-moon-blink
Fleszstyle

Klaudia El Dursi i Marcelina Zawadzka pokochały ten drogeryjny podkład i bazy pod makijaż!

Partner
Motorola moto g100
Styl życia

Uwielbiasz spędzać czas z przyjaciółmi? Wiemy, co zrobić, żeby te spotkania dawały ci jeszcze więcej radości!

Partner