Wielka radość w domu Kuby Błaszczykowskiego. Piłkarz po raz kolejny został ojcem. Kuba Błaszczykowski pochwalił się tym faktem na Instagramie. Kolega Lewandowskiego z boiska opublikował tam zdjęcie nowo narodzonego dziecka i zdradził, jak ma na imię!

Reklama

Kuba Błaszczykowski został ojcem!

Mało kto wiedział, że rodzina piłkarza niebawem się powiększy. Kuba Błaszczykowski i jego żona Agata starali się trzymać to w tajemnicy. Jednak teraz, gdy chłopiec jest już na świecie, nic nie jest w stanie ich powstrzymać. Kuba niemal od razu pochwalił się tym faktem na Instagramie. Piłkarz opublikował tam pełne miłości zdjęcie synka oraz zdradził, jakie imię otrzymał chłopiec.

Jestem zobowiązany podzielić się z Wami wspaniałą nowiną! Dziś na świat przyszedł mój syn Fabian. Kolejny raz czuję radość i ogromną dumę. Niesamowite uczucie, magiczna data 19.06 ????????❤ Od teraz bedziemy maszerować RAZEM! 4️⃣➕1️⃣=????

Pod fotografią pojawiły się dziesiątki gratulacji od fanów Kuby oraz od jego znajomych.

- Niech Wam Bóg błogosławi ???????? - napisała Ewa Chodakowska.

- Gratulacje - dodała Marcelina Zawadzka.

Przypomnijmy, że Kuba Błaszczykowski jest już ojcem dwóch dziewczynek: Oliwii oraz Leny. Teraz dołączył do nich Fabian. Ciekawe, czy pójdzie w ślady taty i zostanie piłkarzem?

My również przyłączamy się do gratulacji!

Zobacz także

Kuba nie posiada się z radości

East News
Reklama

Reklama
Reklama
Reklama