Robert Lewandowski, Cristiano Ronaldo
East News

Hiszpańskie media: Lewandowski, Vidal, Thiago wtargnęli do szatni sędziego po meczu z Realem? Bayern Monachium ZAPRZECZA

Robert Lewandowski, Cristiano Ronaldo
East News

Piłkarze Bayernu weszli do szatni sędziego po meczu z Realem Madryt i wywołali awanturę? Według doniesień hiszpańskich mediów, trzech zawodników drużyny z Monachium po przegranym meczu, wtargnęło do szatni sędziego Viktora Kassaia, gdzie w dali wyraz swojemu niezadowoleniu z wyniku spotkania. Piłkarze mieli w niecenzuralnych słowach zarzucać sędziemu błędy popełnione w czasie meczu (m.in. dwa gole Cristiano Ronaldo strzelone w dogrywce ze spalonego). Wśród niezadowolonych zawodników miał być również Robert Lewandowski.

Zobacz też: Ania Lewandowska w 9. miesiącu ciąży kibicuje mężowi! Ależ ona świetnie wygląda tuż przed porodem!

Awantura po meczu z Realem z udziałem Lewandowskiego!

Informacja została podana przez hiszpańską telewizję "La Sexta". Po zakończonym meczu w Madrycie, piłkarze Bayernu - Robert Lewandowski,  Arturo Vidal oraz Thiago Alcantara, mieli wejść do szatni sędziego i zachowywać się w stosunku do niego agresywnie. Piłkarze nie kryli żalu z przegranego meczu, za co mieli obarczyć węgierskiego sędziego Viktora Kassaia.

Zobacz: Anna Lewandowska urodzi CHŁOPCA? Fanki nie mają wątpliwości! Wszystko przez TE zdjęcia!

Sytuacja miała stać się na tyle nieprzyjemna, że w musiała interweniować policja. Informacje miały zostać potwierdzone również przez samego sędziego. Opublikowała je również gazeta "Marca". 

Robert Lewandowskie był wściekły po meczu z Realem. Przegrana wyeliminowała jego drużynę z Ligi Mistrzów. 

Czujemy wielki niedosyt. Prowadziliśmy w tym meczu. Błędne decyzje sędziego miały wpływ na wynik tego meczu. Nie ma co owijać w bawełnę. Dwa spalone przy golach Realu, niesłuszna czerwona kartka dla Vidala i spalony, którego nie było, gdy mogłem strzelić gola. Było za dużo błędów jak na ten poziom i etap rozgrywek. Bardzo trudno awansować, jeśli ktoś przeszkadza takimi decyzjami. To nie będzie dla nas piękna noc. Takie porażki bolą, bo nie byliśmy słabszym zespołem. Na wyjeździe graliśmy jak u siebie. Strzelaliśmy gole, prowadziliśmy grę, ale decyzję sędziego miały wpływ na wynik. Trzeba o tym mówić - mówił w wywiadzie dla Canal Plus zdenerwowany Robert Lewandowski.

Jak podaje eurosport.onet.pl Arturo Vidal nie zaprzeczył doniesieniom mediów o awanturze z sędzią.

Robert Lewandowski wtargnął do szatni sędziego po meczu? Bayern Monachium ZAPRZECZA! Wydał OŚWIADCZENIE!

Bayern Monachium postanowił odnieść się do tych spekulacji. Przedstawiciele klubu zdementowali te informacje i ucięli wszelkie plotki sugerujące, że musiała interweniować ochrona. UEFA zaznaczyła, że nie zostały wszczęte żadne procesy dyscyplinarne. Z kolei Bayern Monachium zapowiedział, że rozważy to, czy nie wytoczyć procesów mediom, które opisały ten nieprawdziwy incydent. Myślicie, że do zdarzenia nie doszło naprawdę?

 

Polecamy:  Lewandowska w 9.miesiącu ciąży w Monachium z Robertem! Zobacz, jak szykowali się do świąt! ZDJĘCIA

 

Robert Lewandowski był wściekły po meczu z Realem Madryt.

Robert Lewandowski
East News

Robert Lewandowski
East News

Cristiano Ronaldo
East News

Więcej na temat Robert Lewandowski
Przeładuj

Te gwiazdy zainwestowały w swoje zęby! Kiedyś nie uśmiechały się tak chętnie: Pazura, Piaseczny, Lewandowska...

zobacz 01:22