„Hotel Paradise” Ata Postek rozstała się z partnerem, ale już ma nowego! Zdradziła, jak się poznali
ONS
Newsy

Szok! Legia Warszawa wyrzucona z Ligi Mistrzów przez UEFA. Kibice są oburzeni

Sroga kara dla polskiego klubu

Nieco ponad tydzień temu odbył się mecz Legii Warszawa z Celtikiem Glasgow, który był pierwszym spotkaniem drużyn w trzeciej rundzie eliminacji do Ligi Mistrzów. Polska drużyna rozgromiła Szkotów aż 4:1, a z trybun stadionu piłkarzom kibicowało sporo celebrytów. Przypomnijmy: Co za emocje na twarzach gwiazd! Kto pojawił się na meczu Legii z Celtic Glasgow?

W środę w Edynburgu odbył się rewanż. Mistrzowie Polski ponownie pokazali swoją piłkarską wyższość wygrywając aż 2:0 na boisku rywala. Wydawało się, że upragniona Liga Mistrzów jest już na wyciągnięcie ręki, ale niestety, kibiców znów spotkał zawód. UEFA poinformowała właśnie, że ukarała Legię walkowerem za rewanżowy mecz z Celtikiem. Powodem dyskwalifikacji warszawian jest występ w środowym spotkaniu nieuprawnionego zawodnika - Bartosza Bereszyńskiego, który pojawił się na murawie w 84. minucie meczu.

Taką decyzja oburzyła kibiców i choć może wydawać się krzywdząca, w takich przypadkach przepisy są bezwzględne. Żałujecie?

Zobacz: Faworytka Miss Polonia na meczu Legii. Wykorzystała patent Siwiec

Gwiazdy na meczu Legii z Celtikiem:

Zając wspiera ukochanego
ONS
Newsy
Przyszła Miss Polonia wspiera ukochanego. Wzięła udział w wyjątkowej akcji na Instagramie
Jej narzędziem jest seksowne zdjęcie

Tydzień temu kibice Legii świętowali awans do kolejnej rundy eliminacyjnej prestiżowej Ligi Mistrzów. Klub rozgromił bowiem w dwumeczu Celtic Glasgow aż 6:1. Niestety, okazało się, że kierownik stołecznej drużyny nie dotrzymał wszystkich niezbędnych przepisów, a na boisku na kilka minut pojawił się zawodnik nieuprawniony do gry. UEFA zdecydowała, że Legia zostanie wykluczona z rozgrywek w świetle tego niedopatrzenia. Przypomnijmy: Szok! Legia Warszawa wyrzucona z Ligi Mistrzów przez UEFA. Kibice są oburzeni Działacze polskiego klubu nie zamierzają się jednak poddawać i odwołali się od decyzji szefów europejskiego związku piłki nożnej. Decyzja w tej sprawie ma zostać ogłoszona już niebawem, tymczasem kibice i piłkarze Legii próbują wywrzeć presję na UEFA specjalną akcją na Instagramie. Włączyła się do niej również przyszła Miss Polonia, Edyta Zając . Modelka związana jest z graczem stołecznego klubu, Jakubem Rzeźniczakiem . Zakochani umieścili na swoich profilach zdjęcia z kartką, na której prezentują wynik dwumeczu, który nie pozostawia wątpliwości, kto powinien awansować. Tak seksowne wsparcie przyda się Legii? Zobacz: Faworytka Miss Polonia na meczu Legii. Wykorzystała patent Siwiec   Gwiazdy na meczu Legii z Celtikiem:

Piłkraz Legii uderzony kamienień podczas meczu
East News
Newsy
Piłkarz Legii uderzony kamieniem podczas meczu
Ondrej Duda opuścił boisko na noszach

Podczas wczorajszego meczu pomiędzy Legią Warszawa a FK Kukesi doszło do skandalu z udziałem kibiców. W trakcie drugiej połowy spotkania z trybun rzucono kamień, który trafił reprezentanta Polskiej drużyny. Ondrej Duda upadł na boisko. Piłkarz Legii został opatrzony przez lekarza po czym na noszach zniesiono go z murawy . Na szczęście, już po kilku minutach Duda poczuł się lepiej i o własnych siłach poszedł do szatni. Mecz z przyczyn oczywistych został przerwany przez delegata UEFA . Najpóźniej do poniedziałku zostanie podjęta decyzja, czy Legii Warszawa zostanie przyznany walkower. Atmosfera podczas wczorajszego meczu od samego początku była bardzo nerwowa. Kibice już w pierwszej połowie rzucali w piłkarzy butelkami i innymi ciężkimi przedmiotami . Mecz pomiędzy Legią Warszawa a FK Kukesi odbył się w albańskiej Tiranie. Zobacz też: Wielki sukces Lewandowskiego. Zdobył prestiżową statuetkę

Andrzej Duda śpiewa w szatni Legii Warszawa
Facebook/East News
Newsy
Musicie to zobaczyć! Andrzej Duda w szatni Legii Warszawa: "Kto wygrał mecz?!" WIDEO

Andrzej Duda świętuje zwycięstwo Legii Warszawa. Podczas ostatniego meczu drużyny Legii na stadionie  w Warszawie nie mogło zabraknąć prezydenta, Andrzeja Dudy. Spotkanie Legia Warszawa - Sporting Lizbona zakończyło się wygraną warszawskiego klubu 1:0, dzięki czemu Legia awansowała do Ligi Europy. Wielki sukces polskiej drużyny wywołał ogromne emocje wśród kibiców, w tym w Andrzeju Dudzie, który osobiście pogratulował piłkarzom. Prezydent pojawił się w szatni Legii Warszawa i razem z drużyną świętował sukces radośnie krzycząc: "Kto wygrał mecz?!"   Zobaczcie sami, jak Andrzej Duda cieszył się ze zwycięstwa Legii! Widać, że prezydent jest bardzo oddanym kibicem ;) W takim wydaniu jeszcze go nie widzieliśmy!   Zobacz także: Hejt na Radwańską! Pochwaliła się, że grała razem z Andrzejem Dudą. Fani tenisistki są dla niej bezlitośni!   Andrzej Duda w szatni Legii Warszawa. Prezydent osobiście pogratulował drużynie Legii.