Lewandowska w ciąży

Piękny gest Anny Lewandowskiej. Przekazała 15 tysięcy złotych na szczytny cel. Jaki?

Lewandowska w ciąży

Anna Lewandowska sama niedługo zostanie mamą i jeszcze bardziej jest otwarta na potrzeby innych matek. Żona Roberta Lewandowskiego zdobyła się na piękny gest i podarowała 15 tys. złotych na rzecz Domu Samotnej Matki w Gdańsku!

 

Anna Lewandowska udziela się charytatywnie

Lewandowska wsparła Dom Samotnej Matki w Gdańsku. Na co zostały przeznaczone pieniądze od Lewandowskiej? Na zakup mebli kuchennych i nowego sprzętu - w tym zmywarki, a także na gruntowny remont pomieszczenia.

 

Zobacz: Anna Lewandowska w tym roku urodzi pierwsze dziecko. Jakie potrawy poleca przyszłym mamom?

- Mamy nowe kafelki, sufit, oświetlenie i wentylację - mówi Radiu Gdańsk dyrektor Pomorskiego Centrum Pomocy Bliźniemu Monar - Markot w Gdańsku. 

Pracownicy i podopieczne placówki bardzo się cieszą, że otrzymali pomoc ze strony Anny. Kilka osób pojechało jej podziękować.

- Kilka dziewczyn pojechało podziękować Lewandowskiej i wręczyć jej bukiet kwiatów. Były dumne, że mogą spotkać się z tak sławną osobą, a po drugie, że właśnie taka osoba przeznacza na ich rzecz pieniądze. To fajne uczucie, że znani zwracają uwagę na ich potrzeby – powiedziała Agnieszka Nowak.

To nie pierwszy raz jak Ania angażuje się pomoc matkom z Gdańska. W kwietniu 2016 został zorganizowany trening fitness, który poprowadziła Lewandowska. Z biletów uzbierano również 15 tys. złotych na rzecz domu samotnej matki w Gdańsku-Wrzeszcz.

 

Jak doszło to tego, że Ania pomaga akurat w Trójmieście? Wszystko dzięki Jolancie Chyrek z Gdyni, która trenowała z Anią karate. Podobno to nie koniec pomocy Ani dla samotnych matek, a podopieczne placówek mają nadzieję, że Lewandowska kiedyś je odwiedzi.

 

Zobacz także: Ale się stęskniła! Anna Lewandowska cieszy się: "Czas wracać do ❤ męża!" ZDJĘCIA

 

Anna Lewandowska ma na uwadze los matek. Sama w kwietniu urodzi córeczkę.

Anna Lewandowska
Instagram

 

Anna Lewandowska nie chwali się tym, że pomaga innym.

Anna Lewandowska
Instagram

 

Anna Lewandowska i Robert Lewandowski zarabiają bardzo duże pieniądze, ale chcą się dzielić nimi z innymi.

Anna Lewandowska
Instagram

Więcej na temat Anna Lewandowska
Przeładuj

Blanka Lipińska pilnuje Barona na planie "The Voice of Poland"?! Zobaczcie, co na to Baron!

zobacz 00:39