Fani Anieli zapewne przywykli do tego, że ta co jakiś czas lubi eksperymentować ze swoim wyglądem. Przeważnie jednak włosowe zmiany krążyły wokół blondu i podobnej długości. W takim wydaniu natomiast jeszcze jej nie widzieliśmy - influencerka nieźle zaszalała! Co na to internauci?

Reklama

Lil Masti przeszła metamorfozę

Jedną z lepiej rozpoznawalnych polskich influencerek niewątpliwie jest Lil Masti, czyli Aniela Bogusz. Choć swego czasu budziła swoją osobą wiele kontrowersji, dziś jest daleka od skandali. Wraz z ukochanym skupiają się na wychowaniu niespełna rocznej córeczki, która zupełnie zawróciła im w głowach.

Na Instagramie, gdzie Aniela jest bardzo aktywna, chętnie pokazuje rodzinne kadry czy urywki z podróży. Dzięki temu niedawno dowiedzieliśmy się także, że niebawem rodzina Lil Masti się powiększy! Teraz z kolei mogliśmy przyjrzeć się piorunującej metamorfozie influencerki! Do tej pory widzieliśmy Masti w charakterystycznych dla niej blond włosach. Do niedawna były króciutkie, ale jakiś czas temu zdecydowała się jej przedłużyć, zachowując jednak jasny kolor. Dziś już tak nie wygląda!

Lil Masti z mężem
Lil Masti z mężem Instagram@lilmasti

Aniela zdecydowała się jeszcze bardziej przedłużyć włosy (teraz sięgają jej już niemal do pasa) i co najważniejsze - zmienić ich kolor. Obecnie jest to ciemny blond, wpadający w delikatny, orzechowy kolor pomieszany z platyną. Efekt jest naprawdę piorunujący, ale czy przypadł do gustu jej fanom? O ile sama Lil Masti zdaje się zachwycona przemianą, tak opinie jej odbiorców okazały się podzielone.

Aniela, wyglądasz przepięknie
Masz bardzo cienkie włosy, obyś łysa nie została... z takim obciążeniem wypadną wszystkie
Wydaje mi się, że lepiej ci w krótkich. Masz pociągłą twarz, a włosy są dość ciężkie i przy głowie są oklapnięte
Jak patrzę na twarz, to z 5 lat młodsza, jak dziewczynka. Zmiana zdecydowanie na mega plus
Kolor piękny, włosy też... tylko długość nie pasuje
Cudownie. Najlepsza metamorfoza i kolor włosów, jaki mogłaś mieć

A wam jak się podoba metamorfoza Lil Masti?

Zobacz także
Reklama

Zobacz także: Książę William zostawił Kate i wyjechał z kraju. Przyłapano go z inną kobietą

Lil Masti pochwaliła się nową fryzurą
Lil Masti pochwaliła się nową fryzurą Instagram@lilmasti
Lil Masti z córką w Dubaju
Instagram @lilmasti
Lil Masti z mężem i córeczką
Lil Masti z mężem i córeczką Instagram@lilmasti
Reklama
Reklama
Reklama