Kuba Wojewódzki w granatowej kurtce
Newsy

Kożuchowska zasłużyła na order od prezydenta? Sprawę skomentował Kuba Wojewódzki! Takich słów nikt się nie spodziewał!

Co na ten temat sądzi Kuba? Zobacz!

Kuba Wojewódzki skomentował wręczenie orderu Małgorzacie Kożuchowskiej przez Andrzeja Dudę! Aktorka po tym wydarzeniu spotkała się ze sporą krytyką, pojawiły się sugestie, że wyróżnienie zawdzięcza poglądom, a nie osiągnięciom zawodowym. Do tego wszystkiego doszły kontrowersje w związku z wpisem gwiazdy na temat zdjęć jej dziecka, w którym oznajmiła, że nie wiedziała, że na sali są fotoreporterzy spoza Pałacu Prezydenckiego.

W najnowszym numerze "Polityki" sytuację postanowił skomentować Kuba Wojewódzki. O dziwo dziennikarz broni gwiazdy:

Małgorzata Kożuchowska otrzymała z rąk prezydenta Andrzeja Dudy Order Odrodzenia Polski za wybitne zasługi w kulturze. Internauci zareagowali tradycyjnie. Szkoda dziewczyny. Już raz ją medialnie głupio uśmiercili.

Czy Waszym zdaniem Małgorzata Kożuchowska zasłużenie zdobyła order?

 

Zobacz: Fani bronią hejtowanej Małgorzaty Kożuchowskiej! "Wspaniała Mądra Kobieta! Wzór do naśladowania!"

Kuba Wojewódzki o orderze Małgorzaty Kożuchowskiej

Renata Kaczoruk, Kuba Wojewódzki na meczu tenisowym na Torwarze
Eastnews

Czy aktorka zasłużenie go otrzymała?

Małgorzata Kożuchowska na Różach Gali 2016

Małgorzata Kożuchowska w kobiecym garniturze na prezentacji ramówki TVN
EastNews
Newsy
Kożuchowska na ramówce TVN-u! Wybrała efektowny satynowy garnitur. Dobry wybór? ZDJĘCIA
Kożuchowska na ramówce TVN-u! Wybrała efektowny satynowy garnitur. Dobry wybór? ZDJĘCIA
Andrzej Duda, Małgorzata Kożuchowska
Forum
Newsy
Małgorzata Kożuchowska została odznaczona orderem i spotkała się z krytyką. Które gwiazdy bronią aktorki?
Małgorzata Kożuchowska została odznaczona orderem i spotkała się z krytyką. Które gwiazdy bronią aktorki?

Gdy Małgorzata Kożuchowska (45) odbierała Order Odrodzenia Polski z rąk prezydenta Andrzeja Dudy, uśmiechała się promiennie. Ale jej radość nie trwała długo. Informacja o odznaczeniu wywołała burzę w Internecie! Aktorce zarzucano, że wyróżnienie zawdzięcza poglądom, a nie osiągnięciom zawodowym. Małgorzata wyjaśniła jednak na Facebooku, że order, który otrzymała, „nie ma partyjnego znaczka”. Inne gwiazdy bronią aktorki! – Małgosia nigdy nie ujawniła swoich poglądów politycznych. To, co się teraz dzieje, uważam za głęboko dla niej krzywdzące. Inni artyści przyjmowali takie wyróżnienia od prezydenta Komorowskiego czy Kwaśniewskiego i nikt wtedy nie protestował – zauważa Krzysztof Ziemiec. W obronie aktorki stają też jej przyjaciele. – Małgosia jest wybitną artystką i fascynującą kobietą. Była muzą Jerzego Jarockiego! Ale najbardziej cenię ją za wielkie serce i pokorę, z jaką potrafi teraz znieść niezasłużoną krytykę – mówi „Party” Dorota Kośmicka-Gacke, producentka serialu „Druga szansa”, w którym gra Kożuchowska. Wtóruje jej Tomasz Karolak. Cieszę się, że Gosia dostała ten order i jestem z niej dumny. Jest wspaniałą aktorką teatralną, ma określony system wartości i podziwiam ją za to. Od lat angażuje się w prace Fundacji „Mam Marzenie”, a swoją popularność zawsze wykorzystuje w szlachetny sposób – mówi „Party” Tomasz Karolak – Hejt, z którym Gosia musiała się zmierzyć po odebraniu orderu, to typowa polska zawiść – dodaje aktor.  ZOBACZ:  Fani bronią hejtowanej Małgorzaty Kożuchowskiej! "Wspaniała Mądra Kobieta! Wzór do naśladowania!"   Tomasz Karolak przyjaźni się z Małgorzatą Kożuchowską od lat i uważa, że to wspaniała kobieta i aktorka. Kożuchowska jest bardzo dumna z orderu, który otrzymała od Andrzeja Dudy.

Andrzej Duda, Małgorzata Kożuchowska
Forum
Newsy
Fani bronią hejtowanej Małgorzaty Kożuchowskiej! "Wspaniała Mądra Kobieta! Wzór do naśladowania!"
Fani bronią hejtowanej Małgorzaty Kożuchowskiej! "Wspaniała Mądra Kobieta! Wzór do naśladowania!"

Wielbiciele bronią Małgorzaty Kożuchowskiej po fali krytyki, która spadła na nią po otrzymaniu Krzyża Kawalerskiego Orderu Odrodzenia Polski z rąk prezydenta Andrzeja Dudy. Aktorka została doceniona  "za wybitne zasługi w pracy artystycznej i twórczej". Jednak nie wszystkim spodobało się odznaczenie tak wysokiej rangi orderem gwiazdy seriali "Rodzinka.pl" czy "Druga szansa". Przez internet przetoczyła się fala hejtu. Wiele osób zarzucało aktorce, że Krzyż Kawalerski trafił w jej ręce niesłusznie. Emocje wokół sprawy dodatkowo podgrzało specjalne oświadczenie gwiazdy, która zdecydowała się odpowiedzieć na zarzuty.   Zobacz też: Kożuchowska odebrała order od prezydenta i pokazała twarz syna! Jan Franciszek ma już dwa lata i jest śliczny! ZDJĘCIE   Pod internetowym wpisem Małgorzaty Kożuchowskiej pojawiło się wiele komentarzy. Wielbiciele gwiazdy wzięli swoją idolkę w obronę. Fani uważają, że fala hejtu skierowana w stronę Kożuchowskiej jest nieuzasadniona. We wpisach fanów nie zabrakło również gratulacji dla gwiazdy. Gratulacje Pani Małgosiu, Fani z Wielkiej Brytanii pozdrawiają, proszę nie przejmuj się zawistnikami... Proszę się nie przejmować tymi wszystkimi ludźmi, którzy bezpardonowo zanegowali Pani odznaczenie. Po prostu niektórzy nie potrafią pojąć, co oznacza być profesjonalistą i zostać za to wyróżnionym... Wszędzie będą doszukiwać się partyjniactwa. Ta nagroda była w stu procentach zasłużona! Pozdrawiam gorąco.   Wspaniała Mądra Kobieta! Wzór do naśladowania! Brawo i gratuluję odznaczenia!!!   Brawo Małgosiu! Tak trzymaj. Nie należy przejmować się hejterami, którzy szukają tylko taniej sensacji i wszystko sprowadzają do poglądów politycznych. Też uważacie, że Małgorzata Kożuchowska słusznie otrzymała order?   Polecamy:...

Nasze akcje

Nowa kolekcja Lilou zachęca do świętowania wspólnych chwil

Partner
Pomysł na prezent: perfumy Tom Tailor

Te perfumy symbolizują drogocenne chwile szczęścia i spokoju

Partner

Niebanalna i ponadczasowa biżuteria Pandora zachwyca blaskiem

Partner

Uwielbiasz taniec? Rozwijaj swoje umiejętności i dziel się nimi ze światem!

Partner

Lubisz zieloną herbatę? Poznaj jej prozdrowotne właściwości

Partner

Słuchawki jak ekskluzywne kosmetyki? To możliwe z Huawei FreeBuds Lipstick

Partner