Party Stories
Krystian Ferretti z "Hotel Paradise 3"
Luiza "Hotel Paradise 3"
Małgorzata Rozenek w białym garniturze
AKPA
Newsy

Kumorek: Piję, palę, jestem niegrzeczna

Pozory mylą?

Gwiazda serialu "Przepis na życie" Magdalena Kumorek uchodzi w środowisku aktorskim za bardzo spokojną i zrównoważoną osobę, ktora stroni od świateł fleszy, zabaw i branżowych imprez. W najnowszym numerze magazynu "Viva" aktorka zdradza, że od dawna mierzy się z metką "grzecznej i zdystansowanej".

- Nie wiem, czy to kwestia mojej powierzchowności, czy zachowania, ale przez lata ludzie się mnie bali. Twierdzili, że wysyłam komunikat: "Nie podchodź, nie dotykaj". Traktowali mnie, jakbym była z porcelany. Ale ja tylko sprawiałam takie wrażenie, we mnie tego nie ma.


Kumorek stwierdza również, że ta wewnętrzna "grzeczna dziewczynka" wcale nie pomaga jej w życiu. A wręcz przeszkadza! Kiedy najbardziej?

- Ona mi nie pomaga, a wręcz blokuje. Jak mam do zagrania scenę, w której muszę na kogoś nakrzyczeć albo uderzyć, to mam duży problem.


Aktorka na pytanie, jak się "uniegrzecznia" odpowiada żartobliwie:

- Piję, palę, podążam za kolegami aktorami w ich nocnych eskapadach.

magdalena kumorek.jpg

wk

Komentarze
Zapraszamy do dyskusji
Czekamy na Twoją opinię w tym temacie. Dołącz do dyskusji!
Magdalena Kumorek
Iza Grzybowska/Move
Newsy
Magdalena Kumorek. Jej przepis na szczęście
Magdalena Kumorek, gwiazda serialu TVN „Przepis na życie”, w szczerej rozmowie z Olą Kwaśniewską.

– Na pewno nie pamiętasz, ale spotkałyśmy się już. Magdalena Kumorek: Kiedy? – Jakieś 10 lat temu na warsztatach tańca w Poznaniu. Magdalena Kumorek: Poważnie?! – To były zajęcia z modernu albo modern jazzu. Zwróciłam na Ciebie uwagę, bo wydałaś mi się dystyngowana i skupiona. Zdecydowanie bardziej niż cała reszta. Magdalena Kumorek: To byłam ja, rzeczywiście. Miałam taki czas, że bardzo chciałam tańczyć. Lubię ten rodzaj symetrii, takiego ogarniania siebie w przestrzeni. – Tańczyłaś od dziecka? Magdalena Kumorek: Jak byłam mała, należałam do zespołu wokalno-tanecznego w Gliwicach, z których pochodzę, ale to były raczej podrygi. Nie czułam wtedy, że to moja ścieżka. – Ale wiedziałaś, że spełnisz się w zawodzie artystycznym?     Magdalena Kumorek: Tak. – Mając rodziców inżynierów i brata informatyka? Magdalena Kumorek: Mimo że u nas w rodzinie są ludzie uzdolnieni matematycznie, to zawsze przewijał się ten wątek artystyczny. Dziadek, który był kolejarzem, zajmował się amatorsko teatrem. Mój drugi dziadek pracował na roli, ale jak już dzieci przejęły to pole i te kombajny, spędzał całe lata, jeżdżąc po okolicznych wsiach i ucząc się piosenek ludowych. Nagrywał je potem na kasprzaku, wówczas jeszcze na skrzypeczkach. Miał taką swoją idée fixe. Ja natomiast już jako dziecko byłam najpierw w zespole, a potem chodziłam do szkoły muzycznej. Wiedziałam, że pianistką nie będę, bo nie sprawiało mi to takiej frajdy, żeby się temu poświęcić. Aż tu pojawił się teatr i okazało się, że jest to taka przestrzeń, w której dobrze się czuję. Wychodzić do ludzi i poprzez jakąś postać mówić o czymś ważnym – to było coś, co...

Kumorek krytykuje świat celebrytów
ONS
Newsy
Gwiazda "Przepisu na życie" ma dość salonów: Wszędzie fałszywy plastik
Kogo ma na myśli?

Show-biznes jest czasami pełen paradoksów. Jego nieodłączną częścią są tzw. salony i celebryckie życie czyli wielkie imprezy, pokazy mody i towarzyskie spędy. W takiej rzeczywistości obraca się większość znanych osób, choć niektórzy przekonują, że nie jest to aż tak fascynujące życie, jak mogłoby się wydawać. Przypomnijmy: "Życie celebrytki jest płytkie i nudne" Do tego grona z pewnością zalicza się Magdalena Kumorek . Gwiazda "Przepisu na życie" rzadko pojawia się na oficjalnych imprezach, a jeśli już to robi to są zazwyczaj związane z jej aktorską działalnością. Hitowego serialu z jej udziałem nie zobaczymy w najbliższej ramówce, ale aktorka zamierza poświęcić się innej pasji. Kumorek nagrała bowiem nastrojową płytę "Śmiercie", na której znajdą się jej interpretacje utworów do poezji Bolesława Leśmiana. Magdalena udzieliła wywiadu magazynowi "Zwierciadło", w którym opowiadając o wspomnianym albumie, mocno skrytykowała też show-biznes i otaczający nas świat. Każdy z nas umiera, nie uciekajmy od tego. Śmierć to część życia, mierzmy się z nią. Mam już dość kultu młodości i otaczającego nas fałszywego plastiku. Wychodzę z założenia, że umieramy każdego dnia, bo obumiera nie tylko nasze ciało. Umierają nasze marzenia, miłości, idee… - wyznała Kumorek. Tak krytyczne i filozoficzne wręcz podejście to w dzisiejszych czasach rzadkość. Zgadzacie się z Kumorek? Zobacz: Celebrytki robią z siebie idiotki, wyglądają jak glonojady! Magdalena Kumorek i gwiazdy "Przepisu na życie" w sesji dla "Vivy!":

Anna Lewandowska w programie Magdy Mołek "W roli głównej"
Instagram
Newsy
Takiej Anny Lewandowskiej nie znaliście... "Modliłam się za osoby, które życzą mi źle"
Często chodzi do kościoła

Modlitwa pomaga Annie Lewandowskiej . Żona Roberta wystąpiła w programie Magdy Mołek "W roli głównej" w którym zdradziła, jak wygląda jej prywatne życie u boku słynnego piłkarza. Trenerka przyznała wprost, że najlepsze co ją spotkało w życiu to właśnie jej mąż. Niestety, Anna Lewandowska często płaci wysoką cenę za bycie żoną tak popularnego sportowca. Trenerka musi radzić sobie z ostrą krytyką - co jej wtedy pomaga?   Zobacz także: TYLKO U NAS! Czy Anna Lewandowska podjęła decyzję w sprawie hejterki! Mamy komentarz! Myślę, że mam bardzo mocną skórę. Pewnie mi też pomaga dużo modlitwa, jestem wierzącą osobą. Zawsze jak mam jakiś  problem idę do kościoła się pomodlić. Zawsze mówię, jak ktoś ma jakiś problem, to trzeba znaleźć swoją ciszę - może być to medytacja, dla mnie medytacją jest modlitwa. Myślę, że dojrzałam do tego i nawet modliłam się za osoby, które życzą mi źle, bo stwierdziłam, że tak trzeba. Jestem żoną Roberta, czasami mi się za to obrywa. Jedno jest pewne - po występie w programie Magdy Mołek, Anna Lewandowska nie musi się obawiać, że zaleje ją fala hejtu i krytycznych uwag - wręcz przeciwnie. Po zakończonym odcinku "W roli głównej" profil trenerki na Facebooku zalała fala... zachwytów!  Zobacz: Po występie Anny Lewandowskiej u Magdy Mołek zawrzało w sieci! "Zmieniłam zdanie na Pani temat"   Modlitwa pomaga żonie Roberta Lewandowskiego.   Anna Lewandowska wystąpiła w programie Magdy Mołek.

Nasze akcje
Jenny Fairy Midday Coctail
Newsy

Ten stylowy dodatek przeniesie cię w świat wakacji i słodkiego lenistwa!

Partner
piekna-kobieta-bella
Fleszstyle

Jak się czuć pewnie i wygodnie przez cały dzień? Stawiaj na jakość

Partner
huawei-6-band-opaska
Fleszstyle

Asystent i trener personalny w jednym?

Partner
Kolekcja-wiosna-lato-CCC-2021
Fleszstyle

Czy zdrowe i wygodne dziecięce buty nie mogą być modne?

Partner
Kolekcja-wiosna-lato-CCC-2021
Fleszstyle

O tych butach marzy twoje dziecko!

Partner
catering-tajm
Fleszstyle

Pyszne, zdrowe i niebanalne dania z dostawą pod twoje drzwi?

Partner