East News

Lara Gessler pochwaliła się zdjęciami ze ślubu! Państwo młodzi postawili na skromne stylizacje 

East News

Kilka dni temu Lara Gessler zaskoczyła fanów zdjęciem, które sugerowało, że najprawdopodobniej ona i jej partner wzięli ślub! Teraz już chyba nie ma żadnych wątpliwości - właśnie na Instagramie córki Magdy Gessler pojawiły się fotografie z tego wyjątkowego dnia. Państwo młodzi postawili na skromne, ale piękne stylizacje. W komentarzach pod postem pojawiło się mnóstwo ciepłych słów od zachwyconych fanów. Zobaczcie sami! 

Zobacz także: Jakub Kosel i Ciocia Liestyle wspierają Larę Gessler na premierze książki. Przyszłe mamy eksponują swoje brzuszki 

Lara Gessler pochwaliła się zdjęciami ze ślubu! Państwo młodzi postawili na skromne stylizacje 

W życiu Lary Gessler dzieje się naprawdę dużo! Już za chwile gwiazda powita na świecie swoje pierwsze dziecko. Niedawno media obiegła również wieść o jej zaręczynach z Piotrem Szelągiem, a teraz wszyscy żyją ślubem tej dwójki! Jest to jednak informacja dość zaskakująca, ponieważ w jednym z wywiadów ukochany Lary przyznał, że najprawdopodobniej nigdy nie oświadczy się swojej partnerce, ani nie weźmie z nią ślubu.

Jest nieograniczona ilość możliwości i konfirmacji, w jakich dwoje ludzi może być razem. Ja jestem raczej zwolennikiem rzymskich małżeństw. Nie oceniam czy to dobrze, czy niedobrze, że ludzie biorą śluby. Skoro tak się dzieje, to oznacza, że jest na to miejsce w naszym teraźniejszym świecie. Ale w pracy prawnika i na własnej skórze miałem okazję wyspecjalizować się w temacie ślubów - wyjawił Piotr Szeląg w rozmowie z "Twoje Imperium"

Ale jak widać, teraz to się zmieniło! Na Instagramie Lary właśnie pojawiły się fotografie z sesji ślubnej z mężem. Zakochani nie zdradzili jednak szczegółów dotyczących uroczystości zaślubin. Lara Gessler i Piotr Szeląg najwidoczniej chcieli się pobrać z dala od medialnego szumu. I to im się udało! Pod ślubnymi fotografiami tej dwójki, pojawiło się mnóstwo ciepłych słów od fanów. 

- Gratulacje i pomyślności na nowej drodze życia!

- Cudnie wyglądacie ❤️❤️❤️❤️💋💋

- Tylko pogratulować tyle szczęścia zobaczyć na jednej fotografii 🍀🥰

- Gratulacje dla Państwa😍przepiękna sukienka i te kwiaty💫🌺😍

- Cudni jesteście i na cudnym zdjęciu uchwycone piękne chwile 😻 - piszą fani. 

Państwo młodzi wybrali bardzo oryginalne stylizacje na ten wyjątkowy dzień i musimy przyznać, że naprawdę ciężko oderwać od nich wzrok. Zobaczcie zatem fotografie, którymi podzieliła się w sieci Lara Gessler! 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Jesteś ✨♥️🕊 @piotr.szelag #miłość #love #razem #dziękuję Fot @tadeusz_muller

Post udostępniony przez Lara Gessler (@lara_gessler)

Kilka dni wcześniej pojawiło się zdjęcie, które już zasugerowało, że Lara i Piotr są już po ślubie. Mogliśmy jednak na nim zobaczyć jedynie zdjęcia nóg tej dwójki. Najnowsze zdjęcia córki Magdy Gessler chyba jednak już rozwiały wszelkie wątpliwości!

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

♥️🕊♥️ #miłość @piotr.szelag

Post udostępniony przez Lara Gessler (@lara_gessler)

Lara Gessler i Piotr Szeląg lada chwila zostaną również rodzicami. Rok 2020 jest dla nich naprawdę wyjątkowy! 

Lara Gessler z narzeczonym

 

 

Więcej na temat Lara Gessler
Przeładuj

Doda przerywa milczenie! Zabrała głos w sprawie małżeństwa z Emilem. Mają kryzys?

zobacz 00:39