Lara Gessler jest w ciąży! Lara pochwaliła się radosną nowiną i opublikowała zdjęcie z ciążowym brzuszkiem w czwartek na Instagramie. Posypały się gratulacje od jej przyjaciół z show-biznesu. Lara postanowiła wszystkim podziękować:

Reklama

Cześć moi drodzy! Na początku chcieliśmy bardzo mocno podziękować za wszystkie gratulacje i przemiłe słowa od Was. To jest super miłe i super miło jest już podzielić się z Wami czymś, czym się żyje już od jakiegoś czasu - napisała Lara Gessler.

Zobacz także: Lara Gessler zdradziła co robi, żeby mieć szczupłą figurę. Jaką ma dietę?

Dziecko Lary Gessler - będzie chłopiec czy dziewczynka?

Lara Gessler wygląda pięknie w ciąży. Razem z ojcem jej dziecka, Piotrem Szelągiem już za kilka miesięcy powitają na świecie ich pierwszego synka albo córeczkę. Na razie Lara Gessler nie zdradziła płci dziecka, jednak niektórzy dociekliwi fani podejrzewają, że będzie to chłopiec - wszystko ze względu na niebieską sukienkę, w której Lara ogłosiła, że jest w ciąży.

Zobacz także: Baby boom w polskim show-biznesie! Zobacz, kto spodziewa się dziecka!

My również gratulujemy Larze!

Reklama
Zobacz także

Piotr Szeląg - kim jest partner Lary Gessler?

Lara Gessler i Piotr Szeląg zostaną rodzicami. Piotr Szeląg to prawnik i właściciel jednej z warszawskich kancelarii. Zakochani po raz pierwszy pojawili się publicznie na Balu TVN w 2019 roku.

East News
Reklama
Reklama
Reklama