Co Kuba Wojewódzki sądzi o Agnieszce Woźniak-Starak? Dziennikarz w najnowszym wywiadzie dla "Playboya" zdradził, co tak naprawdę sądzi o swojej koleżance ze stacji. Gwiazdor i prezenterka nigdy nie ukrywali, że się lubią, choć początki ich znajomości nie były łatwe.

Reklama

Kuba Wojewódzki o Agnieszce Woźniak-Starak: Lubię ją, bo ma luz większy niż niejeden facet

Nie jest tajemnicą, że to Kuba Wojewódzki stoi za transferem Agnieszki z TVP do TVN. Dziennikarka wcześniej prowadziła między innymi "Pytanie na Śniadanie", a dzisiaj jest jedną z największych gwiazd stacji TVN. Czy Kuba żałuje, że pomógł jej w karierze?

Ciągle uważam, że to była dobra decyzja. Jestem człowiekiem, który liczy się z własnym zdaniem. A o niej mam zdanie, że w telewizji wywołuje emocje.

Zobacz: Jak imprezują Agnieszka Woźniak-Starak z mężem Piotrem? Zobacz ich nowe ZDJĘCIE​

Dziennikarz zapytał Kubę Wojewódzkiego o to, dlaczego nie pojawił się na ślubie Agnieszki Szulim (już Woźniak-Starak) i Piotra Woźniaka-Staraka. Showman odpowiedział bardzo szczerze:

Zobacz także

A skąd wiesz kto jest moją koleżanką, a kto nie. Agnieszka jest moją koleżanka z pracy. Lubię ją, bo ma luz większy niż niejeden facet. Miałem kiedyś takie wrażenie, że Agnieszka niestety ma, a może miała przed ślubem z Piotrem, syndrom dziewczyny która lubi otaczać się dworem facetów. Perwersyjne towarzysko. Ale ja nie nadaję się na perwersyjnego dworzanina.

Podczas wywiadu wyznał, że wpływ na jego relację z Agnieszką miała jedna sytuacja:

Kiedyś, kiedy pracowaliśmy w radiu, jeden epizod ustawił naszą znajomość i ja się tego trzymam. Jadąc rankiem do Eski Rock, na środku ulicy Ostrobramskiej, prawie naprzeciwko siedziby Polsatu, skończyło mi się paliwo. Stoję na ulicy jak Rysiek z Klanu. Jest bardzo rano, pusto, mam włączone światła awaryjne. Agnieszka, jak mi później powiedziała, przejechała koło mnie, widząc, że to ja, ale nie zatrzymała się. Pojechała dalej. Zachowała się prawie jak ja względem kolegi Figurskiego. Zostawiła mnie w potrzebie. Przyjaźń w szołbiznesie najbardziej kwitnie we fleszach fotografów.

Wiedzieliście, że między nimi jest tyle dystansu? Kogo bardziej wolicie?

Zobacz: Kuba Wojewódzki komentuje kampanię z córką Przybylskiej! Chwali czy krytykuje?​

Kuba Wojewódzki opowiedział o znajomości z Agnieszką Woźniak-Starak

East News

Kuba Wojewódzki namówił Agnieszkę na przejście z TVP do TVN. Nie żałuje swojej decyzji.

Reklama

ONS

Reklama
Reklama
Reklama