Kulisy związku Rosati i Adamczyka
ONS

Rosati i Adamczyk są razem od pół roku! A poznali się...

Kulisy związku Rosati i Adamczyka
ONS

Nieoczekiwany romans Piotra Adamczyka i Weroniki Rosati szybko stał się jednym z najgorętszych tematów w polskim show-biznesie. Z pewnością zainteresowanie wokół świeżo upieczonej pary podkręcił wypadek, któremu Piotr i Weronika ulegli niespełna tydzień temu, na szczęście wychodząc z niego cało. Przypomnijmy: Rosati i Adamczyk oficjalnie RAZEM!: Piotr ma wyrzuty sumienia

Para nie wypowiadała się dotąd na tematy dotyczące ich relacji, a wszyscy zastanawiają się nad okolicznościami i kulisami ich związku. Część tajemnicy została rozwiana - jak czytamy w nowym numerze "Vivy!" Piotr i Weronika są już razem od kilku miesięcy i nawet razem zamieszkali. O nowym statusie swoich relacji poinformowali również znajomych na portalu społecznościowym.


Weronika i Piotr są razem od prawie pięciu miesięcy! Poznali się na planie serialu "Piąty stadion" i choć grali tam szefa i podwładną w nie najlepszych układach, szybko zapałali do siebie sympatią. Już na początku wakacji zamieszkali razem, a kilka tygodni temu na ich facebookowych profilach pojawiła się informacja, że "są w związkach". Wprawdzie nie kryją się ze swoim uczuciem, ale wolą nie pokazywać się na publicznych imprezach. Oboje mają złe doświadczenia z mediami, raczej skupiają się na pracy, a każdą wolną chwilę starają się spędzić razem - donosi "Viva!".


Jesienią nie zabraknie dużych medialnych imprez i filmowych premier. Myślicie, że na którąś z nich Rosati i Adamczyk przyjdą razem?

Zobacz: Adamczyk odrzucił główną rolę w zagranicznym filmie z miłości do Rosati

Hollywoodzka sesja zdjęciowa Rosati dla "Vivy!":

Więcej na temat Weronika Rosati Piotr Adamczyk
Przeładuj

Pamiętacie "polskiego hydraulika"? Dziś Piotr Adamski ma 36 lat. Wiemy jak wygląda i czym się zajmuje!

zobacz 00:59