East News

Lara Gessler i Piotr Szeląg są już po ślubie?! Córka Magdy Gessler dodała zdjęcie w białej sukni i sypią się gratulacje! 

East News

Lara Gessler i Piotr Szeląg są już po ślubie? Na profilu córki Magdy Gessler pojawiło się zaskakujące zdjęcie. Lara Gessler pozuje w kreacji, która mogłaby być suknią ślubną, a opis dodany do zdjęcia sugeruje, że właśnie przysięgała sobie z ukochanym miłość przed ołtarzem!

Pod zdjęciem pojawiają się już pierwsze gratulacje! 

Zobacz także: Lara Gessler lada dzień zostanie mamą. Spójrzcie tylko na jej duży brzuszek! Stylowa przyszła mama

Lara Gessler i Piotr Szeląg wzięli ślub?

Lara Gessler i Piotr Szeląg zaskoczyli fanów ślubnym zdjęciem?! Córka Magdy Gessler opublikowała zdjęcie, na którym widać, że ubrana jest w białą kreację. Oznaczając ukochanego na fotografii, napisała: 

♥️🕊♥️ #miłość @piotr.szelag

Pod zdjęciem zaczynają się pojawiać już pierwsze gratulacje! Lara Gessler często nie przekazuje informacji wprost. Czyżby to dziś był jeden z najpiękniejszych dni jej życia? Byłoby to bardzo zaskakujące posunięcie, ponieważ jeszcze nie tak dawno na pytanie, czy w związku z zaręczynami wraz z Piotrem wybierają już datę ślubu, Lara odpowiedziała: 

My się z Piotrem bardzo cieszymy samym faktem bycia razem. Jak dwoje ludzi jest szczęśliwych i chce być ze sobą, to pierścionek zaręczynowy jest czystą formalnością.

Czyżby zmienili zdanie i nie mówili o swoich ślubnych planach, aby móc cieszyć się z przygotowań z dala od zainteresowania mediów?

Niedawno Lara i Piotr zaręczyli się a za kilka tygodni na świecie pojawi się również ich pierwsza córeczka. Ten rok jest dla niech zdecydowanie szczęśliwy! 

Zobacz także: Lara Gessler, córka Magdy Gessler, zaręczyła się! Pokazała piękny pierścionek!

Lara Gessler i Piotr Szeląg są już po ślubie? Internauci nie mają wątpliwości, patrząc na to zdjęcie. 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Lara Gessler (@lara_gessler)

Czy Lara Gessler i Piotr Szeląg wzięli ślub w tajemnicy? 

Lara Gessler zaręczyła się

Niedługo na świecie pojawi się ich pierwsza córeczka. 

Lara Gessler w "Dzień Dobry TVN"
East News

 

Więcej na temat Lara Gessler
Przeładuj

"Love Island": Caroline i Mateusz mają nietypowy plan na wydanie nagrody głównej! Na to pójdzie 100 tysięcy?!

zobacz 02:11