Marina w czerwonej kurtce

Marina pokazała pierwszy krok Liama! "Nie był to zwykły krok"

Marina w czerwonej kurtce

Blisko rok temu Marina i Wojciech Szczęśni po raz pierwszy zostali rodzicami. Para doczekała się synka, który jest oczkiem w głowie rodziców. Gwiazdy często chwalą się zdjęciami w sieci małego Liama. Na najnowszych fotografiach rodzice pękają z dumy, bo chłopiec już próbuje stawiać pierwsze kroki!

Pierwsze kroki Liama

Marina Łuczenko-Szczęsna tak jak Ania Lewandowska czy Małgorzata Kożuchowska nie zdecydowała się na pokazanie twarzy dziecka w sieci. Niemniej jednak gwiazda często pokazuje Liama tyłem. Zdjęcia chłopczyka na Instagramie piosenkarki cieszą się wielką popularnością. Internauci zostawiają mnóstwo pozytywnych komentarzy pod fotografiami, takich jak np.: 

Uwielbiam Was, choć prywatnie nie znam, jak na Was patrzę to widać w Was miłość, dobro i prawdziwą Rodzinę.

Jesteście cudowni!

Uwielbiam was - piszą fani w komentarzach.

Na najnowszych InstaStories umieszczonych przez piosenkarkę, widać jak Liam już próbuje stawiać pierwsze kroki. Coś czujemy, że internauci pokochają te słodkie widea! 

Liam dziś zrobił swój pierwszy krok. I nie był to zwykły krok, a krok w kierunku piłki. Czy to normalne, że dziecko kopie piłkę zanim zacznie chodzić? - zapytała się gwiazda.

Zobaczcie poniżej zdjęcia, jak mały Liam próbuje zrobić pierwszy krok. Myślicie, że zostanie sportowcem jak tata, a może bliżej mu będzie do muzyki i pójdzie w ślady rozśpiewanej mamy? 

Liam Szczęsny
Instagram

Marina często pokazuje zdjęcia z Liamem

Marina z synem
Instagram

 

Więcej na temat Marina Szczęsna
Przeładuj

"Hotel Paradise: Ivan odpowiada na zarzuty Aty! "Została urażona damska duma”. Tego nie pokazali w telewizji!

zobacz 05:13