Lara Gessler
1/4
Lara Gessler

 

Lara Gessler rozstała się z mężem? W mediach pojawiły się zaskakujące wiadomości dotyczące małżeństwa córki Magdy Gessler! Już kilka dni temu media zwróciły uwagę na to, że Lara i jej mąż nie spędzili razem Sylwestra. Gwiazda programu "Ameryka Express" świętowała na Sycylii, a Paweł Rucz najprawdopodobniej przywitał Nowy Rok w Bieszczadach. I pojawiły się podejrzenia, że para przechodzi kryzys. Teraz w mediach pojawiły się zaskakujące wiadomości dotyczące ich małżeństwa!

Czy Lara Gessler rzeczywiście rozstała się z mężem? Szczegóły na następnej stronie!

Zobacz także: Internauci wylali na Magdę Gessler wiadro pomyj przez świąteczny filmik z córką!

2/4
Lara Gessler z mężem Pawłem na balu fundacji TVN
ONS.pl

 

Według doniesień "Faktu", Lara Gessler nie mieszka już ze swoim mężem. Co więcej, dziennik twierdzi, że para rozstała się w połowie listopada. 

W ich związku nie układało się od dawna - informuje źródło "Faktu". 

Znajomy pary w rozmowie z dziennikiem twierdzi, że problemy w małżeństwie Lary i Pawła pojawiły się po programie "Ameryka Express". 

Czy medialne plotki są prawdziwe? Informacje dziennika brzmią dość zaskakująco zwłaszcza, że ostatnio okazało się, że Lara i Paweł spędzili razem święta Bożego Narodzenia! Na profilu siostry Pawła pojawiły się zdjęcia i nagranie, na których widać Larę i jej męża!

Zobacz także: Córka Magdy Gessler: „Zaburzenie było konsekwencją niedoborustabilizacji w dzieciństwie”

 

3/4
Lara Gessler
ONS.pl/Instagram

 

Ślub Lary Gessler i Pawła Rucza odbył się zaledwie 1,5 roku temu. Para ślubowała sobie miłość i wierność dokładnie 3 września 2017 roku, a uroczystość została zorganizowana we wsi Skarżyn. Zobacz: Magda Gessler spóźniła się na ślub córki! Dlaczego? Jak zareagowała Lara?

Co ciekawe media już kilka miesięcy po ślubie plotkowały, że para przechodzi kryzys - Lara Gessler wyszła za mąż zaledwie kilka miesięcy temu, a już mówi się o kryzysie...

4/4
Lara Gessler i jej mąż
ONS.pl

 

Myślicie, że para skomentuje medialne doniesienia? 

Zobacz także: Lara Gessler pokazała ciało w skąpym stroju kąpielowym! Lepiej niż Anna Lewandowska?

Więcej na temat Lara Gessler