Laura Guidi na wiosnę-lato 2012 to przede wszystkim wyrafinowane połączenie najważniejszych trendów międzynarodowej mody z ulubionymi przez kobiety fasonami robi wrażenie.

Reklama

W kolekcji królują pastele – absolutny przebój kolorystyczny sezonu. Delikatne i szalenie kobiece odcienie zdominowały tegoroczną garderobę. Beż i zgaszony róż to podstawa. Nie zabrakło również mocniejszego akcentu w postaci eleganckiej i ponadczasowej czerni.

Uwagę zwracają subtelne przezroczystości, haftowany i krawiecki szyk najwyższej próby. Klasyczną elegancję sukienek równoważą sylwetki o lekko sportowym charakterze. Damski garnitur zyskuje na lekkości, traci lub skraca rękawy, a ulubiony kostium zmienia barwę na piękny róż i zostaje ozdobiony baskinką.

Reklama

Laura Guidi konsekwentnie i po raz kolejny potwierdza swoje przywiązanie i troskę o detale. Tu nawet najmniejszy element nie jest przypadkowy. Prosta koszula zostaje ozdobiona lśniącymi kamieniami, modnie skrócona bluza zaskakuje umieszczoną na plecach kokardą, gładka sukienka intryguje fantazyjną falbaną. Tego typu „wynalazki” nadają znanym niekiedy rozwiązaniom zupełnie nowego charakteru i potwierdzają coraz mocniej ugruntowaną na rynku pozycję marki Laura Guidi oraz niewątpliwy talent jej głównej projektantki.

Reklama
Reklama
Reklama